18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:21
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Avatar
jjuice 2021-12-06, 19:36 1
Jak bym widział Pinksmana zaraz po tym jak wysmarowałem kilka niepochlebnych komentarzy pod jego filmami
Zgłoś
Avatar
traf 2021-12-06, 19:38 5
trzasnęli go paralizatorem i dostał zastrzyk energii do ucieczki
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2021-12-06, 19:39 23
jjuice napisał/a:

Jak bym widział Pinksmana zaraz po tym jak wysmarowałem kilka niepochlebnych komentarzy pod jego filmami


Słowa krytyki tracą sens jeśli napierdalasz nimi pod każdym tematem do znudzenia. Pozdro
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-12-06, 19:47 2
Jesse.Pinkman napisał/a:

Słowa krytyki tracą sens jeśli napierdalasz nimi pod każdym tematem do znudzenia. Pozdro


musisz się tego przyzwyczajać a nie sapać do każdego krytykującego (a będzie ich przybywać).
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2021-12-06, 19:52 12
Halman napisał/a:

musisz się tego przyzwyczajać a nie sapać do każdego krytykującego (a będzie ich przybywać).


Nic nie muszę bo lata mi to koło chuja i większości tej ,,krytyki" nawet nie czytam. Więcej dystansu ludziska
Zgłoś
Avatar
Cudak 2021-12-06, 19:56 33
Gdyby był czarny, to by przed nim uklękli
Zgłoś
Avatar
Tobiahus96 2021-12-06, 20:02
Nie wiem jak wam ale mi to zapierdala fejkiem
Zgłoś
Avatar
cannibal2007 2021-12-06, 20:14 4
Jaki niecierpliwy, już gacie zdejmuje na myśl o cwelowaniu na dołku. Pedał jebany
Zgłoś
Avatar
schatten 2021-12-06, 22:12
The trailer boys xD nie wiedziałem, że jest nowy sezon .
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2021-12-06, 22:25 15
Ja pierdolę, nigdy nie przestanie mnie zadziwiać angielskie budownictwo. Dziś zobaczyłem okienko w drzwiach, opuszczane jak klapka na wejściu dla kotów i psów. Kto to kurwa projektuje?
Zgłoś
Avatar
izo 2021-12-06, 23:08 4
Halman napisał/a:

musisz się tego przyzwyczajać a nie sapać do każdego krytykującego (a będzie ich przybywać).



przyzwyczaić to się powinieneś do tego że jesteś jebanym trollem tego forum i każdy ma na ciebie wyjebane pało
Zgłoś
Avatar
Musashi_Miyamoto 2021-12-06, 23:17 4
traf napisał/a:

trzasnęli go paralizatorem i dostał zastrzyk energii do ucieczki



On już leciał na jakimś dobrym zastrzyku energii.
Zgłoś
Avatar
jjuice 2021-12-07, 1:10 5
Jesse.Pinkman napisał/a:

Słowa krytyki tracą sens jeśli napierdalasz nimi pod każdym tematem do znudzenia. Pozdro



Człowieku czego ty nie kleisz? przeleciałem właśnie główna stronę ąż do tego materiału. I bez żadnych złośliwości, żadnego z twoich filmików nie doglądałem do końca. Ja rozumie ze pierwszy raz w życiu jesteś na pierwszym miejscu i nie chcesz oddac miana lidera, ja to wszytsko rozumie ale wejdz sobie na jakas archiwalna stronkę w czasie kiedy ty jeszcze nie postowałeś i porównaj materiały. rozjebałeś ten serwis. Zgaduje ze codziennie rano gdy sprawdzasz piwa na sadoolu walisz niemca w kask, a gdybyś mogl to bys sobie obiejbał z połykiem! Skad takie wnioski 15 000 piw łącznie drugi halman 7000, wypisujesz do mnie i zakładam ze do innych maile ze cie srają pod filmami, łazisz na skarge do modów. Ładnie musiałes ich wkurwic ze maja cie juz dosc a ja ciagle moge pisać. Jeszcze chwile a sadol zmieni sie w kazdy inny seris z chujstwem i mądosciami zyciowymi. Urodziłeś sie zerem i zerem zdechniesz 15 000 piw tego nie zmieni
PS: wiekszość ludzi nawet nie sparwdza satystyk wiec maja wyjebane na twoje pierwsze miejsce gamoniu
PPS: Zobacz sobie baranie średnia za wystawione piwa Hal przy połowie tego co ty wstawiłeś ma o 100 wiecej. kolejny 2500 piw, srenia 180, nastepny zwierzak cie zdetronizował 1700 piwek, srednia 400 piw za temat. jestes poprostu mierny! A i tak wiekszosc z tego co dostałeś to tylko dla tego ze nie było nic lepszego.
Zgłoś
Avatar
willoo 2021-12-07, 2:14
Ale dramat, spierdolił im sprzed nosa - ofiary losu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie