18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
SkoPio1 2023-07-12, 17:25 7
darek1234 napisał/a:

Rosjanie się zesrali, a nie wygrali wyścig o kosmos



Masz uczulenie na wiedzę?

Rosjanie pierwsi wysłali satelitę Ziemi.
Rosjanie pierwsi wysłali w kosmos zwierzę.
Rosjanie pierwsi wysłali sondę na Księżyc.
Rosjanie pierwsi wysłali w kosmos zwierzę i żywe sprowadzili na Ziemię.
Rosjanie pierwsi wysłali w kosmos zwierzę, które okrążyło Księżyc.
Rosjanie pierwsi wysłali sondę na Wenus.
Rosjanie pierwsi wysłali sondę na Marsa.
Rosjanie pierwsi wysłali w kosmos człowieka.
Rosjanie pierwsi wysłali w kosmos kobietę .
Rosjanie pierwsi wysłali w kosmos wieloosobową załogę.
Rosjanie pierwsi odbyli tzw. spacer kosmiczny.
Rosjanie pierwsi sfotografowali niewidoczną z Ziemi stronę Księżyca.
Rosjanie pierwsi zbudowali stację kosmiczną na orbicie Ziemi.

Tak, Rosjanie przegrali ten wyścig.
Zawsze przegrany to ten, który był pierwszy...

Poducz się, synek.
Zgłoś
darek1234 napisał/a:

Rosjanie się zesrali, a nie wygrali wyścig o kosmos. O moje korzenie się nie martw, mam wyłącznie polskie, a ty kacapi synu znajdź nowe miejsce na kibel pod innym drzewem, bo przez dwa lata do jednej dziury srać się nie da



Nie wyj banderolko tylko odpowiedz na pytanie
Zgłoś
Avatar
majeńka 2023-07-12, 19:38 4
Mieszasz nazwy z różnych okresów historycznych. Przed 18tym wiekiem słowo "Ruś" (łać. "Russia") oznaczało Ukrainę. I faktycznie to głównie oni, z mniejszą pomocą niespierdolonych ludzi z innych krajów podbitych przez księstwo/carstwo moskiewskie, polecieli w kosmos.

Kacapi tak się wstydzili swojej niższości że nawet nazwę ukradli, o innych zasługach nie wpominając.

Teraz jak utracili Ukrainę i wiele innych podbitych krajów dobrze widać co kacap jest wart.

Tak więc życzę pozostałym republikom zrzucenia kacapskiego jarzma, zasługują choć na szansę wyjścia na ludzi.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-07-12, 19:45 2
majeńka napisał/a:

Mieszasz nazwy z różnych okresów historycznych. Przed 18tym wiekiem słowo "Ruś" (łać. "Russia") oznaczało Ukrainę. I faktycznie to głównie oni, z mniejszą pomocą niespierdolonych ludzi z innych krajów podbitych przez księstwo/carstwo moskiewskie, polecieli w kosmos.



Nie pierdol, przed tysiącem lat Ruś oznaczała dzielnie Wielkiego Księstwa Lechickiego, których MY POLACY jesteśmy potomkami. To my polecieliśmy w kosmos a wszyscy od nas ukradli zasługi baranie!
Zgłoś
Avatar
Fred84 2023-07-12, 19:59
Kal-nyga
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2023-07-12, 20:28
Quassar napisał/a:

Trochę ci się poj***ło bo to właśnie terroryści tyle że są u siebie a nie zagranicą.... co nie zmienia faktu że nadal są sk***ysynami.



Co mi sie pojebalo? Ze bambusy uciekaj przed dzwiekiem wystrzalów i kulami? Co takiego mi sie pojebalo?
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-07-12, 20:45 3
SkoPio1 napisał/a:

Masz uczulenie na wiedzę?
Rosjanie pierwsi wysłali satelitę Ziemi.
Rosjanie pierwsi wysłali w kosmos zwierzę.
Rosjanie pierwsi wysłali sondę na Księżyc.
Rosjanie pierwsi wysłali w kosmos zwierzę i żywe sprowadzili na Ziemię.
Rosjanie pierwsi wysłali w kosmos zwierzę, które okrążyło Księżyc.
Rosjanie pierwsi wysłali sondę na Wenus.
Rosjanie pierwsi wysłali sondę na Marsa.
Rosjanie pierwsi wysłali w kosmos człowieka.
Rosjanie pierwsi wysłali w kosmos kobietę .
Rosjanie pierwsi wysłali w kosmos wieloosobową załogę.
Rosjanie pierwsi odbyli tzw. spacer kosmiczny.
Rosjanie pierwsi sfotografowali niewidoczną z Ziemi stronę Księżyca.
Rosjanie pierwsi zbudowali stację kosmiczną na orbicie Ziemi.
Tak, Rosjanie przegrali ten wyścig.
Zawsze przegrany to ten, który był pierwszy...
Poducz się, synek.



Jeszcze niedawno ruSSkie syny były drugą armią świata. I co z tego, że zrobili to co zrobili, jakieś efekty tego? Dalej srają pod drzewem, dalej na widok sedesu tracą zmysły, nadal na widok wódki są w ekstazie. Nadal twierdzę, że się zesrali, a nie wygrali wyścig w kosmosie, bo wygrać takowy to go opanować, a ja tego nie widzę, bo tez tego nie ma

BarmanInternetu napisał/a:

Przecież tam USA w 2014 wprowadziła demokrację i takie coś??
No patrz ale to Rosjanie wygrali wyścig o kosmos, a odnośnie twoich korzeni co banderowcy osiągnęli poza mordowaniem cywili?



Poszukaj swojego korzenia, może został w dupie jakiejś kacapSSkiej kurwy robionej po bimbrze na gałęzi
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-07-12, 21:10 1
darek1234 napisał/a:

Jeszcze niedawno ruSSkie syny były drugą armią świata. I co z tego, że zrobili to co zrobili, jakieś efekty tego? Dalej srają pod drzewem, dalej na widok sedesu tracą zmysły, nadal na widok wódki są w ekstazie. Nadal twierdzę, że się zesrali, a nie wygrali wyścig w kosmosie, bo wygrać takowy to go opanować, a ja tego nie widzę, bo tez tego nie ma
Poszukaj swojego korzenia, może został w dupie jakiejś kacapSSkiej kurwy robionej po bimbrze na gałęzi



Piszesz o SSwoim SStarym?
Zgłoś
Avatar
420710247365 2023-07-12, 21:29 4
Ruski są najlepsi we wszystkim, także pierwsi wpadli na pomysł że można zajebać w piwnicy swojego cara, wyruchać mu zbiorowo żonę i córki a potem je zadźgać bagnetami. Aha jeszcze synek tam był, carewicz chory na hemofilię, też dostał w palnik od dzielnych rosyjskich rewolucjonistów. I tak się zakończyła wspaniała saga rodu Romanowów. LOL
Czy kacapy już sobie to jakoś poukładały? W sensie kto wtedy był ten dobry a kto zły? Dobry był ten car z rodziną a zły bolszewicki rewtrybunał? Czy odwrotnie? A może obie strony były dobre bo rosjanie mogą być tylko dobrzy? Ale dlaczego jedni zabili drugich? A może jedna i druga strona była chujowa? Ale to niemożliwe bo tylko Polacy tak uważają... Pogubiłem się wyjaśnij mi to Siriuz tak prosto po sowiecku.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-07-12, 21:42
420710247365 napisał/a:

Pogubiłem się wyjaśnij mi to Siriuz tak prosto po sowiecku.



Nie przełączaj tych kont tak... ja pierdole, ja rozumiem, że przed wojną musieliście się chować po norach, a teraz sztabowym debilom jest na rekę nacjonalizm. Nie wiem jak to jest po sowiecku, ale dużo napisałeś o ruchaniu i innych fetyszach. Zatem chyba trafiłem, że chodzi o Twojego SStarego? Stąd ta nienawiść do Ruskich?
Zgłoś
Avatar
420710247365 2023-07-12, 22:15 3
Siriuz napisał/a:

Nie przełączaj tych kont tak... ja pierdole, ja rozumiem, że przed wojną musieliście się chować po norach, a teraz sztabowym debilom jest na rekę nacjonalizm. Nie wiem jak to jest po sowiecku, ale dużo napisałeś o ruchaniu i innych fetyszach. Zatem chyba trafiłem, że chodzi o Twojego SStarego? Stąd ta nienawiść do Ruskich?



Mam jedno konto, coś słabo działa ten sławny kacapski wywiad, mój daleki krewny Feliks Dzierżyński, założyciel CzeKa by cię kazał posłać w rozchód za taką niekompetencję. Co za półmózgów teraz zatrudniają...
No ale trzymajmy się tematu - to kto był ten dobry a kto zły? Car Mikołaj z rodziną czy jego oprawcy? Dawaj, Wania. Wypij stakan samogonu i referuj.

Jakich kont ruski folksdojczu? Coś slabo wam razwiedka działa bo mam tu tylko jedno konto. Mój daleki przodek Faliks Dzierżyński, zasłużony w użyźnianiu ziemi kacapskimi ścierwami założyciel CzeKa puściłby ciebie w rozchód za pisanie takich durnot, mongoloidzie zawszony. Zapamiętaj sobie nazwę tego konta i powtarzaj co wieczór przed snem jak modlitwę, kacapi wyskrobku, zanim nadejdzie dzień w którym nasz rewtrybunał i tobie wpakuje te kilka gramów ołowiu w potylicę - 420710247365!
Za długo by wymieniać czym kacapy zasłużyły na nienawiść cywilizowanych ludzi z Europy a poza tym to ja tu zadaję pytania więc odpowiadaj mi w te pędy - kto był dobry a kto zły? Car czy bolszewicy?
Zgłoś
Avatar
Donekk 2023-07-12, 22:22 2
420710247365 napisał/a:

Mam jedno konto, coś słabo działa ten sławny kacapski wywiad, mój daleki krewny Feliks Dzierżyński, założyciel CzeKa by cię kazał posłać w rozchód za taką niekompetencję. Co za półmózgów teraz zatrudniają...
No ale trzymajmy się tematu - to kto był ten dobry a kto zły? Car Mikołaj z rodziną czy jego oprawcy? Dawaj, Wania. Wypij stakan samogonu i referuj.



Temu kacapowi prędzej różyczka wylezie niż Ci odpowie

Zgłoś
Avatar
sej_maj_nejm_bicz 2023-07-12, 23:59
Zgłoś
Avatar
Arglebergle 2023-07-13, 7:59
Słuchać się nie da tego małpiego dialektu.
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2023-07-13, 13:32 2
SkoPio1 napisał/a:

Masz uczulenie na wiedzę?
Rosjanie pierwsi wysłali satelitę Ziemi.
Rosjanie pierwsi wysłali w kosmos zwierzę.
Rosjanie pierwsi wysłali sondę na Księżyc.
Rosjanie pierwsi wysłali w kosmos zwierzę i żywe sprowadzili na Ziemię.
Rosjanie pierwsi wysłali w kosmos zwierzę, które okrążyło Księżyc.
Rosjanie pierwsi wysłali sondę na Wenus.
Rosjanie pierwsi wysłali sondę na Marsa.
Rosjanie pierwsi wysłali w kosmos człowieka.
Rosjanie pierwsi wysłali w kosmos kobietę .
Rosjanie pierwsi wysłali w kosmos wieloosobową załogę.
Rosjanie pierwsi odbyli tzw. spacer kosmiczny.
Rosjanie pierwsi sfotografowali niewidoczną z Ziemi stronę Księżyca.
Rosjanie pierwsi zbudowali stację kosmiczną na orbicie Ziemi.
Tak, Rosjanie przegrali ten wyścig.
Zawsze przegrany to ten, który był pierwszy...
Poducz się, synek.



to, że ktoś coś zrobił jako pierwszy, nie znaczy, wygrał. przykład:
pan który wymyśłił spadochron przy pierwszej demonstracji jebnął o ziemię i umarł. był pierwszy, ale czy wygrał?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie