18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Warchlak1920 2020-05-10, 0:15 1
aaaaaaaaaaaaaa, A widzisz, ja zaś byłem światkiem jak buty z noskiem pozbawiły gościa czterech palców u stopy. Przejechał mu po bucie załadowany konkretnie wózek bocznego załadunku i blaszka ucięła mu paluchy. Pewnie w innych butach i tak by je stracił przez zmiażdżenie, ale chuj wie. Jednak z doświadczenia i tak uważam, że buty z metalowym noskiem to podstawa w pracy w magazynie.

A gość z filmiku, faktycznie jakiś dziwny

up Idź sobie zamów sojowe latte na uspokojenie, jak ci klasa robotnicza przeszkadza panie szlachcicu.
Zgłoś
Avatar
wertuqq 2020-05-10, 0:21 2
Touch_Of_Madness napisał/a:

Gość może i ma racje w tych swoich filmikach , ale jakoś działa mi na nerwy.



Ewidentnie znudziła nu się robota na budowach i kombinuje jak tu zrobić karierę medialną, albo polityczną.
Zgłoś
Avatar
matikesi 2020-05-10, 0:26 1
Jeszcze go nie wyjebali z roboty?? Jak mu nie pasuje to niech spierdala na własne.
Zgłoś
Avatar
Mrówkojad 2020-05-10, 0:33 13
Ale Jakimowicz schudł,

Zgłoś
Avatar
T................y 2020-05-10, 0:33 4
gucio926 napisał/a:

Kurwa czy my serio mamy tylko klasę robotniczą od kilku lat na tym Sadisticu? Kogo obchodzą jakieś pęknięcia w starych dźwigach...?



Na szczęście jeszcze jest część inteligencka, którą reprezentujesz. Te dźwigi, często w takim stanie jak na filmie, pracują w miastach wśród gęstej zabudowy mieszkalnej, nad ulicami, chodnikami itp
Zgłoś
Avatar
rafalzmarek 2020-05-10, 0:34 3
Niech wypierdala spać z poligonem
Zgłoś
Avatar
makafelki 2020-05-10, 0:48 7
odpalasz video i typ mlaska no kurwa nie mógł tego zrobić przed nagraniem rzygam
Zgłoś
Avatar
martils 2020-05-10, 1:06 4
Ten facio z rok temu kręcił filmy i narzekał że gorąco ma w kabinie. Próbował nawet na fali popularności stworzyć jakiś ogólnopolski ruch narzekaczy na pracę. Jak widać nie zmienił swojej znienawidzonej roboty i dalej narzeka...
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2020-05-10, 1:16 2
Rok temu cośtam nagrał na dźwigu, po przytłaczającej fali 20 nowych subskrybentów zaczął napierdalać narzekaniem gdzie tylko się da żeby zyskać rozgłos. Jak to nie przyniosło skutków, to ten zapuszczony dluższymi herami niżeli moja była oblech, co myśli że przypomina biorna, wpierdala to gówno na sadola. No kurwa mać już wole fantastico.
Zgłoś
Avatar
Raymen1133 2020-05-10, 1:30
.,(
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2020-05-10, 4:47
To jedno pęknięcie to chuj tam.... Ale znając nasze standardy to takie szlagi są co kawałek i kątowniki przyspawane by to całkiem nie jebło
Zgłoś
Avatar
homorek 2020-05-10, 7:24 1
TranzystorWyklęty napisał/a:

Na szczęście jeszcze jest część inteligencka, którą reprezentujesz. Te dźwigi, często w takim stanie jak na filmie, pracują w miastach wśród gęstej zabudowy mieszkalnej, nad ulicami, chodnikami itp



No i oto chodzi, materiał na harda z niczego nie powstanie.
Zgłoś
Avatar
Pedofilek 2020-05-10, 8:43 1
kurde on faktycznie pokrzywdzony przez los jest. Wszędzie narzeka. Czysty długowłosy ciul
Zgłoś
Avatar
niefartt 2020-05-10, 12:42 1
Ty pierdolony w dupe wyruchany pedale jak coś nagrywasz to nie żryj kurwo zajebana

trochę kultury skurwysynu bo cie zajebiemy
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2020-05-10, 14:10
TranzystorWyklęty napisał/a:

Na szczęście jeszcze jest część inteligencka, którą reprezentujesz. Te dźwigi, często w takim stanie jak na filmie, pracują w miastach wśród gęstej zabudowy mieszkalnej, nad ulicami, chodnikami itp



To się do nich nie podchodzi, bo są zawsze za płotem i nie ma żadnego problemu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie