18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Arachmit 2016-06-28, 9:31
mikorys, już się tak nie spinaj...
Gdyby wjechał w tłum ludzi to byś się napisał że lepiej mógł w niego wjechać przynajmniej by tego idiotę walnęło a nie biednych przechodniów... a szmacie co uciekła powinni zabrać dożywotni prawko... nie za wypadek tylko za to że spierdolił.
Zgłoś
Avatar
Schiroh 2016-06-28, 10:10
eMJay8086 napisał/a:

@Zielonek92
Ty masz prawko w ogóle?
To NIE BYŁA zielona strzałka, coś Ci się pomyliło.



Strzałki nie było, racja, ale to nie zmienia faktu, że skrzyżowanie popierdolone do reszty. Możesz sobie stać i cały dzień, a z naprzeciwka będą napierdalać i chuj. Też bym się wkurwił.
Zgłoś
Avatar
IOI 2016-06-28, 10:34 7
ja pierdole, macie wogole prawo jazdy??? normalne skrzyzowanie. jak sie wam cipka poci na mysl o skrecaniu w lewo to moze trzeba sie przesiasc na rower?
Zgłoś
Avatar
Eleir 2016-06-28, 16:31
@IOI
Dokładnie. Normalne skrzyżowanie, teraz wszędzie napieradalają zielone strzałki, a później na chwile gdzieś światła wyłączą i pierdolone matoły nawet nie wiedzą czy są na drodze z pierwszeństwem...
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2016-06-28, 19:34
Powiem Wam że po Warszawie się bardzo chujowo jeździ.
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2016-06-28, 21:50
mikorys napisał/a:


No jasne kurwa lepiej jebnąć w auto i narazić siebie i pasażerów na ciężkie urazy


Dokładnie. Widać wolisz uciekać i wjebać w słup "i narazić siebie i pasażerów na ciężkie urazy", albo uciekać i wjebać w przechodnia lub prawidłowo jadącego "i narazić siebie i pasażerów na ciężkie urazy"

kokos_123 napisał/a:

tak, oczywiście, ale pierwszy odruch to unik niestety, jeśli wiesz że nie wyhamujesz.


Ciekawe, bo u mnie nie występuje. Już zajebałem w auto "janusza" i nie ominąłem psa narażając siebie lub nawet innych.

Tylko raz dziadek który wbiegł mi przed auto "znienacka" miał szczęście, że stanął jak wazon gdy zatrąbiłem bo mogłem go minąć. Jak myślisz co by było gdyby jechał ktoś z naprzeciwka a pora była by inna. Tak, placek z pieszego.
Zgłoś
Avatar
Dexterous 2016-06-28, 23:17 1
Bez przesady. Gość nie wjechał nawet na pas tego, co się rozwalił. Typ po prostu spanikował i tyle. Tylko i wyłącznie jego wina, żaden sprawca nie uciekł
Zgłoś