18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
jasium85 2014-04-13, 23:09
To nie jest flaga Skonfederowanych Stanów Ameryki, flaga Southern Cross nigdy nie była oficjalną flagą ( dodam ,że były 3).
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-04-13, 23:20 4
Nie denerwujcie Frycoslawa bo wam do frytek w McDolnald'sie napluje
Zgłoś
Avatar
zagiel1111 2014-04-13, 23:23 3
Majozen napisał/a:



Ja pierdole... Gościu, masz 18 lat, co Ty możesz wiedzieć o klasie robotniczej. Pracowałeś kiedyś, żeby zarobić na chleb? Pewnie, że nie, bo całe życie jesteś na garnuszku rodziców. Skończ szkołę i pójdź do pracy lewacki trollu, dopiero wtedy będziesz mógł coś na ten temat powiedzieć.



18 lat i siedzi na dupie? To ile teraz rodzice bachory trzymają? Nie jarzę, wyjaśni ktoś?
Lenistwo czy wychowanie?
Zgłoś
Avatar
LeCezar 2014-04-13, 23:36 4
@up napisał 19latek
Zgłoś
Avatar
ReniferPL 2014-04-14, 0:37 4
@lecezar
hmm.. znam i takich co w wieku 13 lat do łopaty szli, żeby dom utrzymać, bo ojciec chlor, a matka bezrobotna, więc różnie bywa.
Zgłoś
Avatar
r................l 2014-04-14, 1:16 4
podsumowując wszystko powyższe - nie możecie sobie pozwolić na bakanie akademiku i robienie z tego potem filmików więc jest ostru ból dupy, hejt na "studenciaków" i wywody jakie trudne życie i chleb drogi. standard
Zgłoś
Avatar
zagiel1111 2014-04-14, 1:40 5
LeCezar napisał/a:

@up napisał 19latek



Od dwóch lat pracuję w międzyczasie się uczę, od 1.5 roku mam uprawnienia na spawacza, metale kolorowe, od 2 lat prawo jazdy, z rodzicami nie mieszkam od 3 lat, sam wynajmuję mieszkanie.
Chcesz jeszcze coś dodać? Może to, że jestem zasranym leniem i siedzę na dupie cały czas?
Zgłoś
Avatar
sawi 2014-04-14, 2:02
Akcja tego filmiku przypadkiem nie rozgrywa się w akademiku "Kordecki" w Szczecinie?
Zgłoś
Avatar
Szlachcic_Cygański 2014-04-14, 2:26 1
dawkeo0 napisał/a:

@Zarammoth,Tassadar
Gdyby konfederacja wygrała wojne czarni nadal zbierali by bawełne. Może dlatego.



Poczułem się jak na lekcji historii w gimnazjum. Zawsze jakiś kretyn musiał się podzielić swoim płytkim spostrzeżeniem.
Zgłoś
Avatar
moris93 2014-04-14, 6:34
sawi napisał/a:

Akcja tego filmiku przypadkiem nie rozgrywa się w akademiku "Kordecki" w Szczecinie?



Wrocław, Politechnika
Zgłoś
Avatar
patyk89 2014-04-14, 6:46 3
Blutok napisał/a:

@up ja ci kurwa dam robol, jak już to robotnik, szanuj ludzi pracujących fizycznie, bo sam pewnie pizdeczko byś jednego dnia choćby jako pomocnik brukarza nie wyrobił.



No niestety ale nie. Wybralem sobie taki a nie inny zawod, ze na codzien musze obcowac z "robotnikami" i ciezko jest miec szacunek do tych ludzi.
Wcale sie nie dziwie, ze w spoleczenstwie panuje pogarda dla tej kasty bo owi "robole" w 90% przypadkow sa po prostu zwyczajnymi kretynami.
Chamy, prostaki, pijaki, zlodzieje, obiboki.
Tak w kilku slowach mozna podsumowac 90% tej spolecznosci.

Bardzo lubie swoja prace, odnajduje sie w niej, jest dla mnie pasja a jedyne co mi psuje jej urok to wlasnie to, ze musze sie w niej codziennie uzerac z tymi debilami.

Taka a nie inna opinia o tych ludziach niestety nie wziela sie z nikad.
Zgłoś
Avatar
Piero 2014-04-14, 7:31 3
patyk89 napisał/a:



No niestety ale nie. Wybralem sobie taki a nie inny zawod, ze na codzien musze obcowac z "robotnikami" i ciezko jest miec szacunek do tych ludzi.
Wcale sie nie dziwie, ze w spoleczenstwie panuje pogarda dla tej kasty bo owi "robole" w 90% przypadkow sa po prostu zwyczajnymi kretynami.
Chamy, prostaki, pijaki, zlodzieje, obiboki.
Tak w kilku slowach mozna podsumowac 90% tej spolecznosci.

Bardzo lubie swoja prace, odnajduje sie w niej, jest dla mnie pasja a jedyne co mi psuje jej urok to wlasnie to, ze musze sie w niej codziennie uzerac z tymi debilami.

Taka a nie inna opinia o tych ludziach niestety nie wziela sie z nikad.



Widocznie pracujesz z idiotami, tak, również pracowałem z wieloma osobami ale to zazwyczaj są osoby starsze które lubią sobie popić i nie wytrzymają bez alkoholu, co przekłada się na brak efektywności w pracy. Pracuje na dachu, jestem dekarzem, więc dbam o to byś kurwa nie miał mokrych majtek w nocy i by nie kapało Ci na głowę podczas gdy siedzisz na komputerze, zapierdalam w upał z palnikiem że nie idzie wyrobić, nazwij mnie kretynem, a dowiem się gdzie mieszkasz, przedziurawię Ci dach, i będę sikał na niego regularnie.
Zgłoś
Avatar
Bankracy 2014-04-14, 8:09
patyk89 napisał/a:



No niestety ale nie. Wybralem sobie taki a nie inny zawod, ze na codzien musze obcowac z "robotnikami" i ciezko jest miec szacunek do tych ludzi.
Wcale sie nie dziwie, ze w spoleczenstwie panuje pogarda dla tej kasty bo owi "robole" w 90% przypadkow sa po prostu zwyczajnymi kretynami.
Chamy, prostaki, pijaki, zlodzieje, obiboki.
Tak w kilku slowach mozna podsumowac 90% tej spolecznosci.

Bardzo lubie swoja prace, odnajduje sie w niej, jest dla mnie pasja a jedyne co mi psuje jej urok to wlasnie to, ze musze sie w niej codziennie uzerac z tymi debilami.

Taka a nie inna opinia o tych ludziach niestety nie wziela sie z nikad.



Ja za to znam wielu pracowników fizycznych (także tych którzy się stoczyli, widocznie z takimi musisz robić bo na innych cię nie stać albo sam jesteś bucem co nie potrafi normalnych ludzi zatrudnić) i większość z nich to mimo wszystko ogarnięci ludzie, niektórzy prości inni nawet wykształceni, ale przyjdzie ci taki pojeb po studiach, alfa i omega która uważa się za mądrzejszą i w ogóle zajebistszą od innych, tych jebanych brudasów co robią jak murzyni... skąd wy kurwa takie myślenie macie, na studiach wam wbijają do tych pustych łbów?
Zgłoś
Avatar
s................e 2014-04-14, 12:38 1
Czyżby ktoś tutaj sugerował że każdy człowiek pracujący musi mieć prawackie poglądy na gospodarkę? Bo nie wyrobię... A co do twierdzenia że robole to hołota - słuszne. Tak to już jest że w naturalny sposób prace fizyczne przyciągają ludzi mało inteligentnych a tacy z kolei zazwyczaj nie świecą przykładem. Owszem, nie wszyscy ale wśród klasy robotniczej jest dużo większa reprezentacja takiego elementu niż u wykształconych...
Zgłoś
Avatar
moris93 2014-04-14, 14:58 4
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie