18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-07-05, 16:48 4
Co za huj dziadka nie wpuścił.... niech go na starość też tak traktują.
Zgłoś
Avatar
lm65 2018-07-05, 17:27 4
Aż mi się szkoda dziadka zrobiło ehh
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-07-05, 18:11 61
@UP'y
Was pojebało do kwadratu z rana dziś?
Pomijam to, że Janusz z tira mógł nie widzieć go nawet ale kurwa dziad na bank widział 15 metrowy zestaw i mógł kurwa PRZEPISOWO poczekać a nie się wpierdalać.

Ogarnijcie się.
Zgłoś
Avatar
Essent 2018-07-05, 18:26 11
Szkoda dziadka??? Przecież On mentalnie żyje jeszcze wojną światową!Na chuj się pcha za kółko jak nie ogarnia zasad włączania się do ruchu.
Zgłoś
Avatar
hfbnmiuytp 2018-07-05, 18:44 19
Mnie to zawsze wkurwia i jednocześnie wprawia w zadumę, no bo logicznie myśląc to jak już chcesz się wjebać w lukę to gaz dajesz w opór. Jednak w większości przypadków goście wymuszający pierwszeństwo robią to z dynamiką babci parkującej pod Lidlem.
Zgłoś
Avatar
Etheriel 2018-07-05, 18:58 2
Proszę Państwa. Dlatego zawsze mówię że po 60 roku życia powinny być obowiązkowe kontrole! Czy starsza osoba nadaję się do prowadzenia pojazdów silnikowych czyt. samochody, motocykle czy kosiarki... Dziękuję i pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
radek225 2018-07-05, 19:31 12
Hranipex napisał/a:

Co za huj dziadka nie wpuścił.... niech go na starość też tak traktują.



lm65 napisał/a:

Aż mi się szkoda dziadka zrobiło ehh



Pojebało Was do reszty? Zna jeden z drugim zasady ruchu drogowego? Wina dziada i chuj! Ciekawe, jakie byłyby komentarze, jakby zamiast dziadka w pizdowatym suvo-vanie jechał łysy, przypakowany schab w BMW, Audi, czy Mercedesie. Chujem moglibyście nazwać kierowcę ciągnika siodłowego, jakby mu drogę zajechał, albo przyspieszał. Jak kończy się pas, osoba jadąca pasem obok nie ma żadnego obowiązku wpuszczać kierowców z lewego, albo prawego pasa. Poza tym kierowca ciężarówki mógł go najzwyczajniej nie widzieć, bo co ile Wy jadąc samochodem patrzycie w lusterka boczne, albo we wsteczne? Trzeba było tak jechać, by się zmieścić za zestawem, czy przed zestawem. Kierowca ciężarówki jechał równo i jednostajnie, nie zwalniając ani nie przyspieszając. Trzeba było dać w pizdę, przyspieszyć i wyprzedzić ciężarówkę, a nie wlec się tak, jakby dziadzio wnukom starówkę w Zamościu pokazywał. Więc sorry dziadzio, ale za naprawę ciągnika zabuli Twoja ubezpieczalnia, a swoje autko naprawić będziesz musiał ze swojej emeryturki.
Zgłoś
Avatar
Nattttsjel 2018-07-05, 20:04
Widać część to trolle ale pojebało do reszty i powinni odebrać im prawa jazdy bo za chwilę będą odpierdzielać takie rzeczy jak ten dziadek. Jakim trzeba być debilem, żeby robić takie numery...
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-07-05, 20:04
radek225 napisał/a:

Pojebało Was do reszty?



+@Erutlev

Wy tak serio???
Zgłoś
Avatar
T................h 2018-07-05, 20:42 1
Essent napisał/a:

Szkoda dziadka??? Przecież On mentalnie żyje jeszcze wojną światową!Na chuj się pcha za kółko jak nie ogarnia zasad włączania się do ruchu.



jak to jest dla Ciebie włączanie się do ruchu to pierdolnij się w łeb czymś ciężkim.

A tak poza tym to dziadek dał dupy
Zgłoś
Avatar
Moodyxcore 2018-07-05, 21:02 8
Etheriel napisał/a:

Proszę Państwa. Dlatego zawsze mówię że po 60 roku życia powinny być obowiązkowe kontrole! Czy starsza osoba nadaję się do prowadzenia pojazdów silnikowych czyt. samochody, motocykle czy kosiarki... Dziękuję i pozdrawiam



o tak
dziś koło pyrzowic zginął kierowca DAFA bo kurwa 74 letni dziadek chciał sobie nawrócić
Zgłoś
Avatar
kolosasz 2018-07-05, 21:26
Prawo nakazujące badanie stanu zdrowia pod kątem zdolności prowadzenia pojazdów nie przejdzie.
Polacy są społeczeństwem starzejącym się. Starsze osoby, np. po 60 roku życia, to duży elektorat, z którym
musi się liczyć każda partia chcąca wygrać wybory.
Zgłoś
Avatar
Shimmer 2018-07-06, 0:19 7

Zgłoś
Avatar
chumak 2018-07-06, 9:15 3
Mój dziadek ma ponad 80lat i patrząc jak jeździ, dziwię się że jeszcze nikogo nie zabił na drodze. Zawsze twierdziłem że w wieku 70+ powinny być ponowne egzaminy na prawo jazdy, ponieważ wiele razy widziałem starszych dziadków, którzy swoim zachowaniem na drodze stwarzali poważne niebezpieczeństwo.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie