18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
kalion83 2013-01-07, 13:52
Może to przez te kacze mordy na pierwszym zdjęciu ? antiduckface.com/
Zgłoś
Avatar
jakikolwiek 2013-01-07, 13:53 2
Dodały adnotacje do aukcji i od razu wszyscy zrezygnowali...
Cytat:

Aby nie było nieporozumień,aukcja obejmuje tylko i wyłącznie miłe spotkanie i rozmowe, bez jakichkolwiek podtekstów seksualnych czy towarzysko-erotycznych

Zgłoś
Avatar
Sombrero360 2013-01-07, 14:03
ee tam - szału to z nimi nie ma (przynajmniej ja bym się nie skusił), no ale z drugiej strony mamy na świecie tylu desperatów, że aż dziwię się takiemu finałowi sprawy
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-01-07, 14:39 1
jakikolwiek napisał/a:

miłe spotkanie i rozmowe


A o czym rozmawiać z takimi pustakami? O tym co było na pudelku, o czym był ostatni odcinek "pierwszej miłości" i z kim kręci Justin Bieber?
Zgłoś
Avatar
tds1974 2013-01-07, 15:06
BongMan napisał/a:


A o czym rozmawiać z takimi pustakami? O tym co było na pudelku, o czym był ostatni odcinek "pierwszej miłości" i z kim kręci Justin Bieber?



BongMan - nie oceniaj po wyglądzie lub swoim umyśle. Skąd wiesz, że te laski są pustakami?
Zgłoś
Avatar
adam_małysz_bejbe 2013-01-07, 15:14
Dwie dziewczynki od lewej super, trzecia tak sobie, ale nie można oceniać książki po obwolucie. Zaryzykowałbym choćby ze względu na tą rudą cipkę ^^
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-01-07, 15:27
tds1974 napisał/a:

Skąd wiesz, że te laski są pustakami?


Kaczy dzióbek.
Zgłoś
Avatar
Robajson 2013-01-13, 22:03 8
Kolejny mistrz Alledrogo
Chujowo widać więc wklejam opis:
Cytat:

Witam sprzedam pięknego golfa 3 po tunningu widocznym na zdjęciu Autko uzywane przez kobietę (prawda że zdolna) co do stanu to po tym drobnym zdarzeniu nadwozie do kasacji ale mechanicznie ok dbałem o dobry stan, silnik i inne podzespoły bdb. auto posiada roczna instalacje gazową wbitą w dow. oczywiście .pozostałe info na tel


Zgłoś
Avatar
bebzal 2013-01-13, 23:00
golfik jest, pole jest czyli wieś
Zgłoś
Avatar
kamanes 2013-01-17, 8:52 11
gość jest dobry
Zgłoś
Avatar
~Beniu_Beniu 2013-01-17, 9:05 4
Ma chłop rację. Podobną sytuację miałem. Przyjedzie taki , jeszcze z kobietą i oglądają kurwa auto 14 letnie i jęczą ,że tu rdza wychodzi a tutaj lekkie wgniecenie...Kurwa to nie salon i nie nowy samochód. 14 lat eksploatacji auta zawsze zostawi jakiś ślad użytkowania. Kurwa ,słuchać tego się nie dało. Skąd się tacy ludzie biorą????
Zgłoś
Avatar
Tradyt 2013-01-17, 9:10 1
Ale przebieg ma solidny
Zgłoś
Avatar
Kamil3699 2013-01-17, 9:11
hahaha jebł*m odważny typek:) lubię to:)to ja swojego opla astre 1 sprzedałem w kombi za więcej a z każdej strony było gniecione:) a tak serio ile chcesz za okularnika???
Zgłoś
Avatar
Dziamian 2013-01-17, 10:03
Tradyt ten przebieg jak na ten model to jest mało, uwierz mi

Ja sam mam przejechane w 11 letnim aucie 315 000 km a kuzyna 430 000 i te auta jeżdżą, to są już normalne przebiegi za granicą a nie tak jak w Polsce 15 letni TDi z przebiegiem 150 000 i taka jest prawda, zjadą się "znaFcy" oglądają auto, pierdzielą, marudzą a i tak wiedzą że albo nie mają siana na tyle by je kupić to marudzą by zniżyć cenę albo po prostu nudzi im się.

Sam sprzedaję auto i wiem jak teraz jest ciężko sprzedać dobre auto w dobrej cenie, jak nasz rynek zalewają fury od turasów, które mają nagminnie cofane liczniki, są szpachlowane, spawane i Bóg wie co jeszcze tam jest z nimi robione...

taka jest zasada, że auto okazyjnie kupisz uszkodzone (wcale nie musi być rozjebane, tylko po jakiejś tam obcierce) albo troszeczkę podjechane przed dużym przeglądem za granicą (rocznych przeglądów się zazwyczaj boją i wolą sprzedać auto taniej, niż je robić na stacjach przeglądów, a auto i tak jest w dobrym stanie jak na nasze warunki) i przede wszystkim z dużym przebiegiem.

Więc albo auto zadbane i mały przebieg = duża cena
albo ma jakiś feler (widoczny lub nie) = mała cena
i tyle byłoby w tym temacie
Zgłoś
Avatar
W................e 2013-01-19, 16:27
Z cyklu "szukam pracy na Gumtree"
Ktoś chętny?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie