18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
TT4 2016-06-26, 23:19 1
kurwa ludzi mógł pozabijać pokurwieniec.
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2016-06-26, 23:20 15
I człon im w papę. Ja bym walił w auto. Jakbym miał wyciągać kopyta, to razem z tamtymi januszami.
Zgłoś
Avatar
DaaanielSan 2016-06-26, 23:24
Co za skurwysyn.
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2016-06-26, 23:52 8
spiepszaj_dzbanie napisał/a:

I człon im w papę. Ja bym walił w auto. Jakbym miał wyciągać kopyta, to razem z tamtymi januszami.



tak, oczywiście, ale pierwszy odruch to unik niestety, jeśli wiesz że nie wyhamujesz. Sam też bym pewnie pierdolnął niestety po słupkach w jego sytuacji.
Zgłoś
Avatar
mikorys 2016-06-27, 1:48 8
spiepszaj_dzbanie napisał/a:

I człon im w papę. Ja bym walił w auto. Jakbym miał wyciągać kopyta, to razem z tamtymi januszami.


No jasne kurwa lepiej jebnąć w auto i narazić siebie i pasażerów na ciężkie urazy, ale za to zyskać pieniądze na naprawę auta i dostawać dożywotnią rentę i resztę życia spędzić jako warzywo. Facet zrobił to co do niego należało, a to że ten idiota w Volkswagena uciekł myśląc że go nie złapią to inna sprawa, gdyż normalny kierowca po spowodowaniu wypadku ma obowiązek zatrzymać się i sprawdzić czy nic się nie stało.
Zgłoś
Avatar
kalijanek 2016-06-27, 4:28 2
i tak pewnie chuja mu zrobią, bo się okaże że zna tam kogoś, Polska to troche taka Rasija
Zgłoś
Avatar
g................d 2016-06-27, 12:29 2
No i co? Ja też tak robię...
Zgłoś
Avatar
Zielonek92 2016-06-28, 0:39 1
Ale jakie pojebane skrzyżowanie.. Masz zielone skręcasz w lewo a z naprzeciwka też mają zielone i zapierdalają.
Zgłoś
Avatar
kaelem 2016-06-28, 0:39
Słyszę, że bardziej spokojne chłopalo niż autoprodukcja moich filmów z trasy.
Zgłoś
Avatar
PierreDolish 2016-06-28, 1:43 4
Kiedy w Polsce doczekam pięknych czasów w których za takie ewidentne przewinienia będzie dożywodni zakaz prowadzenia pojazdów, a za ucieczkę z miejsca wypadku licytacja autka sprawcy i odsiadka lub rok prac społecznych (od razu znajdą się fundusze na 500+)
Zgłoś
Avatar
Syn_Milionera 2016-06-28, 5:54
Jakie kurwa "władzo"? Policja to SŁUŻBA publiczna a nie władza.

Jakie kurwa "władzo"? Policja to SŁUŻBA publiczna a nie władza.
Zgłoś
Avatar
Fargariel 2016-06-28, 7:26 1
Ja tam żadnego wypadku nie widziałem. Która sekundominuta?
Zgłoś
Avatar
eMJay8086 2016-06-28, 8:00
@Zielonek92
Ty masz prawko w ogóle?
To NIE BYŁA zielona strzałka, coś Ci się pomyliło.
Zgłoś
Avatar
Boss-man 2016-06-28, 9:24 1
Też bym odjechał. Byłem raz w sądzie jako świadek zdarzenia gdzie koleś wykonał niespodziewany manewr i kierowca z którym jechałem ratował się uciekając i uderzył w zaparkowany samochód. Sąd uznał, że "sprawca" (który odjechał od razu, ale zapamiętaliśmy nr boczny taxi) nie ma uszkodzeń więc nie uczestniczył w zdarzeniu drogowym i sprawcą jest kolega, który przez próbę ominięcia skręcającego z prawej strony drogi w lewo (parking) bez kierunku, uderzył w zaparkowany pojazd.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie