18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
raquid 2010-12-10, 19:19
kawałek porządnej prozy
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2010-12-10, 19:29 1
Współczuję mu ze szczerego serca.
Zgłoś
Avatar
VVigor 2010-12-10, 19:33
I weź tu się żeń
Zgłoś
Avatar
Klusken 2010-12-10, 19:54
Z takimi rzeczami to na Mistrzów. I było się trzeba, kurwa, nie żenić
Zgłoś
Avatar
TajemniczyDaun 2010-12-10, 20:28
Kurwa, jakaś patologia w tej rodzinie. Stary jebie guziczki, stara jest jebana przez listonosza więc pewnie teściową pies rucha
Zgłoś
Avatar
volver021 2010-12-10, 20:29 28
Chcecie prawdy?

Jestem autorem tego tekstu. 3-4 lata temu stworzyłem stronę wycento.pl (to nie reklama bo nie działa). Nie wiedziałem jak wypromować, więc napisałem ten tekst i wrzuciłem na wykop.pl , Miałem 5000 wejść i byłem szczęśliwy.

Dzisiaj szczęka mi opadła jak to tu zobaczyłem, że jeszcze ktoś to miał i o tym pamiętał. :O

Pozdrawiam serdecznie Panów, którym sprzedałem ten serwis i później straszyli mnie sądem "bo nie wypaliło".

Drogie dzieci!

W dupie mam czy mi wierzycie czy nie, ale zapamiętajcie, że jeśli coś jest w internecie to nie znaczy, że jest prawdą.

Chociaż teraz podważyłem wiarygodność powyższej wypowiedzi.
Zgłoś
Avatar
advisorry 2010-12-10, 21:34 1
Nie chce mi się czytać do końca, ale początek dobry. Masz browara ode mnie!
Zgłoś
Avatar
wexors 2010-12-10, 21:54 3
volver021 napisał/a:

Chcecie prawdy?

Jestem autorem tego tekstu. 3-4 lata temu stworzyłem stronę wycento.pl (to nie reklama bo nie działa). Nie wiedziałem jak wypromować, więc napisałem ten tekst i wrzuciłem na wykop.pl , Miałem 5000 wejść i byłem szczęśliwy.

Dzisiaj szczęka mi opadła jak to tu zobaczyłem, że jeszcze ktoś to miał i o tym pamiętał. :O

Pozdrawiam serdecznie Panów, którym sprzedałem ten serwis i później straszyli mnie sądem "bo nie wypaliło".

Drogie dzieci!


wiedziałem że to ściema, nikt by nie odsprzedał swojej makity zresztą nikt nie kupuje wiertarki za 1500 zł na jedną dziurkę
Zgłoś
Avatar
staszekf123 2010-12-11, 9:33
volver021 napisał/a:

Chcecie prawdy?

Jestem autorem tego tekstu. 3-4 lata temu stworzyłem stronę wycento.pl (to nie reklama bo nie działa). Nie wiedziałem jak wypromować, więc napisałem ten tekst i wrzuciłem na wykop.pl , Miałem 5000 wejść i byłem szczęśliwy.

Dzisiaj szczęka mi opadła jak to tu zobaczyłem, że jeszcze ktoś to miał i o tym pamiętał. :O

Pozdrawiam serdecznie Panów, którym sprzedałem ten serwis i później straszyli mnie sądem "bo nie wypaliło".

Drogie dzieci!

W dupie mam czy mi wierzycie czy nie, ale zapamiętajcie, że jeśli coś jest w internecie to nie znaczy, że jest prawdą.

Chociaż teraz podważyłem wiarygodność powyższej wypowiedzi.



Taa to ja kupiłem od tego huja serwis. Faktycznie nie wypalił, ale gość na hardzie wylądował. Więc jak kurwa to mozesz być ty??
Zgłoś
Avatar
volver021 2010-12-11, 9:42 4
@ staszekf123

Nie pierdol głupot, gimbusie.
Zgłoś
Avatar
a ja wiem??? 2010-12-11, 10:12
paradoks parapecie
Zgłoś
Avatar
_InVictus_ 2010-12-11, 14:20
volver021 napisał/a:

Chcecie prawdy?

Jestem autorem tego tekstu. 3-4 lata temu stworzyłem stronę wycento.pl (to nie reklama bo nie działa). Nie wiedziałem jak wypromować, więc napisałem ten tekst i wrzuciłem na wykop.pl , Miałem 5000 wejść i byłem szczęśliwy.

Dzisiaj szczęka mi opadła jak to tu zobaczyłem, że jeszcze ktoś to miał i o tym pamiętał. :O

Pozdrawiam serdecznie Panów, którym sprzedałem ten serwis i później straszyli mnie sądem "bo nie wypaliło".

Drogie dzieci!

W dupie mam czy mi wierzycie czy nie, ale zapamiętajcie, że jeśli coś jest w internecie to nie znaczy, że jest prawdą.

Chociaż teraz podważyłem wiarygodność powyższej wypowiedzi.



To masz kurwa zajebistą żonę, zajebistą mamusię i do tego sprzedałeś zajebistą makite
Zgłoś
Avatar
xopher 2010-12-11, 18:18 1
Cytat:

3-4 lata temu



a na obrazku data: 22.04.2009 ....
Zgłoś