18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
psotny_fiutek 2024-01-01, 14:11 117
Tak myslałem od lat.

Akwarystyka nie jest dla kobiet...
Moja była miała raz! nakarmić ryby (nie było mnie trzy dni) to wjebała im chyba pół opakowania karmy... Mało sie ryby nie przekręciły, bo zaczęło kisnąć. Jak ja zjebałem, to oczywiście foch i że to moja wina!

Większość kobiet to nadaje się jedynie do ruchania, gotować większość młodych też nie umieją.

I nie jestem mizoginem, miałem kilkanaście w swoim życiu w tym zonę.
To jest po prostu efekt wieloletnich naocznych obserwacji..
Zgłoś
Avatar
lukas_21221 2024-01-01, 14:15 2
Hahaha tępe hamerykańce
Zgłoś
Avatar
Wuya 2024-01-01, 14:23 2
Jakbym widział velturego na ojomie
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2024-01-01, 14:27
Wymieni i rybkę.
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-01-01, 15:28 12
Zamiast ją wyciągnąć z syfonu, to włączy rozdrabniarkę. A wystarczyło mieć normalnego faceta w domu.
Zgłoś
Avatar
Piesinger 2024-01-01, 15:40 2
Zupełnie przypadkowo ofkors
Zgłoś
Avatar
Geraldzik 2024-01-01, 15:46
Heliar napisał/a:

Zamiast ją wyciągnąć z syfonu, to włączy rozdrabniarkę. A wystarczyło mieć normalnego faceta w domu.


Ty nim na pewno nie jesteś
Zgłoś
Avatar
Pawel. 2024-01-01, 16:14
Ja mam takie pytanie co to ma wspólnego z sadyzmem?
Zgłoś
Avatar
domino19 2024-01-01, 16:16
ale o co tu kurwa chodzi; tę rybę do zlewu wyjebało czy co? nic nie rozumiem i nie wiem co tu się stało
Zgłoś
Avatar
paniczmax 2024-01-01, 16:22
dlaczego debilka nie złapała ryby zanurzając cały kubek? logika nie jest jej mocną stroną
Zgłoś
Avatar
Rutus 2024-01-01, 16:26
Tyle płaczu o jednego bojownika.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-01-01, 16:33 3
psotny_fiutek napisał/a:

Akwarystyka nie jest dla kobiet...
Moja była miała raz! nakarmić ryby (nie było mnie trzy dni) to wjebała im chyba pół opakowania karmy... Mało sie ryby nie przekręciły, bo zaczęło kisnąć. Jak ja zjebałem, to oczywiście foch i że to moja wina!

Brat też coś takiego odpierdolił. Tak zrobi każdy kto karmi gadziny pierwszy raz: bez instrukcji, skąd masz wiedzieć ile żarcia się daje? To coś jak w przepisach "na oko", "do smaku".

Piesinger napisał/a:

Zupełnie przypadkowo ofkors

To druga możliwość. Akwarium strasznie śmierdzi i miejsce zajmuje, mały wypadek spowoduje 5 minut płaczu akwarysty po czym święty spokój dla reszty rodziny.

Jak ktoś grał w Zak McKracken, pamiętajcie aby po przelaniu ryby do klosza lampy ową lampę włączyć. Drugi wariant to właśnie spuszczenie do zlewu.
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-01-01, 16:35
Teraz będzie miał lepsze życie i to bez tej tępej dzidy.
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2024-01-01, 16:44 4
psotny_fiutek napisał/a:

Tak myslałem od lat.
Akwarystyka nie jest dla kobiet...
Moja była miała raz! nakarmić ryby (nie było mnie trzy dni) to wjebała im chyba pół opakowania karmy... Mało sie ryby nie przekręciły, bo zaczęło kisnąć. Jak ja zjebałem, to oczywiście foch i że to moja wina!
Większość kobiet to nadaje się jedynie do ruchania, gotować większość młodych też nie umieją.
I nie jestem mizoginem, miałem kilkanaście w swoim życiu w tym zonę.
To jest po prostu efekt wieloletnich naocznych obserwacji..



Dałbym ci piwo gdyby nie ten zjebany nick bo dobrze prawisz
Zgłoś