18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Juzwa 2020-02-20, 11:45
Ja za swojego wnuczka oddałbym życie, a ta prukwa pomiata dzieckiem jak szmatą.
Zgłoś
Avatar
~sensualna 2020-02-20, 11:46 1
są takie specjalne szelki dla niegrzecznych dzieci
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2020-02-20, 11:46 1
Niech się babcia lepiej modli, żeby młody nie wyrósł na sadola,. Bo będzie babcia w budzie spała, raz dziennie micha z żarciem i siku na smyczy. Zemsta będzie słodka
Zgłoś
Avatar
Byku35 2020-02-20, 12:43 5
Juzwa napisał/a:

Ja za swojego wnuczka oddałbym życie, a ta prukwa pomiata dzieckiem jak szmatą.



Kiedyś jak ja bym tak zrobił to bym dostał taki wpierdol że bym na dupie nie usiadł
Zgłoś
Avatar
Oponka 2020-02-20, 13:55 68
a teraz wyobraźcie sobie, że ten gówniak nie jest na smyczy i chcąc zrobić bezradnej babci na złość ucieka i wpierdala się pod koła autobusu. główka pęka jak arbuz, kierowca autobusu ma traumę, pasażerowie też, a winą za wszystko obarczają boguduchawinną babcinkę, która nie potrafiła poradzić sobie z rozwydrzonym przez matkę Karynę wnusiem. babusinka zostaje napiętnowana przez "kochaną córunię" i traktowana, jak gówno, po czym umiera z głodu w nieuzasadnionym poczuciu winy babrając się we własnych fekaliach.

szelki dla bachorów to genialne rozwiązanie i powinno być obowiązkowe, dla wszystkich, którzy nie rozumieją, że sklep/drogeria/przychodnia lekarska to nie wybieg dla ich bękartów.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-02-20, 14:17
Oponka napisał/a:

a teraz wyobraźcie sobie, że ten gówniak nie jest na smyczy i chcąc zrobić bezradnej babci na złość ucieka i wpierdala się pod koła autobusu. główka pęka jak arbuz, kierowca autobusu ma traumę, pasażerowie też, a winą za wszystko obarczają boguduchawinną babcinkę, która nie potrafiła poradzić sobie z rozwydrzonym przez matkę Karynę wnusiem. babusinka zostaje napiętnowana przez "kochaną córunię" i traktowana, jak gówno, po czym umiera z głodu w nieuzasadnionym poczuciu winy babrając się we własnych fekaliach.
szelki dla bachorów to genialne rozwiązanie i powinno być obowiązkowe, dla wszystkich, którzy nie rozumieją, że sklep/drogeria/przychodnia lekarska to nie wybieg dla ich bękartów.



Masz rację z tymi szelkami, ale trzeba zachować umiar. Dlaczego niektóre dzieci są jak dziki w burakach, a inne normalne? To jest kwestia wychowania dziecka. Jak ktoś nie potrafi sobie z tym poradzić, nie powinien mieć dzieci. Przed zapłodnieniem powinny być obowiązkowe testy. Nie zdaliście, nasieniowody i jajowody na śmietnik.
Zgłoś
Avatar
jasypan 2020-02-20, 14:58
Juzwa napisał/a:

Ja za swojego wnuczka oddałbym życie, a ta prukwa pomiata dzieckiem jak szmatą.



Jesteś w moim wieku i już masz wnuka? Szybko Wam poszło. Gratulacje.
Zgłoś
Avatar
dr.goebbels 2020-02-20, 14:59 2
Oponka napisał/a:

a teraz wyobraźcie sobie, że ten gówniak nie jest na smyczy i chcąc zrobić bezradnej babci na złość ucieka i wpierdala się pod koła autobusu. główka pęka jak arbuz, kierowca autobusu ma traumę, pasażerowie też, a winą za wszystko obarczają boguduchawinną babcinkę, która nie potrafiła poradzić sobie z rozwydrzonym przez matkę Karynę wnusiem. babusinka zostaje napiętnowana przez "kochaną córunię" i traktowana, jak gówno, po czym umiera z głodu w nieuzasadnionym poczuciu winy babrając się we własnych fekaliach.



W dwoch przypadkach to znakomity materiał do działu hard. A gowniaka mi najmniej by bylo szkoda. Głupota nie powinna się rozmanażać a jeśli już to regulatorem guana w populacji powinna byc selekcja naturalna.
Także spuścić bękarta ze smyczy!
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2020-02-20, 15:29
życze powodzenia jak podrośnie
Zgłoś
Avatar
bonczek58 2020-02-20, 16:04
I prawidłowo, ze zwierzętami na smyczy
Zgłoś
Avatar
siwybis 2020-02-20, 16:10 5
Ale się teraz z tymi szkodnikami ludzie pierdolą. Za mojej młodości jeden strzał kablem po dupie i taki gremlin przez następne trzy miesiące chodził jak zegarek.
Zgłoś
Avatar
uzumw 2020-02-20, 16:17
Rosja czy Radom?
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-02-20, 16:36 1
jasypan napisał/a:

Jesteś w moim wieku i już masz wnuka? Szybko Wam poszło. Gratulacje.



Ja to normalnie, dzieci się bardziej postarały...
Zgłoś
Avatar
SpeedyG 2020-02-20, 17:17
Juzwa napisał/a:

Masz rację z tymi szelkami, ale trzeba zachować umiar. Dlaczego niektóre dzieci są jak dziki w burakach, a inne normalne? To jest kwestia wychowania dziecka. Jak ktoś nie potrafi sobie z tym poradzić, nie powinien mieć dzieci. Przed zapłodnieniem powinny być obowiązkowe testy. Nie zdaliście, nasieniowody i jajowody na śmietnik.



Przecież to tylko babcia, a winni za złe wychowanie są rodzice. Ona i tak nie da rady porządnie wychować, bo jak gówniarz wróci do rodziców to oni co najwyżej dadzą mu tableta, telewizor aby tylko nie zajmować się wychowaniem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie