18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (7) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
🔥 Przepaliło styki - popularne w ostatnich 24h
Avatar
fri.K 2011-02-24, 18:12 1
No ale taka jest prawda, na Linuksach każda aktualizacja cieszy i na każde nowe wydanie czeka się z niecierpliwością.
Na Windowsie sporo ludzi wyłącza aktualizacje bo "jeszcze jeden antywirus i mi kur*** system stanie", a sporo ludzi dziadka XP nie chce zostawić "Bo czasy niepewne".
A MAC-a nigdy nie używałem bo drogo.
Zgłoś
Avatar
Lares86 2011-02-24, 18:43
Ja jeszcze na DOS-ie jade. Kiedy tatechnologia poszła tak naprzód? Coś tak kieyś ktoś wspominał o jakimś windowsie 95, ale nie skusiłem się.
Zgłoś
Avatar
Revaneder 2011-02-24, 18:43
Jak komuś przeszkadzają aktualizacje, to niech je wyłączy, a nie męczy setki ludzi dziennie i zanudza nimi. Sam mam je wyłączone, ale nie dlatego, że mnie irytowały, tylko dlatego, że zabierają mi przepustowość łącza, co podczas no-life'owania jest irytujące.
Zgłoś
Avatar
Arni. 2011-02-24, 19:17
Revaneder napisał/a:

Jak komuś przeszkadzają aktualizacje, to niech je wyłączy, a nie męczy setki ludzi dziennie i zanudza nimi. Sam mam je wyłączone, ale nie dlatego, że mnie irytowały, tylko dlatego, że zabierają mi przepustowość łącza, co podczas no-life'owania jest irytujące.


to chyba siedzisz na modemie 56k
Zgłoś
Avatar
BiOoSs 2011-02-24, 20:34 1
to wy kurwa oryginalne windy kupujecie ?
pojebało was ?
Zgłoś
Avatar
masabitumiczna 2011-02-24, 21:00 3
MSDN AA darmowe oryginalne windy mam od ładnych paru lat, gorąco polecam!
nie jestem uprzedzony do Mac'a, ale jak kiedyś porównałem ceny to MacBook z takim samym setupem jak zwykły notebook był co najmniej 2 razy droższy, płacić dodatkowe 2 koła za trochę inny touchpad, lepszą baterię i alternatywny system? to nie dla mnie
Zgłoś
Avatar
Matiel 2011-02-25, 0:53
dla coniektórych powinien być jeszcze jeden obrazek z napisem "KRADZIONY: O nie! kurwa namierzyli mnie!"
Zgłoś
Avatar
esperus_rex 2011-02-25, 2:10 1
jest mi strasznie źle bo ponieważ:
użytkowników macow uważa się za pedałów snobów kurwa jeszcze nie wiadomo co. mam tego zajbanego białego maca z tym zajebanym świecącym jabłuszkiem i oprócz kupna nie zapłaciłem za software ani grosza centa jena no wybaczcie ale sie ktoś przysrał do nas. winda mnie denerwuje swoją użytecznością na linuxa przyznaje jestem za tępy a mac jest prosty nie mam bluscreenów WoW chodzi nie mam antywira komp mi trzyma 7 - 8 godzin a i dupa mnie nie boli bom pedałem gejem i innym zbieraczem bawełny nie jestem wiec jedna mała prośba ODPIERD.. sie od maca murzyńskie żydy Mahometa!!

dla maca
Zgłoś
Avatar
w................9 2011-02-25, 6:12 1
esperus_rex napisał/a:

jest mi strasznie źle bo ponieważ


Zacytowałem tylko fragment bo nie chce mi się zaśmiecać tematu.

Zacznę od tego, że do używania linuxa WCALE nie jesteś zbyt tępy,
Sam używam już go chyba 3 miesiąc i złego słowa powiedzieć nie mogę, szybkość, niezawodność, brak aż tylu wirusów, to tylko parę atutów tego systemu.

A co do MAC'a, to zależy od użytkownika, czy przypadnie mu do gustu czy nie. Ja osobiście bym się na niego nie skusił z powodu ceny i funkcjonalności, bo jeśli chodzi o programy to jest na poziomie zbliżonym do linuxa, może z wyjątkiem Adobe Ps.

Ps. Na ,MAC'ach bawię się w szkole więc trochę o nich wiem.
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-02-25, 6:19
Nocny_Portier napisał/a:

@up No chyba że operujesz na '95, to raczej nie



Daj spokój, jak nie muszę to unikam jakiegokolwiek win jak ognia.
Zgłoś
Avatar
N................r 2011-02-25, 8:49
Linekk napisał/a:



Daj spokój, jak nie muszę to unikam jakiegokolwiek win jak ognia.


No ja niestety mam Win7 x64, może skuszę się na Linuxa, wszyscy go tak zachwalają, nie pogram na nim rzecz jasna, ale w innych zastosowaniach wyprzedza Windę
Zgłoś
Avatar
glizdka 2011-02-25, 8:56
zanim informatycy zaczęli pierdolić pseudo-fachowym językiem to fajnie mi się czytało komentarze...

BTW - z tym "a ty? jaki masz <wstaw reszte>" znowu zajebało demotywatorami -_-
Zgłoś
Avatar
Arni. 2011-02-25, 9:40
Nocny_Portier napisał/a:

No ja niestety mam Win7 x64, może skuszę się na Linuxa, wszyscy go tak zachwalają, nie pogram na nim rzecz jasna, ale w innych zastosowaniach wyprzedza Windę



Twoja sopka mówi coś innego LOL
sadistic.pl/templates/bLock/images/user_agent/icon_mozilla.gif

sadistic.pl/templates/bLock/images/user_agent/icon_linux.gif
Zgłoś
Avatar
fri.K 2011-02-25, 11:46 1
Arni. napisał/a:


Twoja sopka mówi coś innego LOL

Tam też jest napisane "Moblin", a tego środowiska raczej się nie używa na desktop PC.
Zatem mógł pisać z "czegoś" mobilnego co PieCem nie jest a bazuje na kernelu Linuksa.
Kolejna rzecz, oszukiwanie przeglądarki i OS-u nie jest niczym trudnym.
Zgłoś
Avatar
MrokoxD 2011-02-25, 16:40
No tak, nie ma to jak podpierdalać ludziom, że masz Windowsa 7, toż to kurwa powód do dumy!

Szczególnie jak nie "spiracony"...
Zgłoś