18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Aktywizacja zawodowa Romów
Dopek • 2013-10-15, 1:53
Wchodzę sobie z ciekawości na stronę PUP, aby zobaczyć czy jest coś ciekawego na niej, a tutaj taka oto informacja mnie zastaje :
"Staże dla niepełnosprawnych Romów
Celem projektu jest aktywizacja zawodowa 40 niepełnosprawnych bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo Romów (kobiet i mężczyzn zamieszkałych na terenie Polski)."

Możecie się domyśleć z czyich środków ten projekt jest finansowany...
Niestety więcej szczegółów jest w pliku PDF.

Wciąż mam wątpliwości czy bardziej ten temat pasuje do "Absurdów dnia codziennego" czy bardziej do "Czarnych kawałów"...
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-10-15, 2:36 2
bez sensu - ktoś ich zatrudni (nie wiem jakim cudem ale niech będzie że teoretycznie) a ci coś z miejsca "pracy" podpierdolą... np gruz
Zgłoś
Avatar
Muzz 2013-10-15, 3:11 18
Ja bym ich zatrudnił. Na przykład do rozminowania poligonu (oczywiście bez szkolenia).
Zgłoś
Avatar
abrams90 2013-10-15, 8:06 1
I tak się nikt nie zgłosi, bo brud jest zbyt leniwy.
Zgłoś
Avatar
omgłomatkobosko 2013-10-15, 8:20 2
Nie czytaj więcej fantastyki społecznej
Zgłoś
Avatar
golip 2013-10-15, 10:42 1
Chodzi o to, że jak przyjdzie taki po zasiłek bo "ni ma pracy" to mu powiedzą "jak nie ma? Mamy robotę dla pana i całej pańskiej zasyfionej rodzinki".
Zgłoś
Avatar
~Imperator 2013-10-15, 14:33 2
Temat jak najbardziej nie jest śmieszny... Polaczki tym sposobem wyciągają od Unii spora kasę ( spora sporą ) niektórzy zakładają świetlicę, place zabaw, domy kultury... dla Romów Organizują wystawy obrazów i innych dzieł sztuki niby wykonywanych przez ciapatych... Wystarczy że cwany polaczek ma w okolicy zamieszkałej przez Romów znajomego Wójta romskiego Panowie dogadują się że w przypadku kontroli, zapowiedzianej, sprowadza on garstkę cyganiątek którym każe się malować, wyklejać... teatrzyk trwa i kasa z Unii płynie szerokim strumieniem

o tym min piszę

sadistic.pl/dotacja-na-kursy-dla-cyganow-vt237118.htm
Zgłoś
Avatar
S................k 2013-10-15, 18:19 1
Ja znalazłem jeszcze ciekawszą rzecz. Mamy doskonałych urzędników, którzy władają perfekcyjnie językiem polskim.



Ktoś chętny do pracy w "Ohotniczych Huwcach"?
Zgłoś
Avatar
Ludie 2013-10-15, 19:26 2
'Wchodzę sobie z ciekawości na stronę PUP...'

Dobra, nie ściemniaj, sam pewnie jesteś bezrobotnym cyganem
Zgłoś
Avatar
Eustachy6 2013-10-15, 20:49
Może do krematorium ich zbierają?
Zgłoś
Avatar
WalniętyKnur 2013-10-16, 1:24
kurwa - trzeci post pod rząd o cyganiuchach
Zgłoś