18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Dżoker 2011-08-18, 12:31 6
Cytat:

Malpki w grupie Skakac potrafia ale solo sraja w te obwisle Gatki .





Wkurwiająca jest już ta moda na udawany rasizm w tym zjebanym kraju. Kiedyś rasiści na sadisticu (nie tylko) mieli... swój honor!! I wymyślali własne, śmieszne żarty, a nie powtarzali gówna z czasów gdy biały dinozaur cisnął czarnego dinozaura.
Zgłoś
Avatar
Czeczeszko 2011-08-18, 14:04
W grupie jest kurwa każdy mocny, jebane osrane gówna, ale kurwa wyjebać komuś buta w pysk tak z dupy to ja tego nie ogarniam. Nawet kurwa nie wiem czy dobrze napisałem, ale jebać to.
Zgłoś
Avatar
kosmotak12 2011-08-18, 14:32 1
Kurwa! Mało było sytuacji gdzie banda białych dymiła do jednego białego? Nie lubię tych jebanych asfaltów ale bez przesady bo nie tylko oni się zachowują jak małpy. Kuzyn ostatnio dostał taki wpierdol że leży w szpitalu ma połamane obie ręce nos żebra i jedną nogę. Grupa 7 dresów z bejsbolami go stłukła za to że jest z miejscowości za którą oni nie przepadają. I ci kolesie nie byli czarni. Mogę się założyć że jak bylibyście ze swoimi ziomkami (o ile takich macie maniacy jebani cały dzień spędzający przed kompem) i ktoś z was wpadł by na pomysł aby komuś bez powodu najebać to większość poszła by za pomysłodawcą! I jeszcze jedno: nie twierdze że ja bym tak nie zrobił lecz że wy byście też tak zrobili. KONIEC.
Zgłoś
Avatar
Pener 2011-08-18, 14:41 1
@up, nie napisałeś gdzie jest początek
Zgłoś
Avatar
MdoN 2011-08-18, 16:35
@ Dżoker białasy nawet mają swojego amstaffa
Zgłoś
Avatar
danmaster 2011-08-18, 18:40
za ciemno, widać tylko mrygające światło wśród ciemności . . .
Zgłoś
Avatar
GyyGyyyy 2011-08-18, 18:45
Oni od dziecka nauczeni, prawo dżungli niestety, nieważne czy swój murzyn, afryka welcome tuuuu !
Zgłoś
Avatar
BoxX 2011-08-18, 20:56
parufkens napisał/a:

Na samym końcu nazwali tego dziadka "pussy". Hmm, tak to ja bym ich nazwał, że w kilku rzucają się na starszą osobę. Banda kretynów, których inteligencja jest niższa niż inteligencja krawężnika -.-



Dziwne, bo ja myślałem, że kraweżniki są zazwyczaj wyższe od asfaltu?
Zgłoś
Avatar
dQrw10nYk0k5 2011-08-18, 21:13
Ewidentna wina kamerzysty. Gdyby nie było tam kamery, nie doszło by do tego
Zgłoś
Avatar
kubus12343 2011-08-19, 12:13
piękny lacz na murzyńskie giębe
Zgłoś