18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Scartabelli 2016-04-04, 19:38 29
Raz by mi spróbowała przyłożyć, ona i jej dziadunio do końca życia by popamiętali. Zgoda leśniczego, co one pie***oli. Teren wyraźnie nie jest d-stanem, więc co ma do tego leśniczy. Jak by tego było ku***a mało chcą od niego rejestracji... Niech ktoś kto lepiej się zna na prawie mnie poprawi ale rejestrację i lusterka to potrzebuję gdy chcę jeździć po drogach a nie po głuszy.
Zgłoś
Avatar
wwwj 2016-04-04, 19:39 22
motopizdeczka mógł ich rozjechać albo coś
Zgłoś
Avatar
ooip 2016-04-04, 19:40 2
jaka żywa a tak to pewnie na nic sil nie ma i o kuli chodzi a ten mlody w glosie slychac bylo juz lekki placz
Zgłoś
Avatar
TB303 2016-04-04, 19:42 88
Cytat:

Raz by mi spróbowała przyłożyć, ona i jej dziadunio do końca życia by popamiętali.


Matko, jaki z ciebie twardziel i skurwiel, normalnie bałbym się stanąć przeciwko tobie, taki jesteś straszny
Debil
Za wpierdol motopiździe od starszej babki, zawsze piwo
Zgłoś
Avatar
las3rr 2016-04-04, 19:44 26
Dlatego warto nosić przy sobie gaz pieprzowy, dostałaby raz po ryju, i kozakowanie by się skończyło.
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2016-04-04, 19:45 44
"prawie złamałem ramię" Pojęcie "motopizda" nie wzięło się znikąd.
Zgłoś
Avatar
Recydywista 2016-04-04, 20:56 4
ooo tos kurwa cwany po tym milisekundowym fakersie prawie zes se manetke urwal
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2016-04-04, 21:06 11
Pierwszy instynkt to wdeptać suke w ziemie, ale chwila chłodnego myślenia i jednak lepiej spokojnie odjechać. Taki staroć gotowy zejść jeszcze na zawał i można pójść siedzieć jak za normalnego człowieka.
Zgłoś
Avatar
Conla 2016-04-04, 22:11 7
I jak tu potem mieć szacunek do starszych. Jak takie coś widze to od razu bym takiej ten kij zabrał i sam pierdolnął. Aczkolwiek mimo, że to nie drzewostan mógłby to być teren jakiegoś rezerwatu przyrody wiec gościu źle postąpił, ale to i tak nie usprawiedliwa zachowania tego strupa.
Zgłoś
Avatar
Navalony 2016-04-04, 22:18 6
A kto widział jego zachowanie przed podejściem starszych. Oglądając dzisiejsze relacje "telewizyjne" śmiem twierdzić, że odpierdalał jakieś chore numery.
Zgłoś
Avatar
k................y 2016-04-04, 22:45 3
A pierdolnąłby tym kijem głupią kurwe, w kasku i bez tablic chuja i tak nie rozpozna.
A jak odjeżdżał, to jeszcze przygazówką spod kół powininen jej sypnąć.
Zgłoś
Avatar
nerusss 2016-04-04, 23:07 59
Opowiem historię z mojego życia. Dwa lata temu jadę sobie ciągnikiem z przyczepą, zmęczony robotą wracam do domu, jadę zwykłą leśną drogą, nagle jakieś 3 osoby stoją na środku drogi, jedna starucha nawet podobna do tej z filmiku i dwóch dziadów jeden ok 50 drugi też coś pewnie koło tego. Nagle stara zaczyna się drzeć wyzywać mnie od skurwysynów mówi że mam zawracać, a uwierzcie że zawrócenie tam nie było możliwe. Wysiadłem z ciągnika mówię do niej *proszę pani ja chcę tylko przejechać nie mam jak zawrócić niech pani zrozumie* a wiecie co ona zrobiła ? ta kurwa mnie opluła w twarz takiego jej strzała wyjebałem że poleciała jej krew z chyba łuku brwiowego typki się przestraszyli wzieli ją pod ręka mówili że dzwonią po policję ja wsiadłem w ciągnik i pojechałem fajnie było słyszeć jak wyła *baaandzior skuuurwysyn!!*
Długo potem spać nie mogłem, myślałem tylko że policja mnie aresztuje itd ale jakoś nigdy nie zawitali.

ps- dzieciak mojego przyjaciela, musi iść dwa razy dłuższa drogą do szkoły, bo jakaś pojebana babka mówi że psami poszczuje dziecko jak będzie szło jej drogą. Co za zjebana mentalność Polskich emerytów.
Zgłoś
Avatar
eustachu18 2016-04-04, 23:18 1
ale pizda ze synka trzeba było ich skopać tymi kijami
Zgłoś
Avatar
inhumanum 2016-04-05, 3:31 11
stare komusze kurwy a nie starsi ludzie zamiast mózgu nienawiść do wszystkiego i wszystkich
bić tego nie ma po co i tak niedługo zdechnie pchnąć i iść dalej

a młody pewnie nic w życiu stresowego nie miał to panika, jeżdżąc po zadupiu nikomu krzywdy nie robi
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie