18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Alternatywa dla BOGUSIA Z M3
aras0992 • 2014-10-24, 11:15
Jako, że temat Bogusia jest dosyć gorący i kontrowersyjny to podsyłam wam dość świeży temat wprost z trójmiejskich ulic. Klient po głównej drodze leci jak przecinak 250km/h
Czekamy na kolejne produkcje !
Motorek to: Suzuki GSX-R 1000 k7
Zgłoś
Avatar
Red. 2014-10-25, 8:24 1
Chcesz zapierdalać jak pojebany - jedź na tor. Krótko i na temat.
Jeśli mówisz że Cię nie stać to sprzedaj szlifierkę albo zacznij jeździć jak człowiek. Wcale nie twierdzę że ma jeździć 50 w zabudowanym, ale jadąc 250 km/h w sekundę przejeżdżasz 70 metrów, więc nie pierdolcie że "wie co robi" i że ma umiejętności. Gdyby przyszło mu do awaryjnego hamowania, to jego mózg nawet nie zdążyłby zatrybić że ma nacisnąć klamkę hamulca, nie mówiąc o jakimkolwiek wytraceniu prędkości.
Zgłoś
Avatar
Werewolv 2014-10-25, 8:47
To sadistic czy forum straży miejskiej z papierami teakwondo? Jakim cudem taki komentarz tomaryszka jest jako pierwszy, pierdoli jak potłuczony. Zdychajcie przed swoimi zapleśniałymi komutrami.
Zgłoś
Avatar
Tamaryszek 2014-10-25, 9:59
Everlast1111 napisał/a:



"D.E.B.I.L." - wytłumaczysz to to znaczy w twoim umysłowym skrócie? Drogi są niebezpieczne? No tak, bo są chujowe i dziurawe
Koleżko, wchodzisz na sadistica. Dlaczego nie wejdziesz na harda i nie napiszesz pod filmikiem gdzie jest nagrane morderstwo przykładowo, że po chuj to wrzucaja do sieci, dzieci patrzą i biorą przykład? Beka z typa, każdy żyje jak chce i tyle, a ty ani nikt inny nie ma prawa mi mówić jak mam życ, skoro on chce zapierdalac to to robi i bedzie robił. Idz słóż skarge na policje, zamknij sie w domu a do roboty zapierdalaj pieszo skoro sie boisz autem, bo jest niebezpiecznie.



A pisali we wcześniejszych postach, że się jakiś durny obrońca znajdzie, i mieli rację.
A co do słowa D.E.B.I.L. to masz dwie opcje:
1.http://pl.wikipedia.org/wiki/Niepe%C5%82nosprawno%C5%9B%C4%87_intelektualna_w_stopniu_lekkim
2. bardziej właściwa- zerknij w lustro i odpowiedz przyjdzie sama. Jeżeli uważasz, że wrzucanie filmów z motorkiem jakiegoś D.E.B.I.L.A. na strone www.sadistic.pl(sam o tym wspomniałeś) jest spoko, to niech Ci będzie spoko, ale chuj kogo obchodzi wariat na ścigaczu, skoro przeżył??? No odpowiedz na to, od takich filmów niech dzieciaki tobie podobne jarają się na youtube, wrzucie i innych zbiorczych portalach.

Werewolv napisał/a:

To sadistic czy forum straży miejskiej z papierami teakwondo? Jakim cudem taki komentarz tomaryszka jest jako pierwszy, pierdoli jak potłuczony. Zdychajcie przed swoimi zapleśniałymi komutrami.



Młody to zdziwiony, a tak na serio to naucz się czytać ze zrozumieniem kołku. A jeżeli mowa i właściwości komentarzy na tej stronie to przypierdol się autora, który wrzucił film na którym nikt nie zginął, ani nawet nogi nie skaleczył. Hipokryta zasrany.
Zgłoś
Avatar
InnyName 2014-10-25, 11:21
Łeee. już się tym trójmiasto.pl zajęło, nagłosinło sprawę, mają na filmiku numery rejestracyjne jego kolegi wiec dojdą do kolesia z czasem
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-10-25, 17:38
Ktoś usunął filmik, czyżby policja mu się do dupy dobrała?
Zgłoś
Avatar
TheMozg01 2014-10-25, 20:05
Nikt nie zgrał materiału?
Zgłoś
Avatar
opson 2014-10-27, 10:44 1
Takich typów pod ścianę i kula w łeb. Jaranie się taką jazdą po ulicach to pedalstwo, a gnoje którzy to kręcą to ciota i chuj.
I nie interesuje mnie, czy ten gość jest mistrzem kierownicy , rajdowcem czy innym takim. Jak widać po rajdach nawet tam najlepszym na świecie zdarzają się wypadki, a tam wcale nie jest tak trudno jak się zdaje. Tam cała trasa jest wyliczona i wyjeżdżona w którym miejscu należy skręcać , w którym zwalniać, gdzie najlepiej wyprzedzać itp itd. Takie durne cwele jak Boguś czy inny kretyn popisuje się przed ciulami którym to imponuje. Jak kiedyś dojdzie do tragedii to będzie tłumaczenie, a bo mu debil wyjechał , albo w stylu"co za pech, że akurat wtedy mu ta opona wybuchła.
Jeżdzę samochodem i za każdym razem, gdy widzę podobnych debili modlę się o to, aby wyjebał w latarnię (choć wierzący nie jestem). Wiozę żonę i dwójkę małych dzieci samochodem dla biedy za niecałe 20 tys na który zbierałem kilka dobrych lat i martwię się o to, że już kilka razy uratował mnie przed wypadkiem refleks i szczęście, gdy jeden debil z drugim wyprzedzali swoim złomem na drodze z pagórkami czy we mgle tudzież ryli się na chama 100m po tym jak już z 2 pasów ruchu został jeden. Cała masa gówniażerii nie zrozumie tego jakie takie pacany i im podobne bydło stwarza zagrożenie dla innych. Największą ironią często jest to , że jak już dojdzie do tragedii to jak na złość taki baran wyjdzie z tego bez szwanku, a kilku innych zwykłych ludzi gryzie glębę lub wozi się na wózku do końca życia.
Za te i podobne wyczyny powinni od razu karać co najmniej 3 lata bezwzględnego pierdla i tyle.A za spowodowanie wypadku,z miejsca 10 za ofiary śmiertelne 25+. Tak samo jak z pijakami za kółkiem od 1 promila musowy pierdel na 20 lat. Może jakby prawo w tym kraju było bezwzględne to żyłoby się nam lepiej. U nas nie ma ciapatych, bo się boją, że nim dokonają zamachu to zginą na drodze.
Zgłoś