18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:22
Cześć sadole, wstawiam to tutaj, ponieważ o dziwo jeszcze tego tutaj nie ma, mianowicie sprawa dotyczy małego chłopca Alfiego, którego sąd w Wielkiej Brytanii skazał na śmierć. Chłopiec ma niezidentyfikowaną przez szpital chorobę, nakazano go uśpić i odebrać rodzicom prawa rodzicielskie, żeby nie mogli zabrac chłopca ze szpitala. Włoskie władze nadały im swoje obywatelstwo i zapewnili szpital Włoski do ich dyspozycji, jednak to nie wiele pomogło, gdyż szpital Brytyjski nie chce wydać chłopca. Pisze ponieważ w żadnych wiadomościach oczywiście o tym nie słyszałem i nie jest to dość głośna sprawa, wszystkie informacje mam z portalu Wojtka Cejrowskiego, także zamieszczam cały artykuł z jego oficjalnej strony na Facebooku.

W Wielkiej Brytanii lada chwila ma odbyć się egzekucja dwuletniego chłopca.

Alfie Evans leży w szpitalu z nierozpoznaną chorobą. Jest “w śpiączce”. Rodzice publikują filmy, na których widać jak dziecko ziewa, przeciąga się, ssie smoczek, otwiera oczy na głos rodziców i reaguje na bodźce, mimo ogromnych dawek środków usypiających podawanych mu przymusowo przez szpital.

Szpital twierdzi, że “w najlepszym interesie” chłopca będzie go zabić. Rodzice się na to nie zgadzają, więc szpital pozwał rodziców o odebranie im praw. Sąd nakazał dziecko zabić. Przy łóżku chłopca dzień i noc stoi policja, żeby rodzice nie mogli “porwać” swojego synka na leczenie gdzie indziej.

Tymczasem we Włoszech, w trzech prestiżowych szpitalach, w tym w rzymskim Bambino Gesu czeka na chłopca najwyższej klasy personel medyczny i oferta darmowej opieki do końca życia (gdyby było trzeba). Profesjonalny transport medyczny trzech różnych firm jest gotowy w każdej chwili zabrać pacjenta do Włoch.

W poniedziałek 23 kwietnia, w zaplanowany przez sąd dzień egzekucji dziecka, Włochy nadały chłopcu włoskie obywatelstwo, co spowodowało “tymczasowe opóźnienie” egzekucji. O tym, czy na tej podstawie dziecko zostanie ocalone i wypuszczone do Włoch na leczenie ma zdecydować konferencja telefoniczna między sądem, ambasadą włoską i rodziną dziecka, o której poinformowała rodzina w poniedziałek wieczorem.

Brytyjski szpital, który więzi dziecko to Alder Hey w Liverpoolu, znany ze skandali (kontrowersyjne śmierci dzieci, wycinanie organów bez wiedzy i zgody rodziców

Rodzice Alfiego opublikowali zdjęcia dokumentujące jak szpital, który powołuje się na “najlepszy interes pacjenta” zaniedbuje ich dziecko - plamy krwi, wydzielin, zapleśniałe sondy, przemoczone ubrania z powodu niezmienianych pieluch.

Pod szpitalem protestują codziennie dziesiątki, setki, czasem ponad tysiąc osób, domagających się uwolnienia Alfiego. Przychodzą tam rodzice chłopca, Kate i Tom, z paszportami w ręku. Z całej rodziny tylko rodzice mają jeszcze częściowy dostęp do syna - czasem, na chwilę, pod nadzorem policji. Ojciec dziecka, Thomas Evans, dostał zakaz dotykania synka, pod groźbą aresztu za napaść.

Evans pojechał do Papieża błagać o pomoc w ocaleniu syna. Prosił o azyl dla rodziny we Włoszech.

Sposób egzekucji dziecka ustalił sąd we współpracy ze szpitalem, po czym zabronił publikować szczegółów procedury na terenie Wielkiej Brytanii.

Szpital ma odłączyć dziecku urządzenia pomagające mu oddychać. Ponieważ jest prawdopodobne, że dziecko mogłoby po odłączeniu oddychać samo, zostaną mu podane środki powodujące chemiczne uduszenie: Midazolam i Fentanyl - używane w egzekucjach przestępców skazanych na karę śmierci.

Według wyroku sądu, gdyby dziecko walczyło o życie, szpital ma zwiększać dawki środków aż do zamierzonego skutku.

Bliźniacza sprawa miała miejsce w zeszłym roku. Po miesiącach walki szpital Great Ormond Street Hospital w Londynie dopiął swego i uśmiercił Charlie’go Gard.

Podobna sytuacja zdarzyła się też trzy lata temu. Rodzice chłopca Aysha King "porwali" swoje dziecko z brytyjskiego szpitala i zawieźli go na leczenie do Szwajcarii. Poszli za to do więzienia, ale dziecko uratowali. Niedawno ogłoszono, że tamten chłopiec został w Szwajcarii całkowicie wyleczony z raka.

Tymczasem w Polsce, w Szpitalu Bielańskim w Warszawie, lekarze wezwali policję, żeby poddać przymusowo procedurom medycznym dziecko, którego rodzice odmówili zgody na szczepienie.

Proszę Wszystkich - szczególnie grupy modlitewne, księży i zakony - o modlitwę. Polaków w Liverpoolu i całej Anglii, by protestowali na miejscu ile mogą. Proszę, żeby Państwo przekazywali dalej te informacje i prosili swoich znajomych o modlitwę.

Zabijanie dzieci w szpitalach (nie tylko brytyjskich) jest coraz częstsze. Nie mam pomysłu jak to zatrzymać, ale jakiś nasz bunt jest niezbędny.

niewyobrażalne jest to co się dzieje i do jakiego spierdolenia dochodzi świat... część z was na pewno jest rodzicami; spróbujcie się postawić w roli rodziców Alfiego. Po więcej informacji, oraz linki których nie mogłem dodać zapraszam na profil WC.
ps. nie byłbym sadolem gdybym nie napisał że mama Alfiego całkiem, całkiem .
Zgłoś
Avatar
D................r 2018-04-25, 0:27 1
Spróbowaliby taki wyrok wydać na małego ciapatego
Zgłoś
Avatar
mp0011 2018-04-25, 0:28 2
"Proszę Wszystkich - szczególnie grupy modlitewne, księży i zakony - o modlitwę."

Bo takich na Sadolu najwięcej
Chociaż kto wie...
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2018-04-25, 0:37 4
Nie zabić tylko zutylizować... A i chuj z tym dzieckiem w sumie, codziennie tysiące umiera z głodu, a się przejmujesz jednym gówniakiem.

______________

Zgłoś
Avatar
nowak81adam 2018-04-25, 0:49 7
Dzieciak ma kisiel zamiast mózgu, faktycznie wróci do zdrowia.
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2018-04-25, 0:57 6
cejrowskiego zamiast tego dziecka powinni uśpić

______________

Zgłoś
Avatar
Sinan 2018-04-25, 1:23
Dobra pitu pitu ulalala ale kurwa wytłumacz mi jeden z drugim jak to, co to i w ogóle że rodzice mówią nie a jakieś tam debile mówią tak i chuj... na jakiej zasadzie to może dzialać? Przecież jak inne państwo oferuje im wsio i w ogóle to ki chuj im to przeszkadza.. czuje że to jakoś kurwa znacznie głębiej sięga niż nasze oczy widzą a uszy słyszą... tfu im na ryj
Zgłoś
Avatar
remi1982 2018-04-25, 1:33 5
Rozpierdala mnie ta sprawa. Po pierwsze angielscy lekarze, którzy w piździe mają swoją przysiege "Primum non nocere". Po drugie, państwo które w dupie ma swojego obywatela. A po trzecie rodzice. Dlaczego rodzice? Bo gdyby moje dziecko było chore a rzad zjebanego kraju zabronił mi go leczyc. To zrobiłbym dla dziecka wszystko nie bacząc na konsekwencje. Albo bym spierdolił z dzieciaczkiem z kraju, albo poszedłbym siedziec za zajebanie sporej ilości lekarzy którzy chcieli by śmierci mojego dziecka. Wkurwiłem sie.

