18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
"Ale urwał" MIX
e................4 • 2010-03-16, 21:56
Bardziej pojebanego mixu nie widziałem, ale urwał mi żuchwę podczas śmiechu zwłaszcza, gdy koleś wskakiwał do basenu

Zgłoś
Avatar
baranadm 2010-03-17, 1:30
~Yami, a mowi Ci cos "codzienna dawka czarnego humoru"?
Zgłoś
Avatar
krisxor 2010-03-17, 7:01
ja pierdole...
teraz sie przegadujcie co ma byc na tej stronie a co nie

pozatym zauwazyl ktos syndrom, ze jak ktos zacznie opierdalac za to, zeby nie ogladac lub nie komentowac jak sie nie podoba to nastepne komentarze brzmia zawsze "zajebiste" lub "mnie to rozkurwia" ?

wyluzujcie troche
Zgłoś
Avatar
W................a 2010-03-17, 7:05
Poczekajcie aż Aex przyjdzie, da wam popalić
Zgłoś
Avatar
Pajac212 2010-03-17, 8:57
ahahah MOreno wygrywa, policja sie szykuje na mandat a tu wypadek
Zgłoś
Avatar
moszna 2010-03-17, 11:28
Zobaczycie, ten facet się jeszcze powiesi przez tą ilość filmików ;p
Zgłoś
Avatar
C'est Ca 2010-03-17, 12:15
Marcinxxxxx napisał/a:

Kurwa ile jeszcze tego bedzie ?



Takich mix'ow ... moze jeszcze jeden, dwa.
Zgłoś
Avatar
vectroos 2010-03-17, 12:17
a ja kiedyś przeczytałem ze na sadolu można umieszczać śmieszne, ciekawe i kurwa różniej maści filmiki które są fajne... tak wiec wkurwia mnie pierdolenie w stylu "to nie sadystyczne" a co do ferro to galo dobrze prawi bo to tez jest wkurwiające ;< masz oczy, widzisz w co klikasz do chuja...
Zgłoś
Avatar
MarlonLena 2010-03-17, 14:09
Marcinxxxxx napisał/a:

Kurwa ile jeszcze tego bedzie ?



Tyle aż pójdziesz się powiesić
Zgłoś
Avatar
Dudzio 2010-03-17, 19:17
niestety po obejrzeniu tego kretyńskiego filmiku już tekst 'ale urwał' mnie nie będzie śmieszył ;/
Zgłoś
Avatar
e................4 2010-03-17, 20:12
aexalven napisał/a:



Chciałem, ale uznałem, że jest to walka z wiatrakami, plebs sam w końcu zrozumie, że to jest zajebiście nudne i nieśmieszne.



A Ty jesteś taki wyrafinowany smakosz humoru tak?

Wrzuciłem to dla tych, których to śmieszy. Jak kogoś to nie śmieszy, uważa, że to jest nudne, to najzwyczajniej w świecie nie powinien tego oglądać, a nie wyładowywać swoje frustracje na forum. Mnie akurat rozśmieszył sposób zmontowania tego filmu. Jak Ci się nie podoba, to nie oglądaj i dziękuje. A nazywanie plebsem kogoś kogo nie znasz tylko dlatego, że podoba im się coś innego niż Tobie ukazuje brak jakiejkolwiek pokory i taktu oraz udowadnia, że Ty jesteś jeszcze większym plebsem... emocjonalnym
Zgłoś
Avatar
e................4 2010-03-17, 20:44
aexalven napisał/a:

Nie, że jak się nie podoba to nie oglądaj, niestety mam w zwyczaju kiedy mam czas przeglądać wszystkie tematy i jak widzę wysyp tego gówna to mnie to po rpsotu niepokoi.

Nie podoba się, nie czytaj moich narzekań.



Nie zwróciłbym uwagi, gdybyś nie obrażał tych, którym się to podoba. Ja sobie zdaje sprawę, że Tobie się to nie podoba, bo fakt faktem dużo tym podobnych głupot w internecie, ale to nie jest powód by kogoś przez to poniżać więc zacznij szanować innych.
Zgłoś
Avatar
pabl0 2010-04-02, 15:16
aexalven napisał/a:



You're wrong



Forum jest do wyrazania wlasnej opini, a nie do krytykowania i obrazania innych ignorancie.
Nie podoba Ci sie filmik to napisz to i nie wchodz w ten temat wiecej skoro jest taki beznadziejny i nudny.
Zgłoś
Avatar
Feragas 2010-05-23, 14:47 1
Nieźle z tym pojechał

Zgłoś
Avatar
~LegendarnyZiom 2010-06-28, 16:29


Zgłoś
Avatar
Tomizmc 2010-08-30, 23:24 1
Zajebiscie dopasowane

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie