18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
Avatar
mianas 2024-10-09, 12:28 2
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Ja pierdolę ! Te murzyny atakowały wszystkich białych, nawet kobiety !!!
Po takim czymś, tych czarnych uczestników, w dyby i do Afryki na pustyni wypierdolić niech sobie radzą jaki ich przodkowie, jak nie szanują cywilizacji i i ludzi.



Wincyj ich witajmy , jak Szczerba z Jońskim ..
Zgłoś
Avatar
Seymouro1908 2024-10-09, 12:31
Może gdyby takie rzeczy pokazywali w mediach to ludzie szybciej by się ogarnęli.
Zgłoś
Avatar
Will70 2024-10-09, 13:13 1
MansoN napisał/a:

Łapać to gówno w siatki i wywozić na jakieś wyspy na środku Pacyfiku.



Worki foliowe. Lepiej się sprawdzą. Byle szczelne.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-10-09, 13:17 1
Małpy się wściekły. Prawie jak w tym filmie o upadku ludzkiej cywilizacji
Zgłoś
Avatar
Spalony 2024-10-09, 15:11 1
Jebane kurwa małpy
Zgłoś
Avatar
JamPawel 2024-10-09, 15:19 1
Who let the apes out? 🎶
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-10-09, 15:32
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Ja pierdolę ! Te murzyny atakowały wszystkich białych, nawet kobiety !!!
Po takim czymś, tych czarnych uczestników, w dyby i do Afryki na pustyni wypierdolić niech sobie radzą jaki ich przodkowie, jak nie szanują cywilizacji i i ludzi.

Czemu do Afryki? W Australii to raczej rodowici mieszkańcy, dzielnie walczą z białymi imigrantami nachodźcami którzy nie szanują tradycyjnych wartości.
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-10-09, 17:13
majeńka napisał/a:

Czemu do Afryki? W Australii to raczej rodowici mieszkańcy, dzielnie walczą z białymi imigrantami nachodźcami którzy nie szanują tradycyjnych wartości.



Widzę podchwytliwe pytanie moja ty bezdzietna, cipnolubna adwersarzyni (jest adwersarz słowo..ale co mi tam)

Ponieważ BO ! W Australii, nie ma murzynów !!! Śą tylko Aborygeni których szanuje bo nie wpierdalają mi się do Europy i mojej Polski, tylko siedzą u siebie na pizdach.

Ato na filmiku to agresywne aspołeczne murzyny , eksport afrykański.
Zgłoś
Avatar
parapsychol 2024-10-09, 17:36
kiedys w tv lecial program o lotniskach min o ausralii, pokazywali ze cieszko dostac wizy, potrafili nawet zawrocic kogos o tak , za tem ci murzyni pachnie fejkem ze to australia?
Zgłoś
Avatar
sensation87 2024-10-09, 17:59 1
małpa ma wiecej rozumu niż murzyn
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-10-09, 18:25
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Widzę podchwytliwe pytanie moja ty bezdzietna, cipnolubna adwersarzyni (jest adwersarz słowo..ale co mi tam)
Ponieważ BO ! W Australii, nie ma murzynów !!! Śą tylko Aborygeni których szanuje bo nie wpierdalają mi się do Europy i mojej Polski, tylko siedzą u siebie na pizdach.
Ato na filmiku to agresywne aspołeczne murzyny , eksport afrykański.

Obejrzałam parę zdjęć aborygenów, i chyba faktycznie masz rację.

Ale co do szacunku to się nie zgodzę: aborygeni to zarówno genetycznie jak i kulturowo jedna z najgorszych ras świata. Nawet afrykańscy pigmeje są w porównaniu z nimi orłami.
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-10-09, 18:30
majeńka napisał/a:

Obejrzałam parę zdjęć aborygenów, i chyba faktycznie masz rację.
Ale co do szacunku to się nie zgodzę: aborygeni to zarówno genetycznie jak i kulturowo jedna z najgorszych ras świata. Nawet afrykańscy pigmeje są w porównaniu z nimi orłami.



Z tego co wiem, tojednak pigmeje dzierżą palmę pierwszeństwa wśród homo sapiens sapiens znajniższym IQ... Aborygeni pewnie nie dużo wyżej..

Ciekawe jest to że czym wyżej na północ w Afryce, tym IQ rośnie.
Zgłoś
Avatar
szczecin123 2024-10-09, 19:33
Do Australii nie wpuszczają śmieci także tego, wątpię żeby to była Australia
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-10-09, 22:10
majeńka napisał/a:

Obejrzałam parę zdjęć aborygenów, i chyba faktycznie masz rację.
Ale co do szacunku to się nie zgodzę: aborygeni to zarówno genetycznie jak i kulturowo jedna z najgorszych ras świata. Nawet afrykańscy pigmeje są w porównaniu z nimi orłami.



Aborygeni są na poziomie cywilizacyjnym ludzi pierwotnych i kwestie migracji/polityki mają w dupie. Australia znana jest z gatunków niespotykanych nigdzie indziej na świecie.

Małpoludy chowają się na statkach, które płyną do Australii na podobnej zasadzie jak chowają się w naczepach tirów w EU.
Ekspansywne szkodnki
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-10-09, 22:14 1
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Z tego co wiem, tojednak pigmeje dzierżą palmę pierwszeństwa wśród homo sapiens sapiens znajniższym IQ... Aborygeni pewnie nie dużo wyżej.

Widzę. Znalazłam taką stronkę z dużym repozytorium badań różnych typów inteligencji, korelacji z innymi wskaźnikami, itd:
Tu mamy tabelkę:
Cytat:

Ashkenazi Jews (110)
East Asians (105)
Europeans (100)
Southeast Asians (92)
Arctic People (91)
European-African hybrids (81-90)
Native Americans (86)
North African and South Asian (84-88)
Africans (71-80)
Australian Aborigines (62)


ale faktycznie wśród afrykańców są dwa wyjątki:
buszmeni (55)
pigmeje (57)

Zaś danych na temat aborygenów jest więcej tutaj.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie