18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Ciekawostka. Alkohol najpopularniejszą używką wśród młodzieży. Według badania CBOS przeprowadzonego w listopadzie i grudniu ubiegłego roku, młodzi ludzie sięgali częściej po alkohol, niż po papierosy czy narkotyki. Prawie 3/4 ankietowanych piło piwo, wódkę czy wino. Pierwszy kontakt, najczęściej z piwem mają za sobą 11-12-letni uczniowie.



Dragi. W ciągu ostatniego roku sięganie po marihuanę lub haszysz zadeklarowało 23 procent ankietowanych uczniów, jednak aż 40 procent przyznało, że miało kontakt lub eksperymentowało z tymi narkotykami. Jednak w porównaniu do lat ubiegłych można zaobserwować stabilizację lub spadek używania narkotyków.

Z wyjątkiem marihuany, gdzie następuje ciągły wzrost.


Źródło IAR
Zgłoś
Avatar
LeniwyPunkt 2014-03-12, 12:42
Fake, marihunanem to nie narkotyk.
Zgłoś
Avatar
froqer 2014-03-12, 12:48 4
@Trzyzet, cholerna racja. Mam właśnie znajomego, który skończył dokładnie tak jak napisałeś. Lekarz powiedział, że jeśli miał obciążenie, to jest to bardzo możliwe, że duże ilości marihuany i silne emocje (miał gorszy rok) mogą aktywować chorobę.

No i nie wiem czy zauważyliście, ale ludzie po zielsku są "zaspani". Nie mam na myśli bezpośrednio po czy kilka godzin po, ale generalnie - permanentna ospałość i brak chęci robienia czegokolwiek. Wśród ludzi, których znam to tak powiedzmy 70% ma takie coś. A mnie strasznie wkurwiają tacy ludzie, bo ani pogadać ani coś zrobić.
Zgłoś
Avatar
szczyloo 2014-03-12, 13:07 1
ganja, haszyk, czy tez serotonina, dopamina, 3MajMyCe (etc) to narzędzia, tak jak śrubokręt, młotek, kurwa klucz. Jeżeli ktoś używa młotka do wkręcania śruby to jest po prostu idiotą. Jeżeli ktoś nie wie do czego użyć danych narkotyków- nie powinien po nie wogóle sięgać. A alkohol- pomimo, że jest legalny jest w równym stopniu zagrożeniem w niewłaściwych rękach. Używki nie są dla idiotów, ale niestety w Polsce Hitler i Stalin doprowadzili do wyginięcia inteligencji, co skutkuje do dzisiaj. Jako nocny artysta spotykam różnych ludzi, wypitych i przyćpanych. Większy problem jest z ludźmi wypitymi, a nie daj Bóg, żeby taki sobie jeszcze walnął po nosie. IDIOCI
Zgłoś
Avatar
dominoEL 2014-03-12, 13:18
ciekawostka : najczestsza przyczyna utoniec jest woda , pzdr
Zgłoś
Avatar
Gawciu 2014-03-12, 16:18
Widzę, że autor odkrył Amerykę albo w końcu wyszedł z domu.
Zgłoś
Avatar
m................l 2014-03-12, 17:37
nie chciało mi się czytać tego pseudointelektualnego bełkotu w komentarzach, ale jebałby jak tupelew w brzozy.

tds1974 napisał/a:


Obrazek

Zgłoś
Avatar
Evangelion00 2014-03-12, 18:12
Zjarane zachlane tępe puszczalskie szczyle które beczą przy szczepieniu w szkole. Tyle powiem.

Znałem ludzi ze spalonymi mózgami.
Znałem też z widzenia walących po kablach którym wychodziło w życiu.
Zgłoś
Avatar
uwazajBysNieOdpadl 2014-03-12, 19:44
Alkohol to też narkotyk.
Zgłoś