______________

Dul­ce et de­corum est pro pat­ria mo­ri.
Prefiero morir de pie que vivir siempre arrodillado

"Jesteśmy antykapitalistami, antykomunistami, wierzymy w państwo narodowe."
Zgłoś
Avatar
WiesławWszywka 2018-04-25, 1:41 2
remi1982 napisał/a:

Rozpierdala mnie ta sprawa. Po pierwsze angielscy lekarze, którzy w piździe mają swoją przysiege "Primum non nocere". Po drugie, państwo które w dupie ma swojego obywatela. A po trzecie rodzice. Dlaczego rodzice? Bo gdyby moje dziecko było chore a rzad zjebanego kraju zabronił mi go leczyc. To zrobiłbym dla dziecka wszystko nie bacząc na konsekwencje. Albo bym spierdolił z dzieciaczkiem z kraju, albo poszedłbym siedziec za zajebanie sporej ilości lekarzy którzy chcieli by śmierci mojego dziecka. Wkurwiłem sie.


Problemem może być fakt że pod drzwiami do sali dziecka, jest grupa policji która uniemożliwia jakąkolwiek interwencję.
Zgłoś
Avatar
remi1982 2018-04-25, 2:09 2
WiesławWszywka napisał/a:


Problemem może być fakt że pod drzwiami do sali dziecka, jest grupa policji która uniemożliwia jakąkolwiek interwencję.



Nie wiem czy masz dzieci, czy też nie. Ale uwierz mi, że kilku gliniarzy nie jest w stanie mnie powtrzymac jesli idzie o dobro mojego dziecka.

P.S. Gliniarze przydzieleni do ochrony to zazwyczaj tepe ciule, które ciągną do emerytury.

______________

Dul­ce et de­corum est pro pat­ria mo­ri.
Prefiero morir de pie que vivir siempre arrodillado

"Jesteśmy antykapitalistami, antykomunistami, wierzymy w państwo narodowe."
Zgłoś
Avatar
pawel15822 2018-04-25, 2:24 1
Dziecko wcale nie jest warzywem jak wielu twierdzi. Tutaj wywiad z pielęgniarzem, który jest na miejscu i tłumaczy w jakim stanie jest dzieciak i dlaczego cała ta sytuacja to skurwysyństwo:
wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/alfie-evans-w-walke-o-jego-zycie-wla...
Zgłoś
Avatar
Lingula 2018-04-25, 3:55 4
Jak ma chorobe neurodegeneracyjna to lekarze i sad moga miec racje - probuje sie powstrzymac rodzine od idiotycznych zachowan, ktore niczego nie zmienia i tylko naraza rodzine i srodowisko na ogromne koszta. Oczywiscie w calej nagonce nie wypowiada sie zaden ekspert, tylko jakis kurwa pielegniarz.
Zgłoś
Avatar
ValvePlsFix 2018-04-25, 4:45 6
Beka z Cejrowskiego i jego modlitw. Aż chciałoby się napisać "to skoro modlitwa działa takie cuda to pomódlmy się, żebyśmy za miesiąc zaczęli zasiedlać Marsa".
Zgłoś
Avatar
Noside 2018-04-25, 5:30 1
Lingula napisał/a:

Jak ma chorobe neurodegeneracyjna to lekarze i sad moga miec racje (...)


Skoro mu nie pomogą, to niech nie przeszkadzają i wot szto.
Nie raz pozwalano pacjentom wyjść ze szpitala do domu, żeby w nim umrzeć w gronie rodziny.
Protestujący powinni rozjebać auto dyrektora, to może by cokolwiek do niego dotarło. Chuj musi poczuć na własnej skórze konsekwencje wpierdalania się między wódkę, a zakąskę.
Brak reakcji to aprobata.

______________

Ja, nieosoba niechcąca dwójmyśleć co dzień popełniam myślozbrodnię. Jedynym dwa plus słusznym plusczynem jest użycie nowomowy zamiast staromowy w opisie.
Aktualnie czekam na zatwierdzenie z Miniprawd i dalsze instrukcje od Wielkiego Brata.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2018-04-25, 5:38 4
Najgorsze w opiekowaniu się warzywami jest właśnie to, że one posiadają szczątkowe odruchy warunkowe (mrugają, uśmiechają, machają kończynami, połykają podane im płyny etc) stąd zawsze w rodzicach jest nadzieja, że dziecko "odżyje" za jakiś czas "bo przecież trochę żyje". Ale nie odżyje - żadne modlitwy i cuda-wianki im w tym nie pomogą

______________

"Multikulturowość jest dobra!" - Elin Krantz
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów