18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Alcoholica & Orchestra Mixtura
sasim • 2014-11-21, 21:47
Witajcie Sadole !
To znowu ja - wujek Sasim
To live is to die - utwór zespołu Metallica zagrany przez nas (Alcoholica) wraz z Orchestra Mixtura w Teatrze Capitol w Warszawie 18 października. Metalimaniacy - pozdro !

Zgłoś
Avatar
Hellcat 2014-11-21, 21:59 7
Alcoholica dobra kapela.
Zgłoś
Avatar
M................s 2014-11-21, 22:09
Który to Ty ?
Zgłoś
Avatar
~Angel 2014-11-21, 22:10 4
Hellcat napisał/a:

Alcoholica dobra kapela.



Zgadzam się w 100%
Zgłoś
Avatar
koscha 2014-11-21, 22:18
To chyba moj pierwszy komentarz. zajebiste!
Zgłoś
Avatar
sasim 2014-11-21, 22:28
wujek sasim z czarną gitarą na środku
Zgłoś
Avatar
d................t 2014-11-21, 22:59
Brawo, dobra robota
Zgłoś
Avatar
Zefir282828 2014-11-21, 23:16
Zajebioza *_*
Zgłoś
Avatar
$$RYBSKO$$ 2014-11-21, 23:20 12
Troche z dupy ale to wazne, przez ponad 3 lata sadistic spierdolil mi psychike zaczely podniecac mnie dziwne rzeczy teraz przy normlanej lasce nie staje mi kutas potrzebuje wiecej bodzcow nie chce juz wchodzic na harda wiec prosze o bana bo to silniejsze odemnie nie bede zakladal nowego konta dajcie mi bana na ip i wszystko haha co sadistic potrafi zrobic z psychika kiedys widzialem jak psu wypadlo oko bo go drugi drapnal i mnie to przerazilo w psychice a rok temu kolo mnie auto jeblo 100km/h chyba polecial jak adam malysz i magikl oraz jonny dep w chuj rozjebalo i nic tylko poszlem sobie z tamtad haha tak wiec sadistic a dokladnie tresci zmeiniaja czlowieka a za darmo bana nie ma wiec admini to cioty cipy chuje pizdy haha nie no tak naprawde wypierdalac speirdalac jebal to pies pierdole to wszystko jeb kurwy jebane kurwy i peirdolone nawet sorry za chaotyke cos jest nie halo jebane kurwy na chuj ja sie tu logowalem aha i moj wiek nie jest prawidlowy w profilu mam malo lat bo za to tez moge bana dostac i wogole jestem haker bonzo i to ja blokowalem plyty glowne mam wasze hasla wiec bedzie ban bedzie haslo nick itp jebane kurwy polskie oho no bo odbraza polski tez sie liczy siema kurwy jebane adminy czekam na kontre jak wbijam na sadistic i nie ma bana i wyswietla sie sadistic dzownie po prokukratora dziura w dupie i do stonogi bo to ziomek tak jak i prokurator jebana polska kurwa papa
Zgłoś
Avatar
T................X 2014-11-21, 23:24
Z nazwą zespołu trafiliście idealnie W tym kraju abstynentów nie uświadczysz
Zgłoś
Avatar
l................i 2014-11-21, 23:25
@$$RYBSKO$$
Kolejny gimnazjalista się podniecił, że na hardzie troche krwi i bab z kutasem zobaczył.
Zgłoś
Avatar
karinata 2014-11-21, 23:27
sasim napisał/a:

To live is to die - utwór zespołu Metallica zagrany przez nas


Tylko nie grajcie czasem Kill 'Em All.
Zgłoś
Avatar
Herhard 2014-11-21, 23:28
$$RYBSKO$$ napisał/a:

Troche z dupy ale to wazne, przez ponad 3 lata sadistic spierdolil mi psychike zaczely podniecac mnie dziwne rzeczy teraz przy normlanej lasce nie staje mi kutas potrzebuje wiecej bodzcow nie chce juz wchodzic na harda wiec prosze o bana bo to silniejsze odemnie nie bede zakladal nowego konta dajcie mi bana na ip i wszystko haha co sadistic potrafi zrobic z psychika kiedys widzialem jak psu wypadlo oko bo go drugi drapnal i mnie to przerazilo w psychice a rok temu kolo mnie auto jeblo 100km/h chyba polecial jak adam malysz i magikl oraz jonny dep w chuj rozjebalo i nic tylko poszlem sobie z tamtad haha tak wiec sadistic a dokladnie tresci zmeiniaja czlowieka a za darmo bana nie ma wiec admini to cioty cipy chuje pizdy haha nie no tak naprawde wypierdalac speirdalac jebal to pies pierdole to wszystko jeb kurwy jebane kurwy i peirdolone nawet sorry za chaotyke cos jest nie halo jebane kurwy na chuj ja sie tu logowalem aha i moj wiek nie jest prawidlowy w profilu mam malo lat bo za to tez moge bana dostac i wogole jestem haker bonzo i to ja blokowalem plyty glowne mam wasze hasla wiec bedzie ban bedzie haslo nick itp jebane kurwy polskie oho no bo odbraza polski tez sie liczy siema kurwy jebane adminy czekam na kontre jak wbijam na sadistic i nie ma bana i wyswietla sie sadistic dzownie po prokukratora dziura w dupie i do stonogi bo to ziomek tak jak i prokurator jebana polska kurwa papa



Mama pozwoliła ci tak długo przy kompie siedzieć? Wiesz że sadol jest dla normalnych inaczej 18+ ?
Zgłoś
Avatar
sasim 2014-11-21, 23:34 2
soundcloud.com/alcoholica-poland/alcoholica-turn-the-page

jak ktoś ma ochotę posłuchać - kilka innych numerów z różnych koncertów
Zgłoś
Avatar
fatestay 2014-11-21, 23:36
Byłem na waszym koncercie w Wydziale Remontowym \m/
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie