18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-10-10, 16:26
ale nie bijcie
wudun • 2013-06-27, 13:04
Ciekawe czy jak jego błagali się zlitował?



Akcja Centralnego Biura Śledczego w Lublinie na ulicy Kunickiego. Zatrzymanie poszukiwanego listem gończym.
Zgłoś
Avatar
_kwiatek_ 2013-06-27, 13:16
jakieś wyjaśnienia... kto to? po czym wnosisz że ktoś go błagał o litość?
Zgłoś
Avatar
~DMT 2013-06-27, 13:21
Akcja Centralnego Biura Śledczego w Lublinie na ulicy Kunickiego. Zatrzymanie poszukiwanego listem gończym. Tyle pisze na YT
Zgłoś
Avatar
stud3nt 2013-06-27, 13:27 6
Biorąc pod uwagę, co ostatnio odpierdala nasza skarbówka i służby mundurowe, jest zupełnie możliwe, iż facet żałuje, że zamaskowani ludzie nie byli gangsterami.
Zgłoś
Avatar
VonHaiPaue 2013-06-27, 13:37 2
Muszą siłe pokazać dlatego zawsze wyglądają tak epicko zatrzymania;)
Zgłoś
Avatar
KwusheR 2013-06-27, 13:38 15
Dresiki.... pszypadek?
Pewnie niewinni ludzie.
Zgłoś
Avatar
Jaco4a 2013-06-27, 14:02
Żółte buty.. yhym
Zgłoś
Avatar
ramzei 2013-06-27, 15:06 34
Nienawidzę skurwieli. Kto chociaż raz był przy takiej akcji to zrozumie. Zachowują się jakby przed akcją zwąchali po 0.5kg amfy. I chuj z ludźmi postronnymi, dziećmi, kobietami. Rozumiem groźny bandyta, ale nie w sytuacji gdzie jest matka z dzieckiem.
Np. do sąsiada wpadła antyterrorystyczna (za dilerkę) napierdoli granatów hukowych ja odruchowo otworzyłem drzwi i dla bezpieczeństwa też mnie "uglebili". Najlepsze w tym jest to, że co prawda koleś dilował, ale sam bym dał rade go zaprowadzić na posterunek. A te chujki zrobili sobie ćwiczenia na pół bloku ... Sąsiad wrócił po 3 miechach sankcji taki to groźny bandyta był.
Zgłoś
Avatar
evilmatt 2013-06-27, 18:22 126
@up Oni nie są od głaskania po główce.
Zgłoś
Avatar
Ando 2013-06-27, 18:23 4
oni muszą mieć "sprane" łby, żeby się nie bać niczego. znam jednego AT'ka i wiem, że gość ma nasrane w głowie:))
Zgłoś
Avatar
PanBrowar 2013-06-27, 18:23 65
@ramzei nie wiem czy jesteś głupi czy udajesz a może twoja wyobraźnia stworzyła taki scenariusz? Jeżeli za drzwiami swojego mieszkania słyszysz napierdalanie granatów i strzały z pistoletu maszynowego pierwsze co robisz to otwierasz drzwi i wystawiasz nosa albo wybiegasz z kamerką żeby nagrać akcję? Czapki z głów kurwa. Pododdziały antyterrorystyczne są szkolone w taki sposób aby szybko i bezwzględnie "zdjąć" takich "klientów" i zabezpieczyć miejsce zatrzymania tak aby taki palant jak ty nie przeszkadzał. Chwała im za to co robią, a jeżeli chodzi o hejty dotyczące pomyłek to przypominam że ludzi których widzimy w czarnych mundurach to grupa wykonawcza, planowaniem zajmuje się zupełnie ktoś inny
Zgłoś
Avatar
Pips 2013-06-27, 18:24 12
ramzei napisał/a:

Najlepsze w tym jest to, że co prawda koleś dilował, ale sam bym dał rade go zaprowadzić na posterunek.



Wiedziałeś o tym i uważasz że dałbyś radę sam go zaprowadzić na posterunek ale tego nie zrobiłeś, yhy.
Zgłoś
Avatar
kobra 2013-06-27, 18:24 2
Polska policja żal.pl jak tą typiare ciągają.
Zgłoś
Avatar
PanPrawicowy 2013-06-27, 18:24 4
Haha! I bardzo dobrze! Niech se skurwiele nie myślą że są bezbronni.
Zgłoś
Avatar
jeloo 2013-06-27, 18:24 25
@ramzei
Ale taką mają robotę człowieku.
1) Skąd wiesz, czy ten niegroźny facecik nie ma obok siedzenia pistoletu? Muszą zatrzymać, jebnąć hukowego żeby go zdezorientować, muszą go jak najszybciej z tego auta wywlec i jak najszybciej unieruchomić. A jak najszybciej unieruchomić osobę potencjalnie niebezpieczną? Siłą...

2) Tak samo, wpadają do mieszkania z impetem, granatami itp, bo nigdy nie wiadomo kto tam po drugiej stronie jest. Co z tego, że sam byś go doprowadził, bo takie chucherko, skoro może mieć broń i narobić niepotrzebnych strat w ludziach. Muszą go zdezorientować, zaskoczyć bo inaczej może być groźny. Jak to sobie wyobrażasz, zapukają i zaproszą go do suki bo jest przestępcą poszukiwanym listem gończym?

3) Zglebili Ciebie, bo mogłeś być kolegą, lecieć na ratunek. Stałeś się potencjalnym zagrożeniem dla akcji. Proste jak drut.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie