18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Jokerd 2020-10-13, 13:26 58
Pierwszy raz nie wiem jak to skomentować..
Zgłoś
Avatar
Payan 2020-10-13, 13:27 7
Pojebane w chuj. Czego szukałeś na internecie, patologii?
Zgłoś
Avatar
hdposter 2020-10-13, 13:27 33
wojownicy maryi. Następnym razem weźmie akumulator na różańcu .
Zgłoś
Avatar
Bazyliano 2020-10-13, 13:29 19
Pajan napisał/a:

Pojebane w chuj. Czego szukałeś na internecie, patologii?



Internet sam to dla mnie znalazl
Zgłoś
Avatar
Payan 2020-10-13, 13:30
hiros2 napisał/a:

Internet sam to dla mnie znalazl



Internet zasugerował, bo duż patologii oglądasz
Zgłoś
Avatar
Bazyliano 2020-10-13, 13:33 3
Pajan napisał/a:

Internet zasugerował, bo duż patologii oglądasz



w dzisiejszych czasach majac internet ciezko nie ogladac patologii przedstawiciele roznych grup spolecznych ja tworza a najwieksza politycy
Zgłoś
Avatar
marcineker 2020-10-13, 14:09
szkoda, że pewnych rzeczy nie da się "odzobaczyć"
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-10-13, 14:20 4
Bazyliano napisał/a:

Internet sam to dla mnie znalazl



Dla mnie też, i to już kilka tygodni temu. Internet wie co dobre
Zgłoś
Avatar
KebabRemover 2020-10-13, 14:25 8
"nas jest dwóch a ich jest czeeeeech"
ta łysa kurwa atencyjna co bitke miał i już musiał nagrać i sie pochwalić że bitke ma żeby karynskie kurwy z jego środowiska miały kisiel w gaciach kurwy zezwierzęcone? ciekawe czy by tak samo nagrywał jak by to nie były mołdaskie lamusy tylko ruska mafia w tych mercedesach czarnych co kiedyś filmik widziałem jak jechali na wesele środkiem drogi i nie posłusznych kto im nie zjeżdżał z drogi to go sami taranowali do rowów jakiegoś dziadka w małym samochodzie zaczęli taranować i spychać do rowu ciekaw jestem czy jakby on był im na drodze i by na niego trąbili to czy by zjechał jak tak się lansuje cfaniaczek po fejsbukach jaki to nie kozak jak lamusów bije, a jakby trąbili to ciekaw jestem czy by zjechał czy by go taranowali i samochód uszkodzili i co wtedy? też by nagrywał jak ich goni i napierdalac czy by spierdalał jak szczur po cichutku i nic by nikomu nie powiedział? jeszcze trafi na swojego i nie będzie wtedy się lansował na fejsbuku jaki to nie kozak

dobra no napierdalal sie moze tamci zawinili nie wazne wyjasnili sobie ale po chuj to nagrywac, jak sra to tez nagrywa? takie samo lansowanie sie
Zgłoś
Avatar
nwonigers 2020-10-13, 14:46
KebabRemover napisał/a:

"nas jest dwóch a ich jest czeeeeech"
ta łysa kurwa atencyjna co bitke miał i już musiał nagrać i sie pochwalić że bitke ma żeby karynskie kurwy z jego środowiska miały kisiel w gaciach kurwy zezwierzęcone? ciekawe czy by tak samo nagrywał jak by to nie były mołdaskie lamusy tylko ruska mafia w tych mercedesach czarnych co kiedyś filmik widziałem jak jechali na wesele środkiem drogi i nie posłusznych kto im nie zjeżdżał z drogi to go sami taranowali do rowów jakiegoś dziadka w małym samochodzie zaczęli taranować i spychać do rowu ciekaw jestem czy jakby on był im na drodze i by na niego trąbili to czy by zjechał jak tak się lansuje cfaniaczek po fejsbukach jaki to nie kozak jak lamusów bije, a jakby trąbili to ciekaw jestem czy by zjechał czy by go taranowali i samochód uszkodzili i co wtedy? też by nagrywał jak ich goni i napierdalac czy by spierdalał jak szczur po cichutku i nic by nikomu nie powiedział? jeszcze trafi na swojego i nie będzie wtedy się lansował na fejsbuku jaki to nie kozak
dobra no napierdalal sie moze tamci zawinili nie wazne wyjasnili sobie ale po chuj to nagrywac, jak sra to tez nagrywa? takie samo lansowanie sie



przeciez to jest jasne ze plakalby i przepraszal na kolanach.
Zgłoś
Avatar
Bantol 2020-10-13, 15:40 1
Zgłoś
Avatar
adrianthc 2020-10-13, 15:42
Chuj z nim, lepszy jest koleżka dobry ziomuś paamm paaamm paaamm
Zgłoś
Avatar
S_Z_A_L_O_N_Y 2020-10-13, 15:55 15
Prawilne chłopaki. Dobry przekaz leci.

Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-10-13, 16:10 4
Ja pierdole jakie malpy. To jest tragedia tego kraju ze takie śmieci z rynsztoka mogą głosowac i się rozmnazac.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie