18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Pan_Generał 2012-12-22, 0:25 35
Ehhcotam napisał/a:

@up
Opowiedz jak to męczony jesteś przez tych arabów. Chętnie poczytam!


W taki sposób że te brudasy się nie integrują w kraju w którym mieszkam (UK). Codziennie w drodze do pracy, modlą się na ulicy i blokują ruch drogowy. Codziennie drą ryje o piątej rano do allaha. Również poinformowali mnie że mój dom się wyróżnia w okolicy, poprzez dekoracje świąteczne. W tym, i w innych rzeczach mnie męczą te brudasy.
Zgłoś
Avatar
spajdero 2012-12-22, 1:06
ha ha dobry motyw / poza tym co to ma do rzeczy?
Zgłoś
Avatar
Cryo 2012-12-22, 1:07 1
To jest właśnie cały GTS
Zgłoś
Avatar
E................m 2012-12-22, 1:20 1
@Stryjek
Nic w twoim profilu nie jest prawdziwe i mam Ci uwierzyć. Hehe dobre

I wszystko co wymieniłeś w swoim poście było ostatnio poruszane na tym forum.

Nice try

Edit:
Nie miałem okazji, żeby skłamać bo jak narazie to tylko pytania zadaje.
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2012-12-22, 1:23 1
Ehhcotam, co jest nieprawdziwe? Tylko wiek się nie zgadza, bo nie życzę sobie aby takie matoły jak ty, wiedziały ile mam lat. Jak nie chcesz mi uwierzyć, to trudno.

Aha, i teraz wymyśliłem że mieszkam w UK, i muzułmanie takie rzeczy robią. To widać że mam bogatą wyobraźnię.

EDIT: Nie wierzę! Mi zarzucasz kłamstwa a w profilu masz podane że masz 100 lat
Jesteś matołem
Zgłoś
Avatar
bartek107 2012-12-22, 1:55 2
Ramsey007 napisał/a:

Pierdolona piłka nożna, jebana wisła, pierdolone miliony wydane na stadiony dla jebanych metroseksów ganiających po trawniczku za skórkowym flaczkiem...


Chłopie ale mnie wkurwiłeś tym tekstem.
Czy Ty kiedyś miałeś coś wspólnego z piłką nożną na jakimkolwiek stopniu?
Piłka amatorska w C klasie to już jest duże wyrzeczenie.
I szanuję wszystkich chłopaków którzy tam za te 50 zł za wygrany mecz grają bo to ich pasja, a co dopiero Ci co grają na najwyższych stopniach.
Takie Premier League czy Primera Division to są pewnie takie wyrzeczenia że tacy jak Ty czy ja by po 2 dniach powiedzieli:
"Pierdolę, wolę *skreślić niepotrzebne* cpać, chlać, itp."
Czepiasz się a to są takie wyrzeczenia na które byś się nie zgodził.
Miałem trochę związane z piłką życie więc jako tako jestem minimalnie obeznany w temacie.
Więc z pełną powagą mówię Ci stul pysk.
Zgłoś
Avatar
fylypekk 2012-12-22, 2:13
Całe życie z wariatami, jebać wisłę maczetami !
Zgłoś
Avatar
d................k 2012-12-22, 9:51
Tą wisłę to totalnie pojebało. Ludzi od podawania chłopakom ręczników pchają na murawę
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2012-12-22, 10:16
bartek107 napisał/a:


Chłopie ale mnie wkurwiłeś tym tekstem.
Czy Ty kiedyś miałeś coś wspólnego z piłką nożną na jakimkolwiek stopniu?
Piłka amatorska w C klasie to już jest duże wyrzeczenie.
I szanuję wszystkich chłopaków którzy tam za te 50 zł za wygrany mecz grają bo to ich pasja, a co dopiero Ci co grają na najwyższych stopniach.
Takie Premier League czy Primera Division to są pewnie takie wyrzeczenia że tacy jak Ty czy ja by po 2 dniach powiedzieli:
"Pierdolę, wolę *skreślić niepotrzebne* cpać, chlać, itp."
Czepiasz się a to są takie wyrzeczenia na które byś się nie zgodził.
Miałem trochę związane z piłką życie więc jako tako jestem minimalnie obeznany w temacie.
Więc z pełną powagą mówię Ci stul pysk.



No chyba sobie kurwa jaja robisz... Pół składu Wisły to ostre imprezy, poczytaj "Spalonego" -Iwana, podziwiasz PL? No ja też podziwiam ile może zarabiać facet nierób, dup od zajebania, najlepsze imprezy, świetne auta i to za przyjemność gry w piłke.

Poziom intelektualny leży i kwiczy, ludzie pokroju Żewłakowów to wyjątki w tym sporcie.

Porównaj do pracy górnika, który 10 godzin zapierdala w syfie i on to ma wyrzeczenia, brak super aut, brak imprez, brak fanek. Sport wymaga wyrzeczeń ale daje mnóstwo frajdy a jak do tego dostajesz 10.000 euro dniówki to już marzenie. Podziwiać to jak mogę kulturystów bo ten sport wymaga chorych wyrzeczeń. Piłka nożna pod tym względem wybacza wiele.
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2012-12-22, 10:53
niby tacy z was sadole a sracie po gaciach na widok muzułmanina
Zgłoś
Avatar
hrabia9933 2012-12-22, 11:16 1
chuja dostane warna ale do odstrzalu tych skurwysynow i to juz!
Zgłoś
Avatar
n1troo 2012-12-22, 14:58
Polscy chłopcy nie są tak tolerancyjni jak ludzie w innych krajach
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2012-12-22, 15:35 1
Stryjek napisał/a:


W taki sposób że te brudasy się nie integrują w kraju w którym mieszkam (UK). Codziennie w drodze do pracy, modlą się na ulicy i blokują ruch drogowy. Codziennie drą ryje o piątej rano do allaha. Również poinformowali mnie że mój dom się wyróżnia w okolicy, poprzez dekoracje świąteczne. W tym, i w innych rzeczach mnie męczą te brudasy.



Chuja tam mieszkasz w UK. Naczytałeś się strachów na euroislam.org czy inna jebana polonia chrystiana i teraz przepisujesz, przygryzając język, i napinasz się, dumny Polaku.
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2012-12-22, 15:44
anonymousm, tak wymyśliłem to że mieszkam w UK... Lecz sie na łeb kmiotku.

PS: Nawet nie wiem, że jest taka strona.
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2012-12-22, 15:55 1
up
No to wymyśliłeś te swoje prześladowania. Ale to dobrze dla ciebie, że cię gnębią. Prawdziwe polaczki uwielbiają być zagrożone i kochają się wzmagać, mobilizować.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie