18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Nagar1 2020-10-13, 16:18 1
kurwa ja was nie czaje sadolskie chujki xd bo jak leci jakis krew cos czlowiek potrocony to jeee huraaa a jak na dadzie kurwaleci polski wpierdol to juz placzecie jak tak mozna kurwa patole niczym innym sie nie rozniccie od nich bo ogladacie ten portal xd tyle
Zgłoś
Avatar
PolaczekRR 2020-10-13, 16:21 5
Dobre chłopaki ratują nasz kraj
Zgłoś
Avatar
betonowy_krokiet 2020-10-13, 17:07 5
Typowe prawaki. Mózg w zaniku.
Zgłoś
Avatar
L................Z 2020-10-13, 17:41 3
betonowy_krokiet napisał/a:

Typowe prawaki. Mózg w zaniku.



Poczułeś się lepiej? Ciśnienie zeszło? Jak dla mnie ci goście na filmie nie mają w sobie nic prawicowego. Tak samo patologia ktora kradnie i nie daje żyć normalnym ludziom. Myślisz, że ci ludzie wiedza co to jest honor albo bycie moralnym? Szczerze w to wątpię. Także takie komentarze bez żadnych argumentów sa chuja warte.
Zgłoś
Avatar
Angevil 2020-10-13, 17:50 1
Jak nie było internetu to tylko jego matka wiedziała że to kretyn.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2020-10-13, 17:54 10
Już forumowym lewusom hemoroidy napęczniały - jeden musiał wspomnieć o katolach i różańcu, drugi o prawakach

Zdecydowana większość prawaków nie są zwolennikami demokracji a co za tym idzie taki plebs z filmiku nie miał by praw wyborczych. Natomiast to na lewej stronie jest forsowany pogląd że wszyscy jesteśmy równi.
Zgłoś
Avatar
Obejszłem_system 2020-10-13, 17:57
Jokerd napisał/a:

Pierwszy raz nie wiem jak to skomentować..



Dziękuję za tą istotną informację.
Zgłoś
Avatar
k................1 2020-10-13, 18:08 1
Katolicka elyta tego ciemnogrodu w akcji
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2020-10-13, 18:14 2
PieronJasnySzlag napisał/a:

Już forumowym lewusom hemoroidy napęczniały - jeden musiał wspomnieć o katolach i różańcu, drugi o prawakach
Zdecydowana większość prawaków nie są zwolennikami demokracji a co za tym idzie taki plebs z filmiku nie miał by praw wyborczych. Natomiast to na lewej stronie jest forsowany pogląd że wszyscy jesteśmy równi.



Dokładnie. Gdzie te lewackie kurwy sa z tolerancja i równością hahah. Tak to juz jest, ze cioty stosuja jakieś swoje zasady kiedy im to na reke
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2020-10-13, 18:35
hdposter napisał/a:

wojownicy maryi. Następnym razem weźmie akumulator na różańcu .



To akurat są rycerze ortalionu
Zgłoś
Avatar
luxpiotr 2020-10-13, 19:14
Może to murzyni, tylko się przefarbowali jak Jackson?
Zgłoś
Avatar
Schuytz10 2020-10-13, 21:36
Jaki podgatunek reprezentują te osobniki?
Zgłoś
Avatar
T................y 2020-10-13, 23:00
Schuytz10 napisał/a:

Jaki podgatunek reprezentują te osobniki?



Podludzi, którzy są patriotami i w razie niebezpieczeństwa będą bronić ojczyzny
Zgłoś
Avatar
betonowy_krokiet 2020-10-14, 15:15
PieronJasnySzlag napisał/a:

Już forumowym lewusom hemoroidy napęczniały - jeden musiał wspomnieć o katolach i różańcu, drugi o prawakach
Zdecydowana większość prawaków nie są zwolennikami demokracji a co za tym idzie taki plebs z filmiku nie miał by praw wyborczych. Natomiast to na lewej stronie jest forsowany pogląd że wszyscy jesteśmy równi.


Biedactwo, idź się przytul do mamusi umysłowy biedaczku-prawaczku. Jak się czyta ten twój analfabetyzm (zapamiętaj skończony tłumoku : "zdecydowana większość prawaków nie JEST zwolennikami...") to można być pewnym, że na filmiku jest twój ojciec czyli brat twojej matki.
Zgłoś
Avatar
Jokerd 2020-10-14, 16:43
Obejszłem_system napisał/a:

Dziękuję za tą istotną informację.



I chuj, żadnego piwka za błyskotliwą ripostę.
Tadum tss
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie