18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Poniżej dwa filmy nakręcone w ramach kibicowskiej (wg opisu) akcji w Moskwie o nazwie "Białe Wagony". Polega ona na wyłapywaniu emigrantów, spuszczaniu im lekkiego wpierdolu i zmuszeniu do wyrzeknięcia się allaha. W tłumaczeniu:

Wyrzeknij się Allacha
- Wyrzekam się Allacha
- a Allach kim jest, cw@elem je@banym?





allah ty huju!
Zgłoś
Avatar
Sick_Stick 2014-01-07, 17:40
Psychopathic_fucker napisał/a:



Akurat ruscy by to zrobili, nie pierdolą się w tańcu z baranami jak francuzi czy anglicy którzy dali się opanować przez islam. Za takie akcje krata zimnego browca



lub jak Polacy którzy szczekają tylko w internecie...
Zgłoś
Avatar
Kine 2014-01-07, 17:48
davidosky napisał/a:

PRECZ Z ISLAMIZACJĄ W EUROPIE.
Popieram projekt naszych sąsiadów ze wschodu:))


Rosja to nie Europa
Zgłoś
Avatar
Narkotyzier 2014-01-07, 17:59
Więcej takich akcji ^^
Zgłoś
Avatar
kTT100 2014-01-07, 18:00 2
kkndkkndkknd napisał/a:

napadanie kilku na jednego to upadek moralny porównywalny z przejściem na islam. Niech tych kilku Rosjan pojedzie powtórzyć swoją wybitną akcję w Pakistanie.



Rzecz dzieje się w Rosji - czyż nie??
Muzułmańscy imigranci ( czyli NIE-ROSJANIE ) chcą wprowadzić "Szhari'a" wbrew woli ROSJAN.
Atak byłby wtedy, gdyby Rosjanie pojechali do Pakistanu zwalczać Shari'a. (Tak jak atakiem jest to co robią imigranci w Rosji).
ALE ONI BRONIĄ SIĘ NA WŁASNEJ ZIEMI!
A najlepszą obroną jest atak
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-01-07, 18:09
kTT100 napisał/a:



Rzecz dzieje się w Rosji - czyż nie??
Muzułmańscy imigranci ( czyli NIE-ROSJANIE ) chcą wprowadzić "Szhari'a" wbrew woli ROSJAN.
Atak byłby wtedy, gdyby Rosjanie pojechali do Pakistanu zwalczać Shari'a. (Tak jak atakiem jest to co robią imigranci w Rosji).
ALE ONI BRONIĄ SIĘ NA WŁASNEJ ZIEMI!
A najlepszą obroną jest atak



Tak kurwa walczą o czystość w Rosji że włączają Czeczenów do swojego państwa? I kto tu działa wbrew czyjejś woli?
Doucz się trochę panie antyislamski a nie pierdolisz głupoty.
Zgłoś
Avatar
S................e 2014-01-07, 18:10
Kine napisał/a:


Rosja to nie Europa



Na prawdę?
"Rosja położona jest na dwóch kontynentach: Europie i Azji. Rozciąga się od Europy Wschodniej przez północno-środkową Azję, aż do Oceanu Spokojnego."
Zgłoś
Avatar
kTT100 2014-01-07, 18:11
Catacombe napisał/a:



Tak kurwa walczą o czystość w Rosji że włączają Czeczenów do swojego państwa? I kto tu działa wbrew czyjejś woli?
Doucz się trochę panie antyislamski a nie pierdolisz głupoty.



Rzecz dzieje się w Moskwie, która do Czeczenów nigdy nie należała...
Taki brutalny patriotyzm lokalny - ot co...
Zgłoś
Avatar
gump 2014-01-07, 18:22
Psychopathic_fucker napisał/a:



Akurat ruscy by to zrobili, nie pierdolą się w tańcu z baranami jak francuzi czy anglicy którzy dali się opanować przez islam. Za takie akcje krata zimnego browca



W Afganistanie sobie nie poradzili. Ja raczej bałbym się za ruskich, bo u nich od dawna masa muzułmanów tylko w stanie uśpienia.
Zgłoś
Avatar
Eliot Imperio 2014-01-07, 18:24 2
A ktoś po ostatnich atakach bombowych spodziewał się innej reakcji? Tam zginęli niewinni rosjanie, tutaj nikt nie zginął "jedynie" dostał wpierdol. Uwazam, że i tak błędem ciapaków były te detonacje. Sprowadzą na siebie zagładę, bo ruscy nie będą wybierać i rozmawiać. Oni przynajmniej mają poczucie jedności w narodzie, bo każdy biedny a niewielu bogatych. U nas swój swojemu nogę podłoży, podpierdoli i jeszcze chuja na plecach namaluje, żebyś tylko nie miał lepiej.
Zgłoś
Avatar
nvck 2014-01-07, 18:45
ten kraj jest piękny pod tym względem, zaniedługo będzie Utopią dla przeciwników multi-kulti w Europie...
Zgłoś
Avatar
mekarolly 2014-01-07, 19:14 2
Nie chcę muslimów ani w Polsce ani w Europie jak skurwysyn, jak zaludnią Europę i zasadzą swoje ciapackie ziarna w łonach naszych Europejskich kobiet to będzie koniec świata bo doprowadzi to wcześniej czy później do wybuchu III wojny światoweji to juz napewno będzie wojna nuklearna i wszystko co znamy i kochamy pójdzie się jebać. Ale jednak ja zawsze oceniam ludzi jednostkowo i wiem, że nie każdy ciapak to pojebaniec z bombą pod kurtką wiec nie popieram tego typu rozwiązań. Owszem, trzeba coś z tym zrobić. Jak dla mnie to najlepiej, żeby ich wszystkich wypierdolić z powrotem tam skąd pochodzą i niech się sami rozpierdolą ( a wcześniej czy później się tego doczekamy). A potem zabierzemy sobie ich gaz i ropę bez walki i będzie jak to śpiewał "wybitny" polski muzyk udzielający się pod pseudonimem Stachursky "dosko".
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2014-01-07, 19:16 2
soban2100 napisał/a:

Rozpierdalacie mnie. Pod tematami na temat ateizmu rozpędzacie gównoburzę i pokazujecie jacy to nie jesteście wierzący. Tutaj wchodzicie, bluzgacie, najchętniej większy wpierdol byście im spuścili. Ciekawe co na to wasza wiara. Jesteście bandą pierdolonych hipokrytów. Też nie jestem za muzułmanami w europie, ale ja nie strugam bohatera na forum jak jakaś pizda.



No chyba cię pojebało, ja np. jestem katolikiem i jestem przeciwny tej akcji.. widać, że kilku cwaniaczków w "brawurowy" sposób napada niewinnie wyglądających imigrantów(z tym, że ten drugi wygląda na jakiegoś Mongoła), żeby zaimponować ciemnocie.. Ciemnota to ciemnota i nic tym nie zrobisz, zawsze będzie i zawsze będzie taka sama, gdyby urodzili się w "allachostanie", wysadzali by się w powietrze i atakowali "niewiernych", jakby się urodzili w USA chodzili by w galotach z krokiem do kolan i słuchali "gangsta-hujhopu", no a gdyby urodzili się w Polsce to byli by grubymi lamuso-ateistami(bo moda no i mama kazała iść do kościoła w święta) i spuszczali by się przed monitorem przy tego typu materiałach, wypisując jebać Islam(bo moda).

P.S

sądząc po nazwie i bitych osobach, jest to typowa dla łysych zjebów rasistowska akcja(nazwa"Białe Wagony") a nie jakaś tam akcja przeciwko Islamowi.. a kolesie z filmu to zwykłe lewo-prawe buraki, zaatakują tylko słabszych i oczywiście w grupie.. podajcie mi przykład skina, który sam napierdolił pięciu kozaczących na mieście cyganów..
Zgłoś
Avatar
grifos 2014-01-07, 19:22 2
Znalazłem ciekawsze video

Pierwsze najlepsze. Widać że maja przyzwolenie policji

youtube.com/watch?v=Ag1K7fEjwNE

youtube.com/watch?v=_zGl2sR8B3M
Zgłoś
Avatar
O................L 2014-01-07, 19:32
Co to za kraj, w którym prawo chroni ciapatych brudnych kozojebców?
Co to za kraj, w którym giejów nie przegania się z ulic?

Dzięki takim zabiegom Rosja pozostanie czysta.

uuu, ale zaśmierdziało narodowcem.
Zgłoś
Avatar
tararira 2014-01-07, 19:51 1
140 mln obywateli wśród których 20% to mniejszości narodowe, państwo na 3 kontynentach, największa część państwa w Azji - i akcja "białe wagony" - no i w jaki sposób wytłumaczyć sens tego?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie