18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
G................9 2012-04-23, 21:01
Myślałem że delfiny to pedały....ale foki to także parówy...
Zgłoś
Avatar
wysokogatunkowy 2012-04-23, 21:06 3
co to za ratownik bez pawulonu ?
Zgłoś
Avatar
kalamal 2012-04-24, 8:40
następna atrakcja to delfin w bułce przy wyjściu:) witamy w chinach:)
Zgłoś
Avatar
MCKosa 2012-04-24, 8:41
A mnie na przykład wkurwia, że te tłuste Amerykańce zamykają zwierzęta w jakimś basenie 1m x 1m i cieszą jape, że robią one jakieś sztuczki. Pewne do tych pustych łbów im nie przychodzi, że to dla nich nie jest wcale fajne i to że tak "śmiesznie i słodko" skaczą nie znaczy, że się cieszą.

Pewnie teraz jakiś kozak się przypierdoli z błyskotliwym komentarzem, żeby dostać X ilość piw ale wali mnie to.
Zgłoś
Avatar
P................a 2012-04-24, 10:00 1
chupsky napisał/a:



Te, obrońca praw zwierząt - zwierzęta mają prawo być smaczne. I tu się kończy ich rola.
A tak zupełnie poważnie - sądzę, że mając regularną wyżerkę, sporo miejsca do pływania (to nie Polska, gdzie się karpie w wannach trzyma) i komfort, że zaraz coś cie nie wpierdo** jest jednak bardziej elo dla takiej foki czy delfina niż stan natury i uczestniczenie w łańcuchu pokarmowym.



Te cwaniak z kolczykiem w nosie a teraz ja cos na powaznie wyobraz sobie ze jestes takim delfinem. Wolisz wychodzic z kumplami na piwo i liczyc sie z tym ze dostaniesz po mordzie nie mowiac o tym dziewczynie bo rano do roboty trzeba wstac? Czy siedziec jak cipa na garnuszku matki miec wszystko podtykane pod ryj i zeby jedynym problemem dla Ciebie bylo to ''jak tu kurwa nabic level bez party :/''?
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2012-04-24, 12:03
Przecież jak się zwierze rodzi w zamknięciu i nie wie co to "wolność" to raz, że sobie nie poradzi na wolności, a dwa, że za nią nie tęskni

Fajnie mu delfin buziaka dawał

Gurgul99 napisał/a:

Myślałem że delfiny to pedały....ale foki to także parówy...


A temu to o chuj chodzi?
Zgłoś
Avatar
xaqq 2012-04-24, 14:55
delfiny są zajebiste !!!
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2012-04-24, 15:40
a delfin mu chuja lizał
Zgłoś
Avatar
chupsky 2012-04-24, 16:12
PustaKiermana napisał/a:



Te cwaniak z kolczykiem w nosie a teraz ja cos na powaznie wyobraz sobie ze jestes takim delfinem. Wolisz wychodzic z kumplami na piwo i liczyc sie z tym ze dostaniesz po mordzie nie mowiac o tym dziewczynie bo rano do roboty trzeba wstac? Czy siedziec jak cipa na garnuszku matki miec wszystko podtykane pod ryj i zeby jedynym problemem dla Ciebie bylo to ''jak tu kurwa nabic level bez party :/''?



A Ty naprawdę myślisz, że analogia między człowiekiem, a zwierzęciem (nawet tak inteligentnym jak delfin) miała specjalny sens? Delfin nie wychodzi na browar. Delfin nie ma kumpli do imprezowania. Delfin nie dostaje w pysk. W zamian za to, delfin ciągle musi się starać o żarcie i nie zostać nim jednocześnie. Tak czy siak - na pewno nie jest mu aż tak źle w tym parku wodnym czy jak to się nazywa.
Zgłoś
Avatar
Heimdall 2012-04-24, 19:46 1
UP

To ty chyba family guy'a nie oglądasz :/
Zgłoś
Avatar
chupsky 2012-04-25, 19:42
Heimdall napisał/a:

UP

To ty chyba family guy'a nie oglądasz :/



... no nie oglądam... a to jakiś obowiązek jest?
Zgłoś