18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:35
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Avatar
Maek 2014-06-18, 10:13
grudzin7 napisał/a:

po prostu niezły farciarz



Jasne, kierowca chujowy, miał po prostu farta...

grudzin7 napisał/a:

ps. uprzedzając ból dupy



Jak ma nie być "bólu dupy" jak pierdolisz takie bzdury, internetowy znawco za 2 zł
Zgłoś
Avatar
grudzin7 2014-06-18, 23:57
@up powiedzenie, że koleś miał zajebistego farta to od razu pierdolenie głupot? to wracając do tego kubicy co ktoś wyżej srał to jak powiem że miał zajebistego pecha (wtedy jak się rozbił) to też się przypierdolisz? no taaaak, zgodnie z twoją logiką to chujowy kierowca bo się rozpierdolił i nie ważne są drobne szczegóły na które nie miał wpływu...

a tok myślenia Szczypek to już poezja XD skoro 'rajd' i 'wyścig' różnią się tylko tym, czy trasa jest przygotowana, czy nie to w takim razie to analogia to tenisa i koszykówki, bo w obydwu jest piłka, no kurwa nie wytrzymam hahhahahaha ty to pewnie jakimś profesorem matematyki jesteś skoro z logiki tak wymiatasz
Zgłoś
Avatar
Szczypek 2014-06-30, 21:03
@grudzin7 - ty chyba nie umiesz czytać. nigdzie nie napisałem że to jedyne czym się to różni, to o przygotowaniu tras odniosłem do tego twojego
Cytat:

ps. uprzedzając ból dupy - nie pierwszy raz oglądam tego typu wyścigi i dobrze wiem jak przygotowują tory - na środku owszem w miarę równo, ale kawałeczek poza już są kamienie etc



do tego tego co napisał Maek, też nie zrozumiałeś więc wypierdalaj do szkoły a nie sprawdzasz na wikipedii czym się różni rajd od wyścigu znawco z tico xD
Zgłoś