18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Mom and Death 2016-04-05, 8:08 2
Ja bym jej wyjebał z całej siły z pięści w ryj.
Zgłoś
Avatar
Zdziczest 2016-04-05, 8:11 1
Co za cipa. "Almost broke my shoulder" i wszystko na ten temat
Zgłoś
Avatar
w................n 2016-04-05, 8:16 12
Wow, same hardcory! A teraz krótka analiza:
1. Motory nie powinny jeździć gdzie im się podoba po lesie, głośny dźwięk straszy zwierzęta i tu babcia ma rację. Masz zgodę leśniczego i wytyczone szlaki to nimi jeździj.
2. Babcia przesadziła z tymi kijami i ja bym po prostu zabrał jej te kije. Wystarczyło się postawić, a nie siedzieć na swoim motorku i jęczeć "Ała ała ała".
3*. jak czytam tych wszystkich napinaczy jakby jej to nie jebneli, postaw przed sobą swoją babcie i jej jebnij. To że ktoś zachowuje się jak kretyn (zachowanie babci) nie oznacza, że należy go bić. Same kurwa harcory... pizdy jesteście
Zgłoś
Avatar
MariolaBezPindola 2016-04-05, 8:48 2
ale cipa
Zgłoś
Avatar
thor141888 2016-04-05, 8:57 3
Niech udostępni tą część filmu gdzie widać , za co? dostał reprymendę. A za pogonienie motopizdeczki piwko.
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2016-04-05, 8:59 7
Cytat:

3*. jak czytam tych wszystkich napinaczy jakby jej to nie jebneli, postaw przed sobą swoją babcie i jej jebnij. To że ktoś zachowuje się jak kretyn (zachowanie babci) nie oznacza, że należy go bić. Same k***a harcory... p*zdy jesteście



Ja już nie mam babć ale twojej chętnie jebnę... pizdo
Zgłoś
Avatar
tadzik21 2016-04-05, 9:28
kup se gaz pieprzowy na bank ją spacyfikowałby szybko
Zgłoś
Avatar
hassasynn 2016-04-05, 9:57
Ale bym jej wypierdolil
Zgłoś
Avatar
castagir 2016-04-05, 12:28 1
Ludzie wychodzą na łono natury, żeby zażyć trochę rekreacji i spokoju od miejskiego syfu, to jeszcze tam jeżdżą te piździelce ze swoimi motorynkami. Jak mnie wkurwiają.
U mnie to samo. Raz na jakiś czas znajdę kilka godzin, żeby sobie pojechać rowerami poza miasto to i tam zawsze spotkam pojebańców na motokrosach. A w wakacje to już w ogóle tragedia.
Mam nadzieję, że w końcu wejdzie jakieś prawo, które będzie zabraniać tym zjebom na jeżdżenie po terenach, które nie są torami specjalnie do tego stworzonymi.
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2016-04-05, 13:22
Kurwa te kijki starej kurwie bym najpierw połamał jej na łbie a potem wypierdolił dziadzia jakby przysapał to też by wyłapał strzała kurwa stare pruchno czy nie stare zachowywać w społeczeństwie się musi.
Zgłoś
Avatar
wheresally 2016-04-05, 14:22 2
Miałem podobną sytuację tylko baba szła jeszcze poszczuła psami . Chuje tak skakały że miałem plecy poorane pomijam już jak wyglądał lakier i ciuchy. Skończyło się połamaniem tych kijków do norda i jednym kundlem do uśpienia. To że ktoś jest stary nie znaczy że może cie napierdalać jakimiś przedmiotami .Czynna napaść to czynna napaść nawet jeśli napastnik to warzywo.
Zgłoś
Avatar
D................r 2016-04-05, 16:09 2
@widelecSpoon mojej babci nikt by nie jebnął, bo nie była taką pierdolnięta kurwą
Zgłoś
Avatar
Kickbokser 2016-04-05, 17:11 4
wypisz, wymaluj uczestnicy komitetu obrony demokracji.
Zgłoś
Avatar
Zielonek92 2016-04-05, 20:17
Ja bym przechwycił jej te kije i wypierdolił w chuuj
Zgłoś
Avatar
w................n 2016-04-17, 14:31
Mom and Death napisał/a:



Ja już nie mam babć ale twojej chętnie jebnę... pizdo



Nazywasz mnie "pizdą" bo chcesz jebnąć mojej babci? fuck logic...

Wydaje mi się, że masz twarz nie skalaną inteligencją.
Zgłoś