18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
"Agresywna jazda"
Veni_Vidi • 2024-08-01, 16:07
Jechał bez biletu i wpadł w szał. 19-latek skatował kontrolera biletów w Koszalinie.

19-latek odpowie przed sądem za napaść na kontrolera biletów, do której doszło w autobusie miejskim w Koszalinie. Gdy pracownik poprosił młodego mężczyznę o okazanie biletu, ten go pobił i skopał, a także skakał po jego głowie.

Zgłoś
Avatar
Olashenco 2024-08-01, 22:14 4
Jednego patusa mniej
I kanara chyba też.
2 pieczenie na jednym ogniu
Zgłoś
Avatar
Spasticink 2024-08-01, 22:25 3
takiemu skurwysynowi, to z automatu kara śmierci
Zgłoś
Avatar
Szastprask 2024-08-01, 22:51 2
Dla takiego gówna tylko resocjalizacja przez recykling.
Zgłoś
Avatar
Mar1an 2024-08-01, 23:44 3
Lepa w pysk kanarowi na otrzeźwienie, żeby znalazł porządną pracę (każdą inną, poza strażą miejską) zawsze spoko, ale tu agresor do odstrzału. Czasy podstawówki i kolega jechał ze skasowanym biletem i legitymacją szkolną, ale kanar się dopierdolił do kolegi, że legitymacja jest niepodpisana i będzie mandat i normalnie kazał ze sobą wysiąść z tramwaju dzieciakowi 10lat. Dojebać się umieją zazwyczaj do takich co na pierwszy rzut oka ich mogą zahukać i do kobiet.
Zgłoś
Avatar
Xevik20 2024-08-02, 0:36 5
Ile bilet kosztuje 3-6zł? Wiadomo mandat jest większy, ale dalej nie są to kwoty za które warto kogoś uderzyć, a co dopiero pobić i skakać mu po głowie. Nigdy tego nie zrozumiem. Serio dla niektórych życie człowieka i własna wolność jest tak mało warta? To jest parę złotych, a niektórzy się zachowują, jakby gra toczyła się o miliony 😂

[ Dodano: 2024-08-02, 00:38 ]
Mar1an napisał/a:

Lepa w pysk kanarowi na otrzeźwienie, żeby znalazł porządną pracę (każdą inną, poza strażą miejską) zawsze spoko, ale tu agresor do odstrzału. Czasy podstawówki i kolega jechał ze skasowanym biletem i legitymacją szkolną, ale kanar się dopierdolił do kolegi, że legitymacja jest niepodpisana i będzie mandat i normalnie kazał ze sobą wysiąść z tramwaju dzieciakowi 10lat. Dojebać się umieją zazwyczaj do takich co na pierwszy rzut oka ich mogą zahukać i do kobiet.


No to co Ty opisujesz, to akurat było zwykłe skurwysyństwo. Na nagraniu znowu gość prawie zabił 2 gościa za parę złotych, a to jest już chore.
Zgłoś
Avatar
Lukigm 2024-08-02, 1:29 1
Ja bym go rozjebał jak bym taką sytuację widział
Zgłoś
Avatar
Blue_falcon 2024-08-02, 6:05 2
Velture napisał/a:

Ale trzeba być śmieciem aby nie było ciebie stać na 3zł bilet jednorazowy, czy chuj ile on tam kosztuje, i potem napierdalać kanara.
Jakbyś był tak mocny jak ci się wydaje to byś nie zapierdalał komunikacją miejską tylko własnym autem.
I piszę to jako osoba która nigdy nie jechała na gapę.



Z tego, co pamiętam, to nie masz nogi, także Twój wkład w temat jest 'invalid' 😋
Zgłoś
Avatar
OcalałyZprypeci 2024-08-02, 7:40
Utylizacja śmiecia z marszu powinna być.
Zgłoś
Avatar
JednorękiBandyta 2024-08-02, 8:02
UrlichUrwich napisał/a:

A w Szczecinie bronią gapowicza. Miał taką przeszłość, że teraz wszystko mu wolno (tak w skrócie), i po co rozmawiać o bilecie....



To nie ta sama sytuacja...
Zgłoś
Avatar
yellow87 2024-08-02, 8:09 1
_Yarko_ napisał/a:

Postawili mu zarzut usiłowania zabójstwa.



