18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Bul_od_bytu 2023-05-11, 0:28 1
Geraldinio napisał/a:

Nie rozumiem reakcji kierowców na tych hulajnogarzy, pedalarzy, motocip itp. Przecież jak takiemu przyjebiecie, to nic wam się nie stanie! Ubezpieczenie pokryje koszty, satysfakcja, że go zajebaliście, filmik z kamerki na Sadola, mnóstwo piwek, same profity. To po co się bez sensu wkurwiać???



Czyje ubezpieczenie to pokryje? Pizdy z hulajnogi co może nawet prawka nie ma i chuj się zna na przepisach a jeździ po drogach? Operator tego szmelcu nie bierze odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez użytkowników. Tak samo jest z rowerzystami. Powodzenia w sprawie cywilnej. No chyba, że chcesz ze swojego AC fundować nam filmy z takich akcji
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2023-05-11, 3:41
I kurwa prawidłowo.... chyba jebną głową o ten słupek ...
Zgłoś
Avatar
Przemyslaw_Przemyslawski 2023-05-11, 5:48
karinawaw napisał/a:

Dlatego jestem przeciwna zakazowi hulajnóg. To świetny eliminator debili. Na swojej hulajce zrobiłam już ponad 800km i ani jednej gleby nie zaliczyłam.
Trzeba być naprawdę kretynem i nie mieć wyobraźni żeby się na tym wychrzanić.



Można być np. najebanym ale wsiadając na taką hulajnogę po % to w sumie kretyn/debil na dzień dobry.

Nawet hulajnoga nie rozjebana i gotowa to zabicia kolejnego debila.
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2023-05-11, 7:09
każdy łupek trafia w słupek
Zgłoś
Avatar
Paszczaku 2023-05-11, 7:10
A jednak da się na tym zatrzymać niemal w miejscu
Zgłoś
Avatar
FeeGiee 2023-05-11, 12:46
karinawaw napisał/a:

Dlatego jestem przeciwna zakazowi hulajnóg. To świetny eliminator debili. Na swojej hulajce zrobiłam już ponad 800km i ani jednej gleby nie zaliczyłam.
Trzeba być naprawdę kretynem i nie mieć wyobraźni żeby się na tym wychrzanić.



pierwszą zaliczyłem mając niespełna 3k km. Wszystko przed tobą <3
Zgłoś