18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
qwachu 2014-10-17, 10:57 8
Poza tym o Owsiaka z tego co pamiętam toczył bój Polsat, zęby kolejny finał u Solorza robić, ale zostali przy TVP. Bo wydzielenie czasu antenowego na imprezę takiej rangi to wymierny prestiż dla stacji, tak samo obecność na niej jako sponsor.

Ogólnie rozpierdala mnie taka nagonka na księży i Owsiaka. Kurwa większość sprzętu co widzi się na oddziałach to WOŚP, w chuj pomocy, której nie widać to Caritas. Ale to są prywatne przedsięwzięcia, nie rządowe. Tam się jeździ po ludziach i pyta się ich co jest potrzebne, potem organizuje się ogólnopolską akcję na potrzebny sprzęt, tak, żeby obdarować wszystkich, a nie pisze pierdyliard wniosków do urzędu i czeka latami aż urzędas łaskawie przydzieli jakiś sprzęt z szemranego przetargu.

Najeżdżacie na Owsiaka jako lewaka, a sami tym samym zachowujecie się jak lewacy tępiąc prywatną inicjatywę. Kurwa nie podoba się, to nie wrzucajcie do skarbonki jak ja. Że Owsiak to lewica i chuj, zrobił więcej dla Polski i Polaków, niż wy i tyle lewackie kurwy w rządzie razem wzięci.

Tak samo księża, bo pedofilia. Jeden kurwa jeden przypadek w więzieniu siedzi, drugiego będą sadzać, a kurwa nauczycieli, prawników, czy patologii siedzi tam więcej, ale kurwa tego się nie widzi. Jak i tego, że kościół pomaga bezdomnym, samotnym, narkomanom i w ogóle. Tego się nie widzi, tylko nowe aluski w Maybachu patola Rydzyka.

Kurwa rok szkolny dawno się zaczął, więc wypierdalać do lekcji. Bo żeby krytykować trzeba najpierw trochę pomysleć a nie pierdolić przedruki z Internetu i TeFałeN.

Gdzie jest ta maść i jakaś wóda, żeby odreagować tą postępująca głupotę w społeczeństwie..
Zgłoś
Avatar
kuba9998 2014-10-17, 11:01
Już się tak tą hameryką nie zachwycajcie. Tam, tak samo jak wszędzie, fundacje zakłada się żeby nie płacić podatków, fundacja gatesa nie jest wyjątkiem, choć ta jako jedna z niewielu oprócz działalności przemysłowej zajmuje się również na poważnie charytatywną.

Co do owsiaka to jaki jest każdy widzi: robi show nie za swoje pieniądze. Trzeba mu jednak przyznać że wielu ludziom ta akcja pomogła, może nawet życie uratowała (sam jestem przykładem, byłem wcześniakiem, leżałem w inkubatorze kupionym rok wcześniej przez WOŚP, wcześniej ich nie mieli) a prawda jest taka że NFZ nie ma nawet na utrzymanie szpitali a co dopiero mówić o kupowaniu sprzętu.
Zgłoś
Avatar
zetixel 2014-10-17, 11:11
im czlowiek ma wiecej kasy tym bardziej sie cipi
Zgłoś