18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Jako nowy uczestnik operacji sadistic, zwróciłem uwagę na tak zwany system punktowy PIWO/BROWAR/GAZOWANE GEJOSTWO (gazowane gejostwo? - spytacie splunąwszy. Na to niestety wygląda, jako że alkohol etylowy niszczy testosteron, to raz, a dwa chmiel wytwarza żeńskie hormony). Także dodaję krótki 11 minutowy film, a pod nim cały wykład w lepszej jakości, żeby każdy sadol wiedział co w siebie wlewa, gdyż sadyzm i masochizm nie polega na przypadku :X
Jeżeli idzie o wiarygodność informacji, dzisiej tutej jest były prezes (zmarły już) en.wikipedia.org/wiki/Fyodor_Uglov o którym mówi wykładowca prof. Żdanow, pozdrawiam


Zgłoś
Avatar
n................i 2013-01-31, 22:31
Bakkermman napisał/a:

GAZOWANE GEJOSTWO


Mówi osoba wypowiadająca się w rodzaju męskim z płcią ustawioną na kobietę
Gdybyś zamiast ślepo wierzyć w takie filmy ruszył dupsko zobaczyłbyś jakie ilości chmielu ma w sobie piwo, już bieganie obniża bardziej testosteron A co do procesu twórczego to wszyscy filozofowie i wielcy pisarze chlali na umór. Ten film powstał na potrzeby Rosji i widocznie jako przestroga dla młodych ludzi a ten profesor przynudza dosyć.
Za coś takiego piwa nie dostaniesz, więc osiągnąłeś swój cel
Zgłoś
Avatar
Bakkermman 2013-01-31, 22:52
alkohol nie obniża testosteronu, tylko zabiera z niego grupe OH i zmienia go w estrogen czy progesteron -> zmienia cie w babe :X

poza tym kto mi zabroni miec

pania grodzka za bohatera :X
Zgłoś
Avatar
tomqj 2013-02-01, 12:31
o ja pierdole - jestem babą z kutasem

a tak swoją drogą nie pierdol
powiedz w prost, że rzygasz po piwie

@up edit: wprost*
Zgłoś
Avatar
Bakkermman 2013-02-01, 13:17
zeby byc prawdziwym sadolem trzeba znac mechanizmy w organizmie po alkoholu ! amen

tutaj dodaje w obrazkach, bo ludzi juz przeciaza czytanie youtube.com/watch?v=OQXyM0epYs8

uczcie sie suki

przy chlaniu i ruchaniu, potomstwo wasze, bedzie mialo szanse na trafienie na hard'a ;x
Zgłoś
Avatar
Wójcik 2013-02-01, 20:02
Co Ty z muslim patrol się urwałeś?
Koleś pierdoli gorzej od naszego Natanka...jaka trzeźwa Rosja? kiedy? Widać zamiast pić piwo to ćpać chłopina zaczął, 1 kufel piwa blokuje na 2 tyg pracę podwzgórza? Chyba kurwa nie widział jak można kombinować (i zdać) na egzaminie który jest dzień po imprezie a uczyć się nie było kiedy.
Wpuścili do labiryntu szczury x czasu (pewnie nie tydzień) pojone (i jeszcze pijane) piwem o stężeniu jak dla człowieka a dla mniejszego organizmu ilość alko to jak dla nas codziennie spiryt walić to wiadomo mózg siada, wystarczy znaleźć alkoholika z 20-30 letnim stażem pijącego denaturat i dać test z którym radzi sobie 10 latek, pewnie wymięknie ale to wieloletnia patologia do tego prowadzi.
W skrócie "profesor" w dupie był i gówno widział na ten temat, film propagandowy bo u sowietów faktycznie jest problem ale bez przesady. To samo co do tego linku youtube.com/watch?v=OQXyM0epYs8 prowadzi do takich zmian tylko wieloletnia codzienna patologia. Każdy nomen omen trzeźwo myślący człowiek przyzna mi rację.

Co do żeńskich hormonów to w sumie... ale i tak pierdolisz

W skrócie temat o kant dupy potłuc, a ja lecę po piwo bo piątek.
Zgłoś
Avatar
Bakkermman 2013-02-01, 20:58
"trzeźwo myślący" ;X
"That's the spirit" można powiedzieć, teraz z pełną świadomością można wyszczywać nazajutrz mózg, należy się certyfikat sadola !

zaraz sadole zaczna bronic piwa jak gimbusy tibii ;x (czyt. moge skonczyc kiedy chce MAMO!) ;-D

Nie muslim patrol, tylko naród, który sie regularnie NIE zachlewa, ma zdrowe dzieci w liczbie równej bądź większej od starych, prędzej czy pozniej przejmie kontrole nad ziemiami, nie jest to zrozumiałe? Alkohol chamuje bodźce przyjemności z innych czynności, między innymi alkoholik musi się napić albo naćpać, żeby poczuć to co normalny człowiek, któremu coś się uda. U nas normalnie pijący człowiek w takowej skandynawii bądź szwajcarii podchodzi pod alkoholika. WHO uznało narkotyk za alkohol, WHO to instytucja zbrodnicza, ale raz coś dobrze zrobili ;x ruscy sie tak oburzyli, że nie uznali tego i wystąpili z rady. Niedługo potem ruski przedstawiciel się zapił na śmierć > . Niestety niewinne piwka co weekend zabierają waszą twórczość, a mózgi spływają rynsztokami.

*alkohol za narkotyk

I żeby nie było, że jestem muslim i inne takie mudżiny, wolność i wybór ma być, ale gniazdo menelstwa (walki żuli, niszczone auta i pseudo studenci) w nocnym koło mnie proszę przenieść poza miasto.
Zgłoś
Avatar
Wójcik 2013-02-01, 21:00
A zapomniałem dodać, rok temu wykład inauguracyjny na moim wydziale prowadził profesor z katedry chemii żywności. Temat: alkohol wróg czy przyjaciel? Przedstawił dokładnie sposób działania % na organizm człowieka. Wymienił skutki i mechanizmy w organizmie negatywne przedawkowania jak i POZYTYWNE picia z umiarem. Pokazał jak pić aby zniwelować szkodliwe działanie oraz kaca. Co więcej konkluzja wykładu była taka że niewątpliwie to przyjaciel jednak korzystać trzeba z rozwagą. Po skończeniu mojego kierunku tj. Technologia żywności i żywienie człowieka mam zamiar dalej pracować w branży piwowarskiej bo to moje tak jak by hobby (piwa regionalne). I przez czas dotychczas spędzony na uczelni nie słyszałem żeby ktoś tak pierdolił. Trafiłeś na zły portal spróbuj u muslimów ewentualnie naszych co niektórych oszołomów w sutannach.

A co do sowieckich naukowców to
"Sowiecki naukowiec wziął muchę, oderwał skrzydełka, położył na stole i rzekł doń: 'mucha, idź'. mucha poszła. oderwał jedną nóżkę, powiedział: 'mucha idź'. mucha poszła. oderwał drugą, powtórzył 'mucha, idź'. mucha poszła. oderwał trzecią - mucha poszła, czwartą - mucha poszła, piątą - mucha, ledwo, ale poszła. w końcu naukowiec oderwał ostatnią nóżkę, powiedział 'mucha, idź', ale mucha się nie ruszała, powtórzył 'mucha, idź' i gdy zobaczył, że mucha stoi w miejscu zanotował w swoim notesiku: 'po oderwaniu ostatniej nogi mucha ogłuchła"
Zgłoś
Avatar
Bakkermman 2013-02-01, 21:12
A swoją drogą student zamiast walczyć na egzaminie mógł się poprostu do niego pouczyć. W tej kwestii jestem chyba przedstawicielem wymierającego gatunku. Naprawde sprawa jest prosta, jak sie zaliczy egzaminy w pierwszym terminie to jest czas na balange.

Te "teorie" głosił en.wikipedia.org/wiki/Fyodor_Uglov, rekordzista guinessa z 94 za najdłuższa praktyke chirurgiczną.

Operował do wieku 102 lat.

en.wikipedia.org/wiki/Fyodor_Uglov tutaj dobry link

Poza tym już na początku mówiłem - temat to jest po to, żeby sadole wiedzieli co w siebie wlewają. @Wójcik to dawaj wykład jakiś z pozytywnymi skutkami picia, jestem bardzo ciekawy.
Zgłoś
Avatar
n................i 2013-02-01, 21:53
@up, takiego filmu nie ma, bo były niemoralny i nakłaniał osoby niepełnoletnie do spożywania alkoholu a tymczasem staramy się je chronić przed jego wpływem puki nie są dorosłe i na to gotowe.
Ale faktem jest, że alkohol w odpowiednich ilościach ma zbawienne działanie, choćby na układ krwionośny, jak to mawiał Paracelsus "Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną.." wypij 10 litrów wody i pękniesz, nawet jedzenie mięsa sprzyja występowaniu alzheimera, nie wspominając o tym jak bardzo szkodliwy jest cukier prosty albo sól
I już taki ostateczny finisher, gdyby alkohol był naprawdę taki straszny i zły to lekarze brali by takie łapówki? Zastanów się nad tym, gdyby naprawdę tak strasznie szkodził to:
a) wymarli by księża
b) wymarli by politycy
c) wymarli by lekarze
A tymczasem pan Miecio spod blaszaka lub pan puszka trzymają się świetnie. Ich sprawność umysłowa spada bo są poważnie uzależnieni, bez alkoholu dostają syndromu odstawionego albo przepili życie i ich ulubione hobby wypełnia ich wspomnienia (tak samo jakbyś chciał pogadać z 80 letnim filatelistą i cały czas by Ci opowiadał o znaczkach) Moja babcia nie pije a ma starczą demencje i jest z nią gorzej niż z niejednym żulem.
Alkohol kojarzy się negatywnie tylko ze względu nad jego nadużycie
Zgłoś
Avatar
Bakkermman 2013-02-01, 22:11
spojrzeć tylko na przeciętnego księdza, polityka to widać same oznaki zdrowia

Debata jest prosta, bez dzieci nie mamy przyszłości, Polaków zadepczą muslimy i mudżyny.

Nikt nie chce, żeby jego dzieci piły, paliły albo 'dopalały'. Wystarczy handel używkami przenieść poza miasto, tak jak to bywa w norwegii. Tam możesz sobie pędzić na własne potrzeby i możesz kupować w strefach wyznaczonych, hulaj dusza. W takiej strefie nie będzie dzieciarni, bo 'jak ono sie tutaj znalazlo'. Chcemy trzeźwej przyszłości. Myślicie dlaczego politycy robią to co robią bezkarnie, dlaczego panuje takie bezprawie? Naród rozpity i nie, nie zawsze tak było Porozmawiajcie ze starszymi ludźmi na poziomie. Za PRLu ludzie potrafili sie buntować przeciw miejscowej i panstwowej władzy, a teraz co? ZUS dla przedsiebiorcy 950 złoty masz w zebach przyniesc, a emerytury i tak nie dostaniesz (rocznik 86). Terminy u lekarza to smiech na sali. JA SIE PYTAM GDZIE JEST NASZ ROZUM, GDZIE SĄ POLACY?

gdzie rozum, odpowiedz prosta, został wyszczany nad ranem...
Zgłoś
Avatar
Wójcik 2013-02-01, 22:13
Wykładu nie nagrywałem ale jak jakiś się jeszcze trafi to nagram, a na szybko z google:

wiadomosci.onet.pl/nauka/naukowcy-odkryli-zaskakujace-efekty-picia-piw...

psychologia.edu.pl/czytelnia/51-alkohol-i-nauka/266-badania-wskazujace...

Oczywiście mowa o umiarkowanym spożyciu które nie niesie ze sobą większego ryzyka(zależy od organizmu) a w dużych ilościach nawet spożycie H2O zabije. Problem w temacie jest wyolbrzymiony i przejaskrawiony jak tylko się dało.
Tylu problemów z C2H5OH nie było by gdyby zalegalizować mniej szkodliwe C21H30O2 czyli THC
W skrócie wszystko jest dla ludzi, a jak by było inaczej i browarek był tak szkodliwy jak próbujesz nam wmówić to piwo nie było by jedną z najdłużej znanych człowiekowi używek i jednym z najpopularniejszych napojów wypijanych obecnie na świecie.

Ps. Hitler też był abstynentem a podeszłego wieku nie dożył
Zgłoś
Avatar
Bakkermman 2013-02-01, 22:25
i doszło nawet do tego, że firmy nie dostają zapłaty za wykonaną pracę dla państwa. JAK TO JEST MOŻLIWE?

wiadomosci.onet.pl/nauka/naukowcy-odkryli-zaskakujace-efekty-picia-piw...
alkohol zdejmuje ujemny ładunek z hemoglobiny i tworzy skrzepy nawet do 1000 komórek, ten artykuł jest poprostu śmieszny.

To napewno nie obniża ciśnienia...

drugi artykuł cyt. Kobiety pijące regularnie umiarkowane ilości alkoholu prędzej zachodzą w ciążę
Kobiety pijące regularnie umiarkowane ilości alkoholu prędzej zachodzą w ciążę niż abstynentki - sugerują wyniki badań opublikowane w piśmie "Human Reproduction".

co to za bzdury, laski, które podejmują słabe decyzje życiowe szybciej zachodzą w ciążę...

dalej cyt. Komentując wyniki badań, dyrektor National Institute on Alcohol Abuse and Alcoholism (NIAAA), Ting-Kai Li, powiedział: "Te rygorystycznie prowadzone obserwacje stanowią kolejny dowód między lekką, umiarkowaną konsumpcją alkoholu a zmniejszonym ryzykiem chorób serca. Tylko poprzez badania nad mechanizmami działania alkoholu na układ krążenia i być może - wątrobę oraz nad genetycznym podłożem indywidualnej reakcji na alkohol, dostarczymy naukowo uzasadnionych metod do oszacowania ryzyka i korzyści używania alkoholu dla konkretnej osoby."

już sam tytuł mówi o wskazywaniu anie definitywnym skutkowaniu... "Badania wskazujące na niektóre pozytywne aspekty umiarkowanego picia alkoholu"

troche rozsadku sie trafiło : Naukowcy z Institute of Public Health w Cambridge w Wielkiej Brytanii analizowali nawyki związane ze spożywaniem alkoholu w różnych grupach wiekowych mieszkańców Anglii i Walii obu płci. Grupy obejmowały osoby w wieku 16-24 lat, 25-34 lat, 35-44 aż do grupy powyżej 85. roku życia.

Wykorzystując dane statystyczne na temat liczby zgonów w badanych grupach oraz dane epidemiologiczne naukowcy oceniali następnie zależność pomiędzy piciem alkoholu a ryzykiem zgonu w zależności od wieku i płci. Okazało się, że nawet umiarkowane spożywanie alkoholu jest związane z większym ryzykiem zgonu u mężczyzn do 35. roku życia, a u kobiet nawet do 55. roku życia.
Zgłoś
Avatar
Wójcik 2013-02-01, 22:26
10000 razy bardziej ogłupia społeczeństwo papka z tvn albo gw niż piwo. Co do PRLu władza też rozpijała naród, mama mi opowiadała jak np. lata 70-80 alkoholizm był o wiele powszechniejszy a rowy w okolicach dużych zakładów pełne "zwłok" z pokolenia moich rodziców i dziadków wiele osób już w piachu przez % albo na końcówce, ale jak w wtedy tak i teraz ludzie się budzą i powoli buntują, rodzi się nowa przyszłość Ruch Narodowy!
Zgłoś
Avatar
Bakkermman 2013-02-01, 23:00 1
" i browarek był tak szkodliwy jak próbujesz nam wmówić to piwo nie było by jedną z najdłużej znanych człowiekowi używek i jednym z najpopularniejszych napojów wypijanych obecnie na świecie. " Chcesz mi powiedzieć, że jako świat zachodni, święcimy tryumfy. Muslimy nas depczą, anglielską zapijaczoną i zaćpaną hołotę nawet na ich terenie tłuką. Mudżyny to samo. Weźcie się w garść wkońcu.

Alkohol i narkotyki ogólnie paraliżują umysł, to, że nie padłeś Wójcik nie znaczy, że naród nie tonie we własnym kale. Alkohol to broń lewaków/komuchów i innego robactwa. Przeciętny człowiek traci jakokolwiek inicjatywe i po robocie myśli tylko o piwerku z kumplami za sklepem obok roboty. Jako, że mózg mu nie wynagradza jakiejkolwiek pomysłowości sięga po alkohol, a do alkoholu wiadomo -> TVN albo inne ścierwo i fast food. Amerykanie nie przypadkiem mają się jak się mają...

Może fakt pizdowacienia facetów to też mit? cały ruch EMO młodzieży? Jakbym był ojcem takiego to... nie wiem co bym sobie zrobił za taką porażkę, kiedy wiem co powoduje zniewieścienie facetów -> przede wszystkim alkohol i bisfenol,a potem mądre media.

Skończymy jak indianie, niemożliwi do podbicia siła, ale jak dostali wode ognistą to już chuj, pióra po nich tylko zostały.

Swoją drogą myślisz Wójcik czemu Hitler tego ścierwa nie pił...

Tutaj sadistic wiec powiem co mysle - takich profesorów co opowiadają jaki alkohol jest dobry dla człowieka powinno sie postawić przed sadem za zdrade, potem rozstrzelać albo powiesić. Alkoholem unicestwiono Indian w polnocnej i poludniowej ameryce, teraz rozpijają i niszczą obecnych amerykanów, no i oczywiście przyszedł czas na Słowian.

I zauważyłem, że najlepiej się dyskutuje z kimś kogo dziecko się rozpiło... Nie życze wam tego, ale przypomnijcie sobie słowa wtedy mówiące o dobrodziejstwie narkotyków (alkoholu i innego gówna). Pozdrawiam, już chyba dość było powiedziane.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie