18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Alleluja
AleUrwaU • 2012-09-24, 18:43
Fragment wczorajszego nawracania ludzi na rynku w Strumieniu

Alleluja ! ! !


Zgłoś
Avatar
8765tj 2012-09-25, 22:27 1
Gustlik! ładuj odłamkowym!
Zgłoś
Avatar
sinjids 2012-09-25, 22:37
To jest tak na serio?
Zgłoś
Avatar
Mardog 2012-09-25, 22:43
Ja pierdole... Jakiś miesiąc lub dwa miesiące temu byli u nas w Skoczowie... Pojebani...
Zgłoś
Avatar
b................2 2012-09-25, 23:07
Jeżeli Bóg istnieje powinien zajebać Jego dilera...
Zgłoś
Avatar
snickers1407 2012-09-26, 14:53 1
@up barteh2

Jeśli Bóg istnieje powinien coś zrobić, abyś nabył wiedzy o otaczającym Cię świecie bo nie wiem czy strugasz kozaka czy faktycznie jesteś intelektualnym truchłem.

Dla ciekawych - to jest zapewne ewangelizacja chrześcijan Baptystów lub Zielonoświątkowców (ze wskazaniem na tych drugich)

Z kolejnych ciekawostek - jedynym dogmatami tego wyznania jest Trójca Święta i Pismo Święte (notabene takie same jak pierwszych Chrześcijan 2 tys. lat temu), a nie jak w katolandzie modlitewniki, półgodzinne listy od Biskupa czy tradycyjna msza, na której wstajesz siadasz, klękasz i bijesz się w pierś bezmyślnie jak tresowana małpa...

Trzeba mieć niesamowitą wiarę i przekonanie, w to, aby tak wyjść do ludzi i głosić słowo.

Więcej książek i widzenia, a nie patrzenia.

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
szefooo 2012-09-27, 2:21
tds1974 napisał/a:

Gdybym mieszkał w pobliżu i gość obudziłby mi dziecko, wyjąłbym profesjonalną procę, której używam na gołębie i pokazał temu debilowi zupełnie inne znaczenie słowa armagedon.

Zgadam się w 100% Choć "profesjonalna proca" brzmi jak "agresywny monitor" albo "rozwścieczona podłoga".
Zgłoś
Avatar
granatowa_drabina 2012-09-27, 9:33
Ale macie ograniczone umysły. To nie jest "nawiedzony katol", tylko zielonoświątkowiec. Przez kilka lat miałem do czynienia ze wszystkimi "chrześcijańskimi" związkami wyznaniowymi w Polsce, to wiem. A to co jest na filmiku to pewnie ewangelizacja w czystym zielonoświątkowym stylu.
Zgłoś