18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Pan_Generał 2012-12-22, 17:35
anonymousm, zagrożony to ty będziesz jak ali bedzie twoim sąsiadem. Zobaczą taką pizdę jak ty, i będziesz miał przesrane
Zgłoś
Avatar
WielkiSzuM 2012-12-22, 18:47 1
Zgłoś
Avatar
nyypl 2012-12-22, 21:30 2
Zgłoś
Avatar
d................s 2012-12-22, 22:52
Stryjek napisał/a:

anonymousm, tak wymyśliłem to że mieszkam w UK... Lecz sie na łeb kmiotku.

PS: Nawet nie wiem, że jest taka strona.



Pierdolony patriota, co w (wyimaginowanym?) UK mieszka...

Jak to jest, że ja tam w Anglii usłyszałem jedynie narzekania na Polaków i słowiańską hołotę, nie na muslimów?
Zgłoś
Avatar
Ramsey007 2012-12-22, 23:53
bartek107 napisał/a:


Chłopie ale mnie wkurwiłeś tym tekstem.
Czy Ty kiedyś miałeś coś wspólnego z piłką nożną na jakimkolwiek stopniu?
.

(...) ciach!

Skończ pierdolić, wstydu oszczędź. Chuja robią, banda ćwoków i imbecyli, którzy po ryju nie dostają, a po polsku gadają gorzej od bokserów.

Jebać piłkarzy, bo to cioty i cipy na potęgę.
Zgłoś
Avatar
bartek107 2012-12-23, 0:22
Po pierwsze byłem pijany, po drugie z tego co pamiętam to ja swój post odniosłem co do całej piłki nożnej na świecie, a nie tylko Wisły Kraków i jej kopaczy, którym kibicuję, a którzy robią mnie w bambo i dostaję po dupie. Jak tak przyjdzie to z żydkami się ligami zamienimy -.-
Zgłoś
Avatar
Ramsey007 2012-12-23, 12:00
bartek107 napisał/a:

Po pierwsze byłem pijany, po drugie z tego co pamiętam to ja swój post odniosłem co do całej piłki nożnej na świecie, a nie tylko Wisły Kraków i jej kopaczy, którym kibicuję, a którzy robią mnie w bambo i dostaję po dupie. Jak tak przyjdzie to z żydkami się ligami zamienimy -.-



Wobec powyższego.

Nie wiem co w piłce słychać, a już na świecie to w ogóle, ale wkurwiony jetem faktem, że w Krakowie, w centrum miasta wybudowali dwa wielkie stadiony, za pieniądze podatników, nie wiadomo po chuj?
Zgłoś