18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
toranaga7 2012-05-30, 22:45 66
...i co tu fajnego? to że rodzą się coraz gorsi debile?
Zgłoś
Avatar
kerror 2012-05-30, 23:54 3
niestety to oni będą pracować na moją emeryturę
Zgłoś
Avatar
pkroliczek28 2012-05-31, 0:21 2
O widzę że internet komuś wczoraj podłączyli.?
Zgłoś
Avatar
p4tt3rnz 2012-05-31, 0:21 2
strasznie smutne... gosc nawet nie potrafi dobrze udawac, ze pisze na tablicy
Zgłoś
Avatar
jarekddz 2012-05-31, 0:32 3
Ja nie wiem... też byłem kiedyś w szkole, ale żarty były na poziomie, a nie jakieś byle gówno, jak bydło
Zgłoś
Avatar
kamaz 2012-05-31, 3:17 1
kerror napisał/a:

niestety to oni będą pracować na moją emeryturę


oj tam im głupszy tym więcej można mu zabrać, ale co prawda im mądrzejszy tym może osiągnąć większe zarobki i też można mu więcej zabrać
Zgłoś
Avatar
nvck 2012-05-31, 10:26 1
Piwo za grę aktorów !
Zgłoś
Avatar
photoactions 2012-05-31, 13:04 1
wybić bydło, rozstrzelać.
Zgłoś
Avatar
dyabeu696 2012-05-31, 13:54
Zagaduje koleś do nowo poznanej laski:
-A ty czym się zajmujesz?
-Na co dzień? Wymuszeniami, dilerką, pobiciami, zbieraniem haraczy, płatnym seksem, ćpaniem...
-O! To mamy ze sobą wiele wspólnego!
-Nie gadaj! Ty też chodzisz do gimnazjum?

Taka tam anegdotka
Zgłoś
Avatar
FunkyKoval 2012-05-31, 14:54 4
Takie zachowania miały miejsce także kiedyś. Mówię o latach 80-tych. Różnica pomiędzy tamtymi czasami, a obecnymi jest taka, że uczniowie czuli respekt przed nauczycielami. Jak nabroili, to był śmiech, a zaraz potem naprawianie szkód, sprzątanie itp. Teraz nauczyciel ma związane ręce, a wszystkiemu winni są durni rodzice jeszcze durniejszych dzieci. Teraz wystarczy, że krzywo popatrzysz na gimbusa, ten od razu leci na skargę do rodzica, a rodzic, który ślepo wierzy, że jego dziecko jest aniołem, wali z pretensjami prosto do dyrektora placówki, albo jak ma szerokie plecy, to od razu do kuratorium i nauczyciel jest w ciemnej dupie. Kilka takich akcji i to wystarczy, żeby utrzymać jebane gimbusy i inne poczwary w poczuciu bezkarności. Nauczyciel jest zawsze na przegranej pozycji. Co by za dużo nie pierdolić, to jednak komuna w pewnych aspektach była lepszym ustrojem. Wtedy ludzie byli solidarni, pomocni, życzliwi, a nie tak jak teraz, tylko węszą okazję, żeby komuś zjebać życie.
Zgłoś
Avatar
L................e 2012-05-31, 16:00
toranaga7 napisał/a:

...i co tu fajnego? to że rodzą się coraz gorsi debile?



To nie wina natury tylko rodziców.
Zgłoś
Avatar
Headcrusher 2012-05-31, 16:47
TO nie do konca idiotyzm. Ten filmik pokazuje że w polskich szkołach brak nauczycieli z powołania i nie potrafią robić interesujących lekcji po których człowiek inaczej sie zachowuje tylko stresujące, a dzieciaki zeby troche odreagować mają później słaby dowcip zeby sie cokolwiek usmiechąć i czym cieszyć gdy nauczyciela nie ma
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-05-31, 18:43
co za bałwany te piwa dawają? pewnie ci co siedzieli w tej klasie i obok. Debilizm sie szerzy.
Zgłoś
Avatar
SasekPL 2012-05-31, 19:40
@toranaga7 takich to tylko do rezerwatu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie