18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
smc 2024-08-07, 15:44 2
Tam tylko nasrać na środku.

A nie, czekaj...
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-07, 16:09 6
Driver19cm napisał/a:

Jeśli uważasz, że na tej chacie jest czysto, to jesteś zwyklym syfiarzem, albo wychowałeś się gdzieś w jakieś pato500+ rodzince, poczety przez madke, tylko dla zasilku
Brudny maly pokoj, zabałaganiony, z dwoma dużymi obsrancami. Jebie moczem, gownem, wszędzie sierść, slina i psie pierdy.



Dodajmy jeszcze materace obsrane na podłodze jak w cygańskim gniazdku.
Zgłoś
Avatar
jebanekurwyjebac 2024-08-07, 16:53 3
Heniut86 napisał/a:

Mam nadzieję, że za swój debilizm i udokumentowanie go na filmie, właściciel tych zdechlaków nie dostał złotówki odszkodowania.



wez zrob przysluge spoleczenstwu i kurwo zdechnij co?!
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-08-07, 17:34 6
Heniut86 napisał/a:

Mam nadzieję, że za swój debilizm i udokumentowanie go na filmie, właściciel tych zdechlaków nie dostał złotówki odszkodowania.



A co jest tym debilizmem? że koleś miał powerbank i że miał psy? to podpowiem ze to pewnie ok 60mln ludzi w samym usa jest debilami według ciebie
Zgłoś
Avatar
Cymesowy 2024-08-07, 17:44 5
mateuszsick napisał/a:

Nie noo fajnie mieć pieski... trzeba karmić, wyprowadzać, wąchać permanentny smród i znosić wszędobylską sierść. A one wszystko gryzą wszędzie o wszystko wycierają dupę i jeszcze dom podpalą. Naprawdę nie pojmuję trzymania psów w domu.



Karmić - wiadomo, wyprowadzać no kurwa, wąchać permanentny smród - tylko jak siebie psa i domu nie myjesz, sierść dwa razy w roku przez około miesiąc z tym się zgodzę nienawidzę tego chujstwa i wtedy sam się zastanawiam po chuj mi był pies ale od tego mam odkurzacz i rumbę.

Psy gryzą jak nie zapewnia im się zajęcia, są ludzie (raczej zjeby) którzy kupują psa wychodzą z nim dwa razy na spacer dookoła bloku i się dziwią że pies drze mordę i niszczy wszystko w mieszkaniu...

A jak trzymasz psa na dworze to też musisz go karmić wyprowadzać myć i sprzątać po nim gówna a jak tego nie robisz to jesteś jeszcze większym zjebem niż Ci z bloków
Zgłoś
Avatar
AlKubal 2024-08-07, 17:44 1
backslider napisał/a:

Pokoju nie znalazłem, ale jest z zewnątrz.



No lux, straty konkretne
Zgłoś
Avatar
Jarazz 2024-08-07, 18:09 3
Co za psy. Mogły nasikać🤦🏻‍♂️
Zgłoś
Avatar
Jokerd 2024-08-07, 18:12 8
Jebane, głupie pchlarze. Jak nie zagryza kogoś, to spala chatę. I jeszcze liżą się po dupie i jajach. Na chuj takie dziadostwo w domu trzymać?
Zgłoś
Avatar
elim 2024-08-07, 19:16 6
Może i dom się spalił, ale za to psiecka się uratowały, będą dzięki temu mogły podpalić następny dom w którym zamieszkają.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-07, 19:37 3
Kot kurwa przynajmniej po pomoc poleciał, a te się gapią.
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2024-08-07, 23:12 4
mateuszsick napisał/a:

Nie noo fajnie mieć pieski... trzeba karmić, wyprowadzać, wąchać permanentny smród i znosić wszędobylską sierść. A one wszystko gryzą wszędzie o wszystko wycierają dupę i jeszcze dom podpalą. Naprawdę nie pojmuję trzymania psów w domu.



Ja mam tak z kotami. Jak widzę, że ktoś ma w domu kota, to od razu wyobrażam sobie, jak zaraz po sraniu siedzi dupą na blacie gdzie potem przygotowywane są posiłki. Natychmiast się ewakuuję z takiego miejsca.
Zgłoś
Avatar
Lukigm 2024-08-08, 0:36 1
Mi tak kiedyś tabletka rozwaliło, bateria się zapaliła
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2024-08-08, 1:41 4
pazuzu napisał/a:

A co jest tym debilizmem? że koleś miał powerbank i że miał psy? to podpowiem ze to pewnie ok 60mln ludzi w samym usa jest debilami według ciebie



No debil debilizmu nie dostrzega. Debilizm właściciela polega tu na trzymaniu powerbanka w bezpośrednim kontakcie z psami. Ty serio jesteś taki, kurwa, głupi, że tego nie rozumiesz?
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-08-08, 10:16 2
Andrzejas napisał/a:

No debil debilizmu nie dostrzega. Debilizm właściciela polega tu na trzymaniu powerbanka w bezpośrednim kontakcie z psami. Ty serio jesteś taki, kurwa, głupi, że tego nie rozumiesz?



Tak bo każdy trzyma powerbank w sejfie 🤦‍♂️ przecież to pies mógł go ściągnąć z półki, ze stołu itp.
Idź być idiotą gdzie indziej
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2024-08-08, 10:46 6
pazuzu napisał/a:

Tak bo każdy trzyma powerbank w sejfie 🤦‍♂️ przecież to pies mógł go ściągnąć z półki, ze stołu itp.
Idź być idiotą gdzie indziej





W sejfie... ja pierdolę!
Twoja wyobraźnia nawet nie pozwala sobie zobrazować, gdzie położyć powerbank w chacie, żeby pies go nie pogryzł.
Buty pewnie masz na rzepy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie