18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
darekesp 2012-12-14, 10:21
Sam jesteś burakiem z pierwszej bruzdy wyoranym nie obrażaj skoro ciebie nikt nie obraża gdybyś chciał wiedzieć diesle spełniają normy EURO odnośnie spalin nie hejtuj bo twojej benzyny nikt nie hejtuje
Zgłoś
Avatar
genghiskhan 2012-12-14, 10:36 2
darekesp napisał/a:

Sam jesteś burakiem z pierwszej bruzdy wyoranym nie obrażaj skoro ciebie nikt nie obraża gdybyś chciał wiedzieć diesle spełniają normy EURO odnośnie spalin nie hejtuj bo twojej benzyny nikt nie hejtuje


bo beny nie ma za co hejtować hahahaha
Zgłoś
Avatar
Yasiu99 2012-12-14, 10:59
ciekawe jaki procent aut w polsce jest wyposażona w 1.9tdi we wszelakich wariantach.
Zgłoś
Avatar
Fedek 2012-12-14, 11:21
jak można jeździć benzyną a nie być rajdowcem? to nielogiczne jak głosowanie na PIS
Zgłoś
Avatar
T................r 2012-12-14, 11:44
czepiaja sie ci 1.9 tdi co maja autobus albo auto tatusia:D co najwyzej skuter.

osobiscie posaidam 1.9 tdi z 2003 roku o przebiegu 300k i leje do niego full syntetyk( benzyna z takim przebiegiem rozjebała by sie przy takim oleju) od wymiany oleju co 15k( leje long live) nie ubywa mi ani kropli oleju, a kopsa ma takiego ze niejede auta maja problem wystartowac rowno ze mna ze swiatel... wiec uwazam ze jest to idealny silnik:D aaa i wielbiciele benzynek:D ja mam 300k przebiegu a auto przy minus 3 na drugim obrocie rozrusznika pali:D kto sie pochwali benzynka ktora zajebiscie pali jak tdi
Zgłoś
Avatar
artiee 2012-12-14, 11:48
Abdulan napisał/a:

@artiee

TDI w Fordzie czy citroenie? Żarty sobie robisz. Ten silnik należy do grupy VAG (Volkswagen Aktiengesellschaft) i był montowany prawie we wszystkich "cywilnych" markach tej grupy.



W fordzie jak najbardziej, Galaxy 1.9 TDI. w citroenie faktcznie tylko TD, więc nie mów czegoś czego nie jesteś w 100% pewien.
Zgłoś
Avatar
grzechu86tonie 2012-12-14, 11:50
kazdy jezdzi tym na co go stac i tyle rponiak malo pali bo w zime wiecej stoi jak jezdzi, benzyna ciut wiecej pali ale silnik pracuje cicho a nie jak stado bocianow
Zgłoś
Avatar
artiee 2012-12-14, 11:59
darekesp napisał/a:


Sam jesteś shit wole mojego diesla niż twoje seciento 900 nie masz pojęcia o tych silnikach a się wymądrzasz. Kup starsze audi albo mercedesa z wolnossącym dieslem to zobaczysz jak wygląda niezawodność i niskie spalanie twoja padaka nie dociągnęła by twojej dupy do domu na 3 baniakach więc nie hejtuj diesla



Poczekaj aż Ci coś pierdolnie na tym TDI. Posrasz się z "bulu" jak zostawisz wartość swojego auta u mechaniora.

krakuSzAgh napisał/a:

ja mam 300k przebiegu a auto przy minus 3 na drugim obrocie rozrusznika pali:D kto sie pochwali benzynka ktora zajebiscie pali jak tdi



Ja, blisko 200k palił w tamtym roku przy minus 20 paru od pierwszego przekręcenia i dalej tak pali. W tym roku jeszcze nie było takiego mrozu więc nic nie mogę powiedzieć, ale myślę że nic się nie zmieniło. Też nie bierze ani kropli oleju ani nic się nie dzieje z silnikiem.
Zgłoś
Avatar
maxvolumePL 2012-12-14, 12:19
Dziewczyny nie drapac się

Moje taczki TDiV8Hemi24vGT na Vanoso-Vtecu odpalają od strzała, nawet przy - 50 stopniach. Muszę tylko zalac 40 % benzynę do operatora
Zgłoś
Avatar
Zembowy Wruzek 2012-12-14, 12:32 1
Ja pierdole, az strach przez okno patrzec zeby czasem jakis zwolennik Benzyny czy Ropy kamieniem nie rzucil. W dupie mam kto czym jezdzi, to nawet nie jest uzaleznione od tego kto ma jaki gruby portfel. Czepiacie sie ludzi ze jezdza za mniej bo maja diesla, a wy czemu nie macie? Bo odpowiednik diesla jest drozszy niz benzyny?

Cale zycie jezdzilem na benzynie, od kiedy ojciec kupil diesla to w marcu planuje zmienic. I nie jestem jeszcze na tyle spierdolony zeby gryzc sie z kims kto ma inny silnik, ja pierdole to chyba tylko polak potrafi.

No ale zeby nikt sie nie spial to dodam tylko ze ide nasmarowac lancuch w rowerze i napompowac kolo bo nigdzie nie pojade.
Zgłoś
Avatar
azmenn 2012-12-14, 15:40 1
TDI - tata dał idiocie
Zgłoś
Avatar
S................k 2012-12-14, 16:01
artiee napisał/a:



W fordzie jak najbardziej, Galaxy 1.9 TDI. w citroenie faktcznie tylko TD, więc nie mów czegoś czego nie jesteś w 100% pewien.



Galaxy to Ford jedynie z nazwy, konstrukcja identyczna jak VW Sharan i Seat Alhambra, auta produkowane w tej samej fabryce. No ale niech Tobie będzie, że w Fordzie jest TDI. Auto jest jedynie markowane nazwą Ford.
Zgłoś
Avatar
artiee 2012-12-14, 17:39
Ja wiem jak to jest, ale jednak jest
Zgłoś
Avatar
Given 2012-12-14, 18:41
Ciekaw jestem jakie doswiadczenie z dieslami maja ci hejterzy Pasuje wam spalanie 10-12 litrow w miescie w chociazby glupim A3 z silnikiem 1.6, oczywiscie benzyna? Mnie na to nie stac, jezdrze nieprzerobionym, orginalnym passatem 1.9 TDI 115km, spalanie na trasie 5.5l w miescie ok. 8 litrow, bardziej elastyczny silnik, bardziej wytrzymaly (moj ma 290tys prawdziwego przebiegu, 190 na liczniku ^^ ) lekko przypocony przy glowicy ale dalej jezdzi bez dolewek od wymiany do wymiany na pelnym syntetyku, kto sie pochwali czyms takim w benzynie? Wiadome, do Carrery nie wsadze diesla, po prostu, ale tanie auta osobowe czemu nie?
Zgłoś
Avatar
orzeszwmorde 2012-12-14, 19:05
"Elegancka fela...
...to chyba jest dekiel szefie"
Dla wierzących:
Zmówcie paciorek aby fura rano zapaliła.
Dla ateistów:
Cena paliw to palec boży.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie