18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
Elalex 2012-12-14, 19:30
Ja pierdole...czepacie sie VW czy Opla...a pewnie sami zapierdalacie z buta albo jak wam rodzice dadzą swoje Ałdi na 15 minut. Sam zapierdalam oplem i jest mi dobrze....a chce miec golfa 4 i chuj.
Zgłoś
Avatar
artiee 2012-12-14, 20:15
Z tym golfem to przesadziłeś... Opel jest spoks, ale wieśwagena nigdy.
Zgłoś
Avatar
genghiskhan 2012-12-14, 20:29
Given napisał/a:

Ciekaw jestem jakie doswiadczenie z dieslami maja ci hejterzy Pasuje wam spalanie 10-12 litrow w miescie w chociazby glupim A3 z silnikiem 1.6, oczywiscie benzyna? Mnie na to nie stac, jezdrze nieprzerobionym, orginalnym passatem 1.9 TDI 115km, spalanie na trasie 5.5l w miescie ok. 8 litrow, bardziej elastyczny silnik, bardziej wytrzymaly (moj ma 290tys prawdziwego przebiegu, 190 na liczniku ^^ ) lekko przypocony przy glowicy ale dalej jezdzi bez dolewek od wymiany do wymiany na pelnym syntetyku, kto sie pochwali czyms takim w benzynie? Wiadome, do Carrery nie wsadze diesla, po prostu, ale tanie auta osobowe czemu nie?


10-12l w mieście to pali 2,5 - 3l benzyniak o mocy ~190-240 koni z tymi dyzlami i niskim spalaniem

Elalex napisał/a:

Ja pierdole...czepacie sie VW czy Opla...a pewnie sami zapierdalacie z buta albo jak wam rodzice dadzą swoje Ałdi na 15 minut. Sam zapierdalam oplem i jest mi dobrze....a chce miec golfa 4 i chuj.


typowy wiochmen - golf 4 marzeniem każdego wsiura - ofkors 1.9tdi i welurek hahahaha

artiee napisał/a:

Z tym golfem to przesadziłeś... Opel jest spoks, ale wieśwagena nigdy.


tia dopuki nie musisz nim jeździć
Zgłoś
Avatar
sqrviel 2012-12-14, 22:03
Fiata w JTD juz tutaj nikt nie doceni ?? ;]
Zgłoś
Avatar
MyDreams 2012-12-15, 1:04
Czym jeździsz ? 1.9TDI. I wszystko jasne. Diesle zostawmy ciągnikom, a gaz zapalniczką. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Basharl 2012-12-15, 1:28
wrc1 napisał/a:

po co tuningowac taczki do "silnikow" jakimi sa vw?



widać jak się znasz, wiedza równa 0, 1.9 idealne do tuningu, ( nieważne czy VP czy PD ) 2.0 (BKD, BRD ) jeszcze lepsze 2 litrowa jednostka 16v daje dużo spalin, fajnie pracuje sprężarka. Jedź zatankuj gazem BMW bo pewnie takim jeżdzisz
Zgłoś
Avatar
sqrviel 2012-12-16, 10:24
Aczkolwiek mam jeszcze Passata w kombi do sprzedania znajomego 02r w 1.9 TDI ktoś reflektuje??
Zgłoś
Avatar
genghiskhan 2012-12-19, 8:17
sqrviel napisał/a:

Aczkolwiek mam jeszcze Passata w kombi do sprzedania znajomego 02r w 1.9 TDI ktoś reflektuje??


a po chuj to komu?
od zasrania takich pasatów z tym paździerzem
Zgłoś