Jedyny słuszny. Oby koledzy mu w celi zrobili z dupy jesień średniowiecza.
Zgłoś
Avatar
uFo125 2024-08-02, 8:21 1
Na celi znajdzie swoich i będzie uchodził za gita od razu kurwe zastrzelić na środku ulicy a truchło zostawić na pokaz matka kurwa codziennie powinna patrzeć jak synek cwel się rozkłada
Zgłoś
Avatar
wrzesin602 2024-08-02, 8:34 2
Prawidłowy odruch na widok kanara
Zgłoś
Avatar
KewinDeBrujne 2024-08-02, 9:49
Jebany patus. Oby mu dojebali wyrok. Skurwiony nieudacznik życiowy, którego nie stać na bilet za 3 zł? Serio? Lepiej jechać na gapę bo przecież te 3 zł przyoszczędzi to sobie kupi zaraz browarka. Jak ja nienawidzę takiego ścierwa, nieużytku społecznego. Do utylizacji powinno się to dawać.
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2024-08-02, 9:53
Eugeniusz62 napisał/a:

I znowu nie widać ryja jebanego cwela agresora... W zasranym USie, już by pokazali jego mordę i podali personalia...jedyna rzecz, której im zazdroszczę to ta hamerykańska jawność...



Bo to "podejrzany". Jak nagranie wyraźnie pokazuje że jest sprawcą, jedyne czego jeszcze nie wiemy to jaki wyrok dostanie. No ale przecież ważniejsze jest rozliczenie kaczora.
Zgłoś
Avatar
Stachtypowacebula 2024-08-02, 10:01
Rudnicki napisał/a:

Odrazu widać, że nigdy nic wspólnego z sądem nie miałeś. Za jedno uderzenie sąsiada dostałem 2 lata w zawieszeniu na rok i 3k kary na organizację walki z przemocą. Tutaj pójdzie do pierdla. Bankowo uszkodzenie powyżej 7 dni w placówce medycznej plus nagranie z kamery. Ten młody śmieć jest ugotowany. Na dodatek nie z powództwa cywilnego a prokuratury.



Oczywiście, że nie miałem i niech tak zistanie. Nie ze strony osoby oskarżanej. Mam za dużo do stracenia.
Jak dla mnie piździelec na gapę może przez drugie 19 lat swojego smętnego życia zapierdalać w kamieniołomie za czerstwy chleb i deszczówkę.

[ Dodano 2024-08-02, 10:22 ]
Rudnicki napisał/a:

Odrazu widać, że nigdy nic wspólnego z sądem nie miałeś. Za jedno uderzenie sąsiada dostałem 2 lata w zawieszeniu na rok i 3k kary na organizację walki z przemocą. Tutaj pójdzie do pierdla. Bankowo uszkodzenie powyżej 7 dni w placówce medycznej plus nagranie z kamery. Ten młody śmieć jest ugotowany. Na dodatek nie z powództwa cywilnego a prokuratury.



Oczywiście, że nie miałem i niech tak zistanie. Nie ze strony osoby oskarżanej. Mam za dużo do stracenia.
Jak dla mnie piździelec na gapę może przez drugie 19 lat swojego smętnego życia zapierdalać w kamieniołomie za czerstwy chleb i deszczówkę.

Adam1610 napisał/a:

W chuju mam, gdyby nas rząd nie okradał to każdego by było stać na zakup biletu, może chłop jechał na prywatną wizytę do lekarza bo na NFZ by musiał czekać do października, i miał wybór albo się umówić na prywatną wizytę za 250 zł i patrz pech chciał że akurat miał ostatnie pieniądze w portfelu. Gdyby kupił bilet to by nie mógł pójść do lekarza, a tak i pacjent zadowolony i nowego klienta polecił ... Dobrze jebać kanarów, jak można być kanarem? Kurwa każdy zna Polskie realia, to jak się żyje w Polsce. Człowiek żyjąc walczy o przetrwanie. Ciągle tylko VAT TAX i na każdym kroku tylko VAT , opłaty za mieszkanie , jedzenie rata kredytu, rok szkolny za chwilę się zaczyna , wyprawkę trzeba kupić...



Ok. To go usprawiedliwia. Można skatować drugą osobę, która wybrała zawód kanara aby móc opłacić prywatną wizytę u lekarza bo ba NFZ trzeba czekać 20 kat.
Idąc twoim kretyńskim tokiem "rozumowania". Wybieram się dzisiaj na zakupy. Wszystko takie drogie, wypłata mizerna. Zamiast portfela wezmę tłuczek do mięsa i brechę. Nie będę płacił zmaltretuję obsługę sklepu gdy upomną się o należność...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie