18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Wujek Jar 2012-07-14, 1:27
Cioty pod względem ?
Zgłoś
Avatar
Niemieckiszachista 2012-07-14, 1:30
anionimek napisał/a:

oj widocznie zaczęłam głupia dyskusję, przepraszam, nie mam nic do asg, ale uważam że są tam w większości cioty


Widocznie cioty z twojej okolicy wzięły się za AS Dla airsoftowców Pain(t)ballowcy to pedały bo biegają w kolorowych ciuszkach Dla mnie to wszystko t różni się amunicją i rodzajem broni. I nie pierdzielcie mi tu, że w AS bawią się ludzie, którzy boją się iść do wojska bądź się tam nie dostali. Wiele ludzi lubiący wymianę kompozytu to policjanci, byli wojskowi, a nawet komandosi.
Zgłoś
Avatar
grzechu86tonie 2012-07-14, 1:37 1
anionimek napisał/a:

asg jest dla cip, prawdziwi faceci grają w paintballa, tam czuc przynajmniej że dostałeś



to ty cipo nie masz pojecia o asg. tu kule wybijaja zęby i rwa wlosy z glowy jak obciere dostaniesz, wiem bo widzialem i czulem na wlasnej grzywie. paintbal to dla takich jak ty co jak nie widac ze dostal to rambo udaje, dorosnij bo widze ze nudzisz sie w wakacje
Zgłoś
Avatar
Le_Kloszard 2012-07-14, 11:22 1
To spróbuj dostać z kulki w paintballu z jakiejś bliższej odległości. Ja miałem siniak pod cycem przez jakieś 2 miesiące, bo koleś mnie znienacka postrzelił
A z resztą skąd ta kłótnia? Przecież i jedno i drugie to jest zabawa w żołnierzyki, tylko dla trochę starszych dzieci. I nie mówię, że któraś z tych opcji jest zła:

"Jeden lubi jak mu cyganie grają, drugi jak mu buty śmierdzą"
Zgłoś
Avatar
G................9 2012-07-15, 11:58
Pierdolicie wszyscy, FX to jest zabawa.
Zgłoś
Avatar
ziemba 2012-07-15, 18:40
-Trafiłem cię!
-Nie prawda, nie trafiłeś!
Kto rozumie ten prawdopodobnie się zgodzi, że to były prawdziwe emocje
Zgłoś
Avatar
PamPaRam 2012-07-15, 20:50
Jakbym nigdy wcześniej nie brał udziału ani w ASG ani w paintballu i ktoś chciałby mnie zachęcić pokazując mi dwie np. takie kompilacje:




to wybór jest prosty...
Zgłoś