18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Avatar
ru_ziolo 2012-07-13, 14:21 6
Tyle tysięcy lat ewolucji a sieroty nadal nie patrzą pod nogi...
Zgłoś
Avatar
anionimek 2012-07-13, 19:19 8
asg jest dla cip, prawdziwi faceci grają w paintballa, tam czuc przynajmniej że dostałeś
Zgłoś
Avatar
▲ ▲ 2012-07-13, 19:33 15
@anionimek

i latasz z karabinkiem, który wygląda jak chuj wie co :*
Zgłoś
Avatar
emd 2012-07-13, 19:44 12
varn napisał/a:

@anionimek

i latasz z karabinkiem, który wygląda jak chuj wie co :*





Z pozdrowieniami dla Ciebie marker który według Ciebie wygląda jak "chuj wie co "
Zgłoś
Avatar
pozorowo 2012-07-13, 20:28 6
I tak airsoft lepszy .
Zgłoś
Avatar
sługaSzatana 2012-07-13, 20:36 7
I znowu kłótnia. Ludzie i to i to dobre. Ja wole Airsoft ale paintball też jest zajebisty. Ale nie. Trzeba przez internet pokazać że to JA mam racje.

A tak w ogóle to w ASG też poczujesz że dostałeś. No chyba że się strzela z chińskiego gówna za 100zł.
A gościu ładnie wypierdolił.
Zgłoś
Avatar
Ranger 2012-07-13, 21:23 1
Wyższość Paintballa nad airsoftem wynika z tego, że paintball to zwykła zabawa. Co prawda trafiają się tam również maniacy militariów, ale stosunkowo rzadko. Natomiast nikt od ciebie tam nie wymaga ubrania w kamuflażu, realistycznego szpeju i tak dalej.

Natomiast ASG jest dla niedowartościowanych frustratów, którzy albo są za młodzi na wojsko i za dużo się nagrali w Call of Duty, albo są za starzy na wojsko albo są zbyt wygodni i co prawda wojsko ich fascynuje, ale jak to tak ? 6 miesięcy bez mamy w Afganistanie i jeszcze można zarobić kulkę ? To bezpieczniej na kasie w tesco
I dlatego w ASG mamy takie rozkosznie śmieszne sytuacje, jak stary dziad przebrany za SEAL'sa który strzela plastikowymi kulkami do młodego szczyla w mundurze Bundeswehry(bo najtańszy ).
Zgłoś
Avatar
Gabranth 2012-07-13, 21:30 4
@up
Jak ktoś nie ma odrobiny dystansu do siebie i tej zabawy to faktycznie może tak być.
Zgłoś
Avatar
kecajpct 2012-07-13, 21:33 1
Pintball jest dla pedałów. Biegają z całą rodziną po polu na którym są jakieś sztuczne obiekty i sie strzelają kulkami na farbki akwarelowe. ASG dla oderwania się od pracy i codziennej monotonni, wykonujesz prawdziwe manewry przy dużym nakładzie na realizm wykonania (czołgi, amfibie, btr'y... etc.). Walka 200 vs 200. I kto mówi że nie czuć strzału? Chcesz poczuć 500fps'ów ? A może więcej ? W zasięgu kuli na naprawdę dalekie odległosci a nie na 10 m i to parabolicznym lotem ... Malarze to cioty
Zgłoś
Avatar
sługaSzatana 2012-07-13, 22:17
A wy dzieci dalej swoje. Chuj was boli to ze ktos woli cos innego niz wy? Jedni lubia asg, inni paintball a jeszcze inni napierdalacmieczami swietlnymi. Po chuj sie klocic jak mozna spokojnie pogadac. A wasze argumenty ze airsoftowcy to ci co niedostali sie do woja, a paintballowcy to pedaly sa smieszne.
Zgłoś
Avatar
brandon? 2012-07-13, 23:20
Panowie nie chciałem rozpoczynać wstawieniem tego filmiku sporu co lepsze, bo to tak jakby się spierać, kto jaki woli gatunek muzyki, każdy ma swój, skończcie pierdolić i delektujcie się nagraniem
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2012-07-13, 23:33
ASG ? PAintball ?
CIPY tu i tu.
Ja napierdalam strzelectwo dynamiczne w 3gunie i mam na was wyjebane.
Zgłoś
Avatar
lintu 2012-07-14, 0:22
@up
Do ludzi?
Zgłoś
Avatar
anionimek 2012-07-14, 1:06
oj widocznie zaczęłam głupia dyskusję, przepraszam, nie mam nic do asg, ale uważam że są tam w większości cioty
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie