18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
"Agresywna jazda"
Veni_Vidi • 2024-08-01, 16:07
Jechał bez biletu i wpadł w szał. 19-latek skatował kontrolera biletów w Koszalinie.

19-latek odpowie przed sądem za napaść na kontrolera biletów, do której doszło w autobusie miejskim w Koszalinie. Gdy pracownik poprosił młodego mężczyznę o okazanie biletu, ten go pobił i skopał, a także skakał po jego głowie.

Zgłoś
Avatar
n1ck.ee 2024-08-02, 10:26
To już powinni kwalifikować jako usiłowanie zabójstwa.
Zgłoś
Avatar
Eugeniusz62 2024-08-02, 10:46
@_Yarko_: i okaże się, że jest niepocztalny, posiedzi trochę w szpitalu, dostanie kilka piguł i już po kilku miesiącach znowu komuś bezkarnie zajebie... itd itd.. kurwa mać
Zgłoś
Avatar
Pablohasan85 2024-08-02, 10:53 2
pazuzu napisał/a:

A co też jeździsz bez biletu i potem jesteś zdziwiony ze chcą bilet?



od czasów szkolnych nie poruszam sie komunikacją miejską. Zawsze miałem miesieczny/karte miejską co nie zmienia faktu ze wiem ze to pazerne przekupne kurwy bez krzty kultury i honoru. Wiele razy widziałem jak szarpią kobiety i dzieci albo starszych. O dziwo nie ma ich na miescie jak np. jest mecz i kibice jezdza autobusami.

[ Dodano 2024-08-02, 10:56 ]
pazuzu napisał/a:

A co też jeździsz bez biletu i potem jesteś zdziwiony ze chcą bilet?



A ty co kontorler? Czy synuś kanara?
Zgłoś
Avatar
parapsychol 2024-08-02, 12:01 1
_Yarko_ napisał/a:

Postawili mu zarzut usiłowania zabójstwa.



czyli za 3 lata wujdzie ?
Zgłoś
Avatar
beeveer 2024-08-02, 13:05
widać w polakach też drzemie najbardziej pojebany murzyn z dżungli
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2024-08-02, 14:25 1
Sami amatorzy w komentarzach.
Ja nie kasuję biletów wcale, bo takie mam zasady.
Rozmowa z kanarem powinna wyglądać tak:

- Bilet poproszę
- Mam, ale ci nie pokarzę, bo nie wierzę, żeś kanar.

I wtedy on nie może nas zatrzymać, bo możemy mieć w tym wypadku rację i posiadać ważny bilet.
Jeśli natomiast jednak złapie nas za szmaty, to możemy go napierdalać w charakterze obrony koniecznej. A już zwłaszcza takich pajaców, bez munduru.
Legitkę to każdy może sobie wydrukować i zalaminować. Po kilkunastu latach takiej praktyki kanarzy już mnie znają. Nie chcą kłopotów. Ci, których nie pokonałem ryncoma, to i tak pół godziny później kończyli w radiowozie z zarzutem wyłudzenia pieniędzy i czynną napaść.
Nawet kilu z nich się ze mną zakumplowało rozumiejąc mój punkt widzenia. Nie wchodzimy sobie zatem w drogę.

Bezcenne są miny znajomych, którzy widząc mnie, wiecznego gapowicza, gdy zbijam pionę z kanarem podczas kontroli, jak z ziomkiem z pracy, a on idzie uśmiechnięty sprawdzać dalej.
Najbardziej ostatnio był zdziwiony kierowca autobusu wracający do domu po zmianie właśnie miejskim autobusem. Widząc, że kanar mi się z uśmiechem tylko ukłonił i poszedł sprawdzać dalej, to zastanawiał się, kim ja, kurwa, jestem, że kanar mi się kłania i pomija kontrolę, a do niego, mimo munduru pracowniczego i tak podchodzi sprawdzić bilet!
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-08-02, 15:30
Wychowywany bezstresowo, kurwa jego w dupę jebana mać.
Zgłoś
Avatar
massmoth 2024-08-02, 16:52
Kutaw napisał/a:

Pewnie Ukrainiec.



A u nas malo jest patologii?
Zgłoś
Avatar
Dekadencja 2024-08-02, 18:27
massmoth napisał/a:

A u nas malo jest patologii?



Piotr J. więc raczej Polak.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2024-08-02, 18:59 2
Chryste panie. Popłakałem się ze wzruszenia. Pierwszy myślący prokurator w tym kraju który ogarnia że kopanie i skakanie po głowie to nie pobicie tylko usiłowanie zabójstwa.
Zgłoś
Avatar
killua 2024-08-02, 19:02
100pa napisał/a:

Co chwile filmiki jak leją kanarów. To chyba tylko ja miałem pecha, że jak mnie raz złapali i szedłem w zaparte (słownie) to się policjant po służbie trafił i był koniec licytacji.
Stać mnie było na bilet, ale jeździłem bez dla sportu. Znałem kanarów z widzenia, jak wsiadali do autobusu / tramwaju to kasowałem bilet.
Czasami się na mnie ludzie dziwnie patrzyli, że po kilku przystankach wstawałem i bilet kasowałem, po chwili się śmiali jak podchodził do mnie kanar.
Z największą nostalgią wspominam jak w tramwaju do wagonu którym jechałem wsiadał kanar, a ja szybko przesiadka do drugiego wagonu* i parzyłem przez szybke jak ludzi bez biletów wyłapywał. *mowa o tramwaju starego typu, gdzie wagony nie miały przejścia między sobą.
Stare dobre czasy. Czasami kanarów już na przystanku rozpoznawałem i razem czekaliśmy na autobus. Przeważnie chodzili w dwie, trzy osoby.
Trzeba było obserwować wsiadających ludzi na przystankach, jak po wejściu do autobusu się rozdzielali i jeden szedł do kierowcy zablokować kasowniki a reszta rozchodziła się po autobusie. Była dosłownie chwila na skasowanie biletu.



dla sportu. jesteś po prostu słabym biednym złodziejem i tyle
Zgłoś
Avatar
gj420 2024-08-03, 12:57
Kara śmierci dla kurwy ,. eliminacja ze społeczeństwa. A najlepiej wjebać go do pieca , żeby odzyskać trochę energii dla świata , którą zmarnował na to bezsensowne istnienie.
Zgłoś
Avatar
russian-roulette 2024-08-05, 12:25
I bardzo kurwa dobrze. Kontrolerzy to największe śmietniki
Zgłoś
Avatar
Kpiarz 2024-08-05, 17:54
SatanSSJ napisał/a:

To życia nie znasz.



Taaa..bo ty znasz buhahaha
Zgłoś
Avatar
massmoth 2024-08-13, 1:45
Dekadencja napisał/a:

Piotr J. więc raczej Polak.



No właśnie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie