18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Putin wysłał do Syrii komandosów Specnazu. W tym tygodniu populacja rebeliantów i ISIS-mannów zmniejsza się. Drastycznie. Zmniejszy się także populacja kobiet, dzieci, starców i resztek mężczyzn w wieku poborowym. Prawdopodobnie do niedzieli Syria będzie jedną wielką pustynią z dogorywającymi gdzieniegdzie budynkami, pośród których siedzi 8 facetów chlejących gorzałę z gwinta.

fb: PopieramRezimLukaszenki
nie było bo własne
Zgłoś
Avatar
xobicr 2015-10-07, 20:03 7
W sensie, nie własne, bo zajebane, tak?
Zgłoś
Avatar
Misiu_Rakieta 2015-10-07, 20:23 7
w sensie, własne, bo niezajebane, nie?
Zgłoś
Avatar
golind 2015-10-07, 22:32 13
w sensie, zjebane, bo własne nie, może?
Zgłoś
Avatar
ObroncaUcisnionych 2015-10-07, 22:48 16
w sensie, nie zajebane, bo nie własne, co?
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2015-10-07, 22:56
Zależy czy wysłał Specnaz czy Alfę, w Rosji każda jednostka specjalna nazywa się Specnaz a tylko jedna nazywa się Alfa
Zgłoś
Avatar
W................. 2015-10-08, 2:17 118
Ja się strasznie uśmieję, kiedy Putin (którego prywatnie nie znoszę) powie za parę tygodni Europie "Syria posprzątana, możecie odesłać uchodźców."
Zgłoś
Avatar
żmij 2015-10-08, 3:24
bloodwar napisał/a:

Zależy czy wysłał Specnaz czy Alfę, w Rosji każda jednostka specjalna nazywa się Specnaz a tylko jedna nazywa się Alfa



Z nazwy wynika; Specnz = specjalnowo naznaczienia = (jednostka) specjalnego przeznaczenia.
Zgłoś
Avatar
lunio86 2015-10-08, 17:11 2
USA i slugusy napedzaja konflikt, zydzi szkola rebeliantow czyt. ISIS w osrodkach szkoleniowych ktore niedawno zbombardowal Putin, jak dla mnie moze on wyciac w pien wszystkich ktorzy sa za ISIS, im wiecej tym lepiej.
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2015-10-08, 21:44
Jesli mam byc szczery to dla mnie moze wyciac wszystkich ktorzy sa za isis a nastepnie wszystkich, ktorzy sa przeciwko, problem zostanie rozwiazany raz ma zawsze.
Zgłoś
Avatar
parolpl 2015-10-08, 21:46
Teraz oficjalnie. Przecież wcześniej jakby potajemnie nie wysłał (nie komandosów, a jakieś wsparcie na pewno), to Asad długo by się nie utrzymał.
Zgłoś
Avatar
wudun 2015-10-08, 21:48 9
Mnie zawsze zastanawiał zwrot "umiarkowany ekstremista". Co to znaczy? Umiarkowanie będzie się wysadzał ?

Czy może w jego samochodzie pułapce będzie umiarkowana ilość materiałów wybuchowych?
Zgłoś
Avatar
werewolfer 2015-10-08, 21:51 3
Bo Putinowi ISIS nie jest na reke, bo ropa tanieje, wiec moga ich tluc do oporu. Jakos mnie to nie przeszkadza. Amerykanie chca istniejacych islamistów zeby trzymac saudyjczyków za ryj.
Zgłoś
Avatar
Pegasi 2015-10-08, 21:53
nie popieram reżimu łukaszenki komunistyczny śmieciu
Zgłoś
Avatar
rikiddo 2015-10-08, 21:53
bloodwar napisał/a:

Zależy czy wysłał Specnaz czy Alfę, w Rosji każda jednostka specjalna nazywa się Specnaz a tylko jedna nazywa się Alfa


Alfa nie może być wysłana w ramach misji wojskowej bo podlega pod FSB, która jest częścią pionu pochodnego od spraw wewnętrznych. Za granicę jeśli już to pojechał specnaz z VIII zarządu GRU
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie