18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Poniżej dwa filmy nakręcone w ramach kibicowskiej (wg opisu) akcji w Moskwie o nazwie "Białe Wagony". Polega ona na wyłapywaniu emigrantów, spuszczaniu im lekkiego wpierdolu i zmuszeniu do wyrzeknięcia się allaha. W tłumaczeniu:

Wyrzeknij się Allacha
- Wyrzekam się Allacha
- a Allach kim jest, cw@elem je@banym?





allah ty huju!
Zgłoś
Avatar
S................e 2014-01-07, 16:49 3
kkndkkndkknd napisał/a:

napadanie kilku na jednego to upadek moralny porównywalny z przejściem na islam. Niech tych kilku Rosjan pojedzie powtórzyć swoją wybitną akcję w Pakistanie.



Idź być ciapakiem gdzie indziej. ciapaki tak szanują wyznawców innych religii u siebie, że hoho.
Zgłoś
Avatar
gryzli21 2014-01-07, 16:50 3
ciapate wśród sadoli :O
Zgłoś
Avatar
lorddiod 2014-01-07, 17:00 3
poważnie to nie są żarty. Mieszkam w angli i nim chciałem zmieszać z gównem brudasa na ulicy poczytałem w necie o prawie UK. W poprawce z 2008 roku do ustawy z 1987 bodjże jest wpisane, że jak obrazisz brudasa jakkolwiek to grozi Ci do 7 lat więzienia( odnosząc się do religii, rasy czy takich tam ).

Myślę że zwyzywanie go od śmierdziela, głupka i innych "niewrażliwych" określeń może mnie ocalić przed pierdlem.

MAsakra. A angole schodzą im z drogi, ustępują miejsca i zapierdalają w parcy by tamci całą rodzinką żyli w dostatku na zasiłkach.

Ciekawostka. Jak w powszedni dzień wyjdziesz na miasto to będziesz mijać głównie ciapaków i czarnuchów bo oni TYLKO na zasiłkach. Żaden nie pracuje bo po co?

Nie dajcie sobie przecisnąć takich ustaw w polsce. Zaczną od Cyganów ( ponoć jedna dziewucha dostała już 3 lata za obraze cygaństwa w necie ) bo inaczej pozamykają Wam ryje i wojna przegrana.
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2014-01-07, 17:03 2
Dopóki ciapaty nic nie odpierdala to tak naprawdę niema go za co bić , to tak samo jakby ciebie pobili za samo bycie Polakiem , katolikiem czy ateistą.
Zgłoś
Avatar
blendziooh 2014-01-07, 17:05 3
Rozpierdalacie mnie. Pod tematami na temat ateizmu rozpędzacie gównoburzę i pokazujecie jacy to nie jesteście wierzący. Tutaj wchodzicie, bluzgacie, najchętniej większy wpierdol byście im spuścili. Ciekawe co na to wasza wiara. Jesteście bandą pierdolonych hipokrytów. Też nie jestem za muzułmanami w europie, ale ja nie strugam bohatera na forum jak jakaś pizda.
Zgłoś
Avatar
E................m 2014-01-07, 17:07
Polnischefuhrer napisał/a:

Do puki



do puki

do puki

do puki
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2014-01-07, 17:10 1
Polnischefuhrer napisał/a:

Do puki ciapaty nic nie odpierdala to tak naprawdę niema go za co bić , to tak samo jakby ciebie pobili za samo bycie Polakiem , katolikiem czy ateistą.



zaśpiewałbyś inaczej, gdyby to w Warszawie czy Poznaniu jeden z drugim wyjebali w powietrze niewinnych cywilów na dworcu i autobusie.
Zgłoś
Avatar
C................r 2014-01-07, 17:12
Ani to moralne, ani bohaterskie, ale... Popieram. W tym przypadku nie ma chyba innej rady, tylko zacząć walczyć metodami ciapatych - niech zobaczą, jak to jest być szmaconym przez grupę. I nie chodzi tu o wyznanie, ale o to, żebyśmy nie musieli kłaniać się 5 razy dziennie ku czci Allacha, żeby nie stracić głowy...
p. s. po takim niemiłym zajściu powinni rozładować napięcie dając im szklanę wódki z kiełbasą wieprzową na zagrychę, tak dla pewności...
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2014-01-07, 17:14 1
Ja sam nie mam nic do imigrantów jeżeli zachowują się oni jak cywilizowani ludzie , ba nawet bym był ucieszony gdyby na ulicach było więcej Azjatek. Prawda jest taka że tylko kraje gdzie dominują lewaki mają problem z imigrantami , bo to imigranci powinni się dostosowywać do nas a nie my do nich.
Zgłoś
Avatar
muody14 2014-01-07, 17:24
@up
Dobrze gada! Dać mu wódki!
Emigracja zawsze robi bajzel w kraju, tania siła robocza odbiera nam niby pracę, ale z drugiej strony napędza gospodarkę pracując na gospodarzy. Z ciapakami i bambusami problem polega na tym, ze to nieroby i chcą zrobić z krajów docelowych swoją afrykańską wioskę. To nie zrozumie innego argumentu niż wpierdol.
Zgłoś
Avatar
gin 2014-01-07, 17:27
Nieważne w jaki sposób radzą sobie z ciapakami. Przypuszczam, że my Polacy zrobilibyśmy tylko fanpejdż na ryjbuku.
Zgłoś
Avatar
cena_z_lombardu 2014-01-07, 17:28 2
Generalnie...jestem za, ale jedna rzecz jest warta podkreślenia- dlaczego oni są w Moskwie? Skusił ich może rosyjski socjal? No chyba nie, Rosjanie ich podbili i włączyli do swojego kraju (część przynajmniej, Czeczenów, Dagestańców itd., a pozostałości po ZSRR- Gruzini i inni), więc to są rosyjscy obywatele, i to często wbrew swojej woli (chyba nikomu nie trzeba pisać jak "bardzo" chcą Czeczeni być częścią Rosji...), tak więc...krótko pisząc- mogli ich nie podbijać...Ale takie akcje na zachodzię Europy miałyby sens, gdyby już nie było za późno...
Zgłoś
Avatar
szczyru 2014-01-07, 17:31 3
Wspaniały przypadek upadku do totalnego ciemniactwa. Bo tylko debil, który swoją patologiczną rodzinę i kumpli z siłowni uważa za cały i jedyny słuszny świat może wierzyć, że jak będzie napierdalał bezbronnych pasażerów metra to coś zmieni.
Dla mnie ci pseudorosyjscy patrioci są gorsi od najbardziej zidiociałych muzułmanów.
Wielkie brawo za odwagę dla panów w dresach.
Bydło.
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2014-01-07, 17:33
JURIJ_77 napisał/a:



zaśpiewałbyś inaczej, gdyby to w Warszawie czy Poznaniu jeden z drugim wyjebali w powietrze niewinnych cywilów na dworcu i autobusie.


Jakoś Australia nie ma problemu z brudasami mimo że oni też tam są , a dlaczego ? A no dlatego że tam nikt nie daje wchodzić sobie na głowę. Australijczycy nie mają nic do imigrantów , ale jak widzą że jakiś ciapak podskakuje to nie pierdolą się w tańcu. Tylko spedalona Europa zachodnia która nie potrafi powiedzieć " jesteś taki jak my ,albo wypierdalaj" ma z tym problem i takie są skutki.
Zgłoś
Avatar
Sektor106 2014-01-07, 17:39
A może podaj źródło skąd podpierdoliłeś artykuł.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie