18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Avatar
Mgla 2013-01-06, 12:24
Ja poproszę legulator kacowy, bo ni chuja nie rozumiem co to jest :/
Zgłoś
Avatar
czerpak 2013-01-06, 12:29
@Mgla
Miałeś kiedyś legulowany fotel? Przecież można go legulować i to właśnie służy do legulowania.
Zgłoś
Avatar
R................s 2013-01-06, 12:31
a może to legulator do siedzienia od lowelu?

ale takie coś kosztuje 5 zł w rowerowym za nówkę, a tu 10 zł za jakiś stary zardzewiały element ze starej vigry.
Zgłoś
Avatar
wsamookno 2013-01-06, 14:37 4
juz wiem co moja dziewczyna dostanie na uro


a nie, zapomnialem ze nie mam dziewczyny :/
Zgłoś
Avatar
chrzanu34 2013-01-06, 18:46

A tu macie mały opis :

Witajcie,

Dziś mam do zaoferowania cudowny telefon jakim jest IPhone 4s 16 GB w kolorze białym - posiadam do niego oryginalne pudełko, słuchawki i ładowarkę.

Kupiony w salonie ORANGE (sim lock)

Bla bla bla, telefon jest durny i kosztuje 2x więcej niż normalny telefon o takich samych parametrach.

Kupiłem ten szmelc tylko dlatego aby, żaden apel fan nie mówił mi:

"nie stać cię na szajsfona to dlatego mówisz że jest zły" NIE! stać mnie na setkę tego badziewia potocznie zwanego przez ogół ludzi telefonem.

(Współczuje ludziom co dostali takie coś jako telefon służbowy - możecie zawsze złożyć skargę w państwowej inspekcji pracy - SKORZYSTAJCIE!).

NIENAWIDZE TEGO TELEFONU:

1) Ciągle się zacina - nie żeby nie można było na nim czegoś nie robić, po prostu nikt się do Ciebie nie dodzwoni i Ty nic nie zrobisz, ale nie będziesz o tym wiedzieć dopóki np: nie wejdziesz do internetu sprawdzić poczty no i SZKOOOOOK NIE DZIAŁA! trzeba ponownie uruchomić ten szmelc.

2) SZAJS TJUNS!!! dlaczego nie mogę zgrać po prostu swojej ulubione mp3 tylko muszę to zrobić przez ten badziewny program, który włącza się za każdym razem gdy wepchnę cen przeklęty biały kabel do mojego cudownego asusa zenbooka (aple air'a szita też nigdy nie kupie!) pojawia mi się 10 okienek "Aktualizuj szajs tjunsa do wersji 10.1.choleraWie.Co.To.Ma.Być" ale ja NIC NIE CHCE AKTUAlIZOWAĆ!!! ja chce po prostu zgrać zdjęcia z telefonu!!

3) Bateria któa trzyma jeden dzień?! JAk nie masz pracy albo przyjaciół to może i tak, ale pracująć na tym czymś bareria starcza na max 3 godziny!!! co to do jasnej ciasnej ma być?! Telefon za prawie 4tyś PLN a bateria nie wystarcza aby załatwić się na klopie oglądając onet?!

4) Chciałem popisać sobie jakieś aplikację na tego złoma, ale okazało się że trzeba KUPIĆ IDE które jest warte 200 dolarów?! SAY WHAT?!

5) ICloud - jeśli go automatycznie nie wyłączysz to automatycznie twoje dane lądują na jakąś chmurę, która znajduje się niewiadomo gdzie i jest zarządzana przez niewiadomo kogo. Bardzo fajnie ale moja praca wiążę się z bezpieczeństwem, czasem NARODOWYM! i nie życzę sobie aby moje dane trafiały na jakiś publiczny syf zwany JaChmura!

6) Czy wiecie że każde urządzenie apple ma zainstalowane urządzenie szpiegowskie i od czasu do czasu włącza się kamera i mikrofon która nagrywa co robisz? Drodzy apple twórcy szpiecy za dyche: mam tą opcję wyłączoną więc: GET DE FAK OFF!

7) Każda kolejna aktualizacja jest coraz to większym gwoździem do trumny tego syfu, czasem się zastanawiam "aktualizować?" Bo jak tego nie zrobie to do końca mojego życia będzie mi się pojawiała czerwona ikonka na moim pięknym białym ekranie, z kolej jak zaktualizuje to nie mam pewności czy nie będę musial wysłać sms'a aby opłacić abonament za trzymanie szajsfona w kieszenie... Za update z mapami powinni kolesia wysłać na syberię i dać mu te mapy aby wrócił do domu.

8) Siri - fajny gadżet, na prawdę. Więc przetestujmy: "Siri, take me to the nearest US embassy" chwila czekania... "sorry, I cannot provide maps and directions in Poland" NO TO DLACZEGO JESTES SPRZEDAWANA W POLSCE DO JASNEJ CIASNEJ WIEWIORCZEJ SZPARKI?! Po co mi gadżet, którego nie mogę używać?!

9) Ja rozumiem, żę są miejsca o mniejszym lub gorszym zasięgu, ale gupić zasięg w centrum londyny, paryża czy nawet Warszawy to już chyba wstyd jakiś? Każda zmiana z 3G na UMTS/GPRS powoduje rozłączenie lub przerwanie lub zagłuszenia... masakra.

10) Blutooth - jest działa, łączy się z moim cudownym BMW 335i E92 (na sprzedaż - 92k - kupie porsche lub M6), udostępnia książkę telefoniczną mogę sobie dzwonić, no jest cudnie. Haczyk? Czasem bez powodu się rozłącza, od tak, gubi nawet zasięg Blutootha:/ a najlepsze jest wysyłanie danych na komputer przez blutootha, wiecie jak to zrobić? PRZEZ KUR...DE KABEL!!! bo nie można blutufem wysłać zdjęć na komputer!!!

Właśnie dlatego chce sprzedać ten szajsfon.

Jeśli moje ogoszenie nie brzmi zachęcając to...: CHWAŁA CI!! IDź i kup normalny telefon z androidem i Ciesz się życiem!!

JEśli nadal chcesz kupić tego ajfona to nie obraź się ale wyślij mi też swoje zdjęcie bo chce zobaczyć jak aple fani wyglądają.
Zgłoś
Avatar
Gamge 2013-01-07, 12:13
Zaiste sadystyczny mąż.

coraz lepsze gratisy na tym allegro
Zgłoś
Avatar
tds1974 2013-01-07, 13:01 11
Trzy dziewczyny (zdjęcie poniżej) zorganizowały aukcję w ramach WOŚP. Można było wylicytować na Allegro spotkanie z nimi. Od złotówki.

Cytat:

"Zwycięzcę zapraszamy na drinka, kawę bądź pizzę do wcześniej wybranego lokalu na terenie Bielska-Białej".



Nie było chętnych. Bielsko-Biała liczy prawie 200 tys. mieszkańców.


Kurde. laski nie wyglądają najgorzej, są w odpowiednim wieku, do tego można wypić z nimi drinka.

Bielsko-Biała: co z wami nie tak?

A oto zdjęcie lasek:
Zgłoś
Avatar
BulletRide 2013-01-07, 13:04 7
O kurwa to laski będą miały traumę do końca życia
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-01-07, 13:04 3
Niech zrobią badania na HIV i wrzucą skany wyników, to może się skuszę.
Zgłoś
Avatar
Krówka 2013-01-07, 13:05
ta na lewo z trych drugich zdjęć nie najgorsza.
Zgłoś
Avatar
tds1974 2013-01-07, 13:08 2
Krówka napisał/a:

ta na lewo z trych drugich zdjęć nie najgorsza.



Ruda też niezła
Zgłoś
Avatar
Themikej 2013-01-07, 13:15 2
he, he może to kobiety sadola z kutasem ?
Zgłoś
Avatar
maXikinght 2013-01-07, 13:45
dam 2 tysie jak można je wydupczyć bez marudzenia w kakao
Zgłoś
Avatar
kaiel 2013-01-07, 13:46
pewnie jakies super moce mają
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-01-07, 13:47
stare dupy a wy sie podniecacie. gdyby chociaz mlodo wygladaly...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie