18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
kap0 2016-04-27, 21:08 2
Uchh jak milo by bylo miec taka akcje na drodze
Zgłoś
Avatar
33301 2016-04-27, 21:17 18
Jezdzilem kiedys skuterem - nie zmiescilby sie ominac ja z lewej:(
Zgłoś
Avatar
mygyry 2016-04-27, 21:27 11
Jak to jest, że gdy trzeba wrzucić wsteczny i dać pełny gaz, to nagle baba nie ogarnia
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2016-04-27, 21:43 85
Musiał czuć się upodlony w swojej wierze:
- kobieta za kierownicą,
- kobieta za kierownicą zajechała mu drogę,
- kobieta za kierownicą zajechała mu drogę, miała w dupie przykazania islamu,
- kobieta za kierownicą zajechała mu drogę, miała w dupie przykazania islamu i nie okazała mu szacunku
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2016-04-27, 22:25 18
Z czego kurwa ta toyota robi te szyby że od jebnięcia pięścią rozlatuje się w drobny mak? Faktycznie motoryzacja schodzi na psy.

A ten chłystek na skuterku zachowywał się jakby jechał 18 metrowym zestawem. Wpuszczajmy więcej tego do EU.
Zgłoś
Avatar
mp0011 2016-04-27, 22:41 51
1) Żadem ciapaty, tylko Norweg. Ciapaty nie ogarnie takiego akcentu.
2) Baba przejechała mu po stopie, też bym się wkurwił.
Zgłoś
Avatar
LICH0 2016-04-27, 23:15 8
Norweski też śmieszny język ^^

Gdyby użył głowy i ją objechał z zachowaniem 1m to by nie było problem alem usiał zostać szeryfem...
Zgłoś
Avatar
Noemi1998 2016-04-27, 23:54
Nie odkładał stopy na potrzeby filmiku ... fake jak chuu
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2016-04-28, 1:49 5
No i kurwa kolejna kobieta, co nie ogarnia, że tylna oś zawsze bierze bliżej zakręt.
Ona sobie pewnie sprawy nie zdaje co zrobiła i dlaczego tak się stało.
Gość jechał poprawnie, trąbił na babkę jadącą pod prąd i nie, ja też bym jej nie wyprzedzał z lewej, tylko czekał aż ogarnie kobita, że ruch lewostronny.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2016-04-28, 4:54 2
Cytat:

Z czego kurwa ta toyota robi te szyby że od jebnięcia pięścią rozlatuje się w drobny mak?


Z przepisów.... Tylna i boczne mają się rozpierdalać w drobny mak. Tylko przednia ma zostawać w jednym kawałku. Jeśli nie wiesz i nie rozumiesz dlaczego to nie mam pytań.
Zgłoś
Avatar
e................s 2016-04-28, 8:46 5
baba przejechała mu po stopie , to po co podjerzdzał tak blisko , król szos na kiblu
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2016-04-28, 14:59 1
Velture napisał/a:


Z przepisów.... Tylna i boczne mają się rozpierdalać w drobny mak. Tylko przednia ma zostawać w jednym kawałku. Jeśli nie wiesz i nie rozumiesz dlaczego to nie mam pytań.



Wiem dlaczego boczne i tylne mają dać się stłuc. Ale od przypierdolenia pięścią żeby zaraz poszła? Kiedyś w jakimś programie młotkiem tłukł i dopiero za 20 razem z oporem się rozsypała.

I nie bądź kurwa bezczelny.
Zgłoś
Avatar
fdx 2016-04-28, 15:09 33
1. Jak wyżej wspomniane to nie ciapaty. Akcent skandynawski...

2. Kobieta wyjezdza z miejsca parkingowego po lewej stronie drogi (patrząc z punktu widzenia kobiety). Po prawej stoją samochody wiec logiczne ze ledzie lewą stroną. Może jedzie jak baba ale przynajmniej ogarnęła wyjazd z miejsca parkingowego.

3. Jadąc takim skuterkiem ominąłbym ją po lewej nawet nie zwalniając i pojechał dalej - ten kretyn jednak woli stac na drodze i trąbić... Co niby kobieta miala zrobić.

4. Koleś podjeżdza do samochodu i w zasadzie podkłada nogę pod jej koła...

5. rozbija szybe kobiecie która nie wiedziała nawet co zrobiła...

Przyjechalaby policja to zapewne on dostałby mandat... A wystarczyło ominąc samochód lub poczekać minutkę aż kobieta ogarnie temat i w sumie nie wiem co innego mogłaby zrobić. zjechala troche na lewo - koles mial miejsce po prawej zeby ją minąć. Kobieta manewruje jak może a ten podjeżdza blizej i trąbi...

Idiota...
Zgłoś
Avatar
xHuntry 2016-04-28, 16:28
@tarcer123 To może wyjaśnisz dlaczego? Ja nie wiem, a chętnie bym się dziś czegoś nowego nauczył
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie