18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu INFORMACJA: liveleak.com i youtube zgłoszony przez ~_Yarko_
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
Avatar
dertaz 2020-01-22, 23:42
i jak to się skończyło? jakie obrażenia? kary ?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-01-22, 23:53
dertaz napisał/a:

i jak to się skończyło? jakie obrażenia? kary ?



1: Koszmarnie
2: Śmierć
3: Dożywocie bez możliwości oglądania telewizora po godz. 22.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2020-01-23, 1:12 3
Ten z tym kołem kurwa jaki ogar jebany w dupę pierdolony... co on kurwa chciał zrobić z tym kołem, że tak mu śpieszno było i tamtego popchnął? Chciał mu to koło na masce położyć czy gołymi łapami wymienić?
Zgłoś
Avatar
swampman 2020-01-23, 1:59 13
kierowcy jezdza godzinami bez bledu, sa skoncentrowani na maksa zeby nie popelnic bledu... a taka pipa z pit stopu nawet nie potrafi sie skupic na 10sek
Zgłoś
Avatar
grrronek 2020-01-23, 6:12
Uwaga!
Kod:
spoiler
Zgłoś
Avatar
boryskutia 2020-01-23, 9:53
Velturek napisał/a:

Ten z tym kołem kurwa jaki ogar jebany w dupę pierdolony... co on kurwa chciał zrobić z tym kołem, że tak mu śpieszno było i tamtego popchnął? Chciał mu to koło na masce położyć czy gołymi łapami wymienić?



A gówno cie to obchodzi.
Zgłoś
Avatar
SPIERDOLIX 2020-01-23, 11:11
Te islamski ścierwa tak mają, zamach na kolegę to tam jest codzienność niby się przyjaźnią ale jeden drugiemu nóż wbije przy najbliższej okazji
Zgłoś
Avatar
caveman89 2020-01-23, 11:52 5
Tym porsche jechała polska zawodniczka Gosia Rdest. Mechanik z innej ekipy popchnął jej mechanika. Obyło się bez większych obrażeń. Ekipa mechanika który popchnął tego nieszczęśnika została ukarana karą 4 minutowego postoju (stop ang go penalty)
Zgłoś