18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:21
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:25
🔥 Żydów nie obsługujemy - teraz popularne
Avatar
Garnki_za_zeta 2023-12-15, 21:39 2
motylekwbrzuchu napisał/a:

Ty chyba inny filmik oglądałeś. Kryzys złapał ją, gdy sztanga była ok. 40 cm nad podporami asekuracyjnymi.



Kurde, dobra. Zwracam honor. Kompletnie nie ogarnąłem obrazu. Zmęczony dziś jestem. Faktycznie miały jeszcze czas, aby to ogarnąć.
Zgłoś
Avatar
skoorviel 2023-12-16, 7:26
majeńka napisał/a:

Cóż, właśnie się przekonałam: Nie do seksu, bo to lepiej zrobi druga kobieta albo wibrator. Chodzi o najważniejszy (i chyba jedyny) powód: kurewsko zakręcony słoik. Niby znam sztuczki jak się do tego dobrać, ale dupa. W końcu mi się dziś fasolkę bret udało otworzyć, ale po chyba pół godziny zaciętej walki. Przez ręcznik? Dupa. Podważyć końcówką noża? Dupa. Itp, itd.



Jakie kurwa noze jakie podwadzanie kurwa ile razy mam powtarzać, pukasz parę razy o ziemię lub coś twardego kantem zakrętki i słoik otwiera się jak ta lala
Zgłoś
Avatar
grzeo123 2023-12-16, 15:05
motylekwbrzuchu napisał/a:

Kurwa Przecież mają stojaki z podporami.



ŁYMYN
Zgłoś
Avatar
mit2 2023-12-16, 19:19
majeńka napisał/a:

Cóż, właśnie się przekonałam: Nie do seksu, bo to lepiej zrobi druga kobieta albo wibrator. Chodzi o najważniejszy (i chyba jedyny) powód: kurewsko zakręcony słoik. Niby znam sztuczki jak się do tego dobrać, ale dupa. W końcu mi się dziś fasolkę bret udało otworzyć, ale po chyba pół godziny zaciętej walki. Przez ręcznik? Dupa. Podważyć końcówką noża? Dupa. Itp, itd.


On będzie robił to na co ty jesteś za tępa, a ty w zamian będziesz mu dawać dupy, jak zwykła kurwa
Zgłoś
Avatar
vladok 2023-12-16, 22:35
majeńka napisał/a:

Cóż, właśnie się przekonałam: Nie do seksu, bo to lepiej zrobi druga kobieta albo wibrator. Chodzi o najważniejszy (i chyba jedyny) powód: kurewsko zakręcony słoik. Niby znam sztuczki jak się do tego dobrać, ale dupa. W końcu mi się dziś fasolkę bret udało otworzyć, ale po chyba pół godziny zaciętej walki. Przez ręcznik? Dupa. Podważyć końcówką noża? Dupa. Itp, itd.



Dupa i dupa, mogłaś dupą odkręcić.
Zgłoś
Avatar
cerber14 2023-12-17, 19:09
Chciała mieć dupę godną wypinania na Instagramie to teraz będzie non stop wygięta
Zgłoś