18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:48
ale nie bijcie
wudun • 2013-06-27, 13:04
Ciekawe czy jak jego błagali się zlitował?



Akcja Centralnego Biura Śledczego w Lublinie na ulicy Kunickiego. Zatrzymanie poszukiwanego listem gończym.
Zgłoś
Avatar
srasshole 2013-06-27, 18:26 1
przeciez to stare jak wungliel chyba.
Zgłoś
Avatar
CzarnyCzwa 2013-06-27, 18:27 1
@up Dobrze powiedziane

ramzei- nie pie*dol skoro sie nie znasz. Skoro koles dilowal i dostali rozkaz, ze maja do niego wejsc to weszli. A kretynem w tym wypadku jestes Ty, bo po c*uj sie pchasz tam gdzie Cie nie trzeba.
Zgłoś
Avatar
O................p 2013-06-27, 18:31 8
ramzei napisał/a:

Nienawidzę skurwieli. Kto chociaż raz był przy takiej akcji to zrozumie. Zachowują się jakby przed akcją zwąchali po 0.5kg amfy. I chuj z ludźmi postronnymi, dziećmi, kobietami. Rozumiem groźny bandyta, ale nie w sytuacji gdzie jest matka z dzieckiem.
Np. do sąsiada wpadła antyterrorystyczna (za dilerkę) napierdoli granatów hukowych ja odruchowo otworzyłem drzwi i dla bezpieczeństwa też mnie "uglebili". Najlepsze w tym jest to, że co prawda koleś dilował, ale sam bym dał rade go zaprowadzić na posterunek. A te chujki zrobili sobie ćwiczenia na pół bloku ... Sąsiad wrócił po 3 miechach sankcji taki to groźny bandyta był.



Człowieku weź się ogarnij. To co mają grzecznie podejść i zapukać do szybki? Widać, że gówno widziałeś. Ludzie (jak koleś w samochodzie) mogą stać się w takiej sytuacji nieobliczalni. Jeżeli akcja nie byłaby szybka to mogłoby dojść do strzelaniny, bo o to głownie chodzi, żeby przestępca nie zdążył użyć żadnej broni. I co jest wtedy gorsze dla matki z dzieckiem. Bycie świadkiem czy nawet ofiarą strzelaniny czy widok "okrutnego" potraktowania przestępcy przez służby.

I kolejna głupota. "Sam bym dał radę go zaprowadzić na posterunek". Debilu ty to wiesz, bo to jest twój sąsiad. Antyterroryści nie są do końca pewni czy taki koleżka nie chowa pod tapczanem granatów z kałaszem.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-06-27, 18:31 15
kobra napisał/a:

Polska policja żal.pl jak tą typiare ciągają.



"Żal" to Twój styl wypowiedzi. To nie dziewczyna, tylko szmatławiec "gangstera".
Zgłoś
Avatar
s7r 2013-06-27, 18:32 4
Ale brzydkie felgi.. ;/
Zgłoś
Avatar
Fedor 2013-06-27, 18:34
haha ślicznie ją wydarli dżentelmeni ;D
Zgłoś
Avatar
pireus 2013-06-27, 18:55 4
Ludzie, kurwa litości... To ich praca, nie będą się w trakcie akcji pytać kobiety, czy ona tu znalazła się przypadkiem czy jest w coś zamieszana, jeśli tak to okaże się na komendzie. Oni nie są od myślenia, tylko do robienia. Tak btw, za zajebanie sąsiadowi wiertarki nie ścigają listem gończym.
Zgłoś
Avatar
herbalix 2013-06-27, 18:59
mnie też tak kiedyś dojechali. w liceum na wakacjach pojechałem w Bieszczady i w ramach oszczędności spałem w budynku gospodarczym w jakiej opuszczonej stanicy czy czymś takim. w środku nocy huk jak skurwesyn, fajerwerki, ale zanim się zorientowałem co się dzieje, to już leżałem skuty i dla pewności dociśnięty kolanem. okazało się, że z jakiegoś zakładu karnego, w Uhercach chyba, zwiali jacyś więźniowie i panowie w kominiarkach szukając ich znaleźli mnie.
Zgłoś
Avatar
B................z 2013-06-27, 19:01 10
ja to daje gazu i mnie kurwy nie złapio a jak odjade to moge gnata za okno wystawić i napierdalam z drive-by
Zgłoś
Avatar
herbalix 2013-06-27, 19:04 2
Bzzykacz napisał/a:

ja to daje gazu i mnie kurwy nie złapio a jak odjade to moge gnata za okno wystawić i napierdalam z drive-by



nie pierdol, że powyżej trzech gwiazdek też dajesz radę.
Zgłoś
Avatar
Kryn3k 2013-06-27, 19:13 4
_kwiatek_ napisał/a:

jakieś wyjaśnienia... kto to? po czym wnosisz że ktoś go błagał o litość?


To lokalny sklepikarz, paragonu nie nabił... Takie są skutki.
Zgłoś
Avatar
w................a 2013-06-27, 19:18
zaklepał sobie dzieciaka na chatę

pedofil
Zgłoś
Avatar
Foftek 2013-06-27, 19:34 1
Szacunek dla tych dobrych policjantów i żołnierzy.
Zgłoś
Avatar
BrutalDildo 2013-06-27, 19:45 3
O Boże,wielcy obrońcy się znaleźli,toż to ten biedny obywatel zostaje pobity i napadnięty przez zła policję,w dodatku używają broni,a nie grzecznie proszą o wyjście!
Przypominam wam,że to jest bandyta i za coś te baty dostaje,poza tym bardzo dobrze,z "gangsterami" się nie pier*olić
Zgłoś
Avatar
złychuj 2013-06-27, 19:48
Szkoda, że w Magdalence tacy mądrzy nie byli
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie