18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
czuly_barbarzynca 2010-11-17, 20:24
@mcmt
chodzi mi oczywiscie o nude z punktu siedzenia widza. Sport jest jak seks - musi sie duzo dziac, musi byc pewien spontan i improwizacja a nie odtwarzanie schematu z dokladnoscia do centymetra i setnych czesci sekundy. W F1 mozna by nagrac kilka okrazen, zrobic petle i puszczac az cyknie 60 okrazen i nikt sie nie pokapuje
Zgłoś
Avatar
mcmt 2010-11-18, 13:31
Ogladales kiedys relacje na zywo z rajdu WRC?
Rajdy to sport tylko pozornie ciekawszy. Nie jest kontaktowy, rywalizacja polega na lepszej czasowce. Moze sie wydawac ciekawszy z kokpitu, ale byc stojacym kibicem na trybunie to wolalbym na wyscigu F1 jednak.
Zgłoś
Avatar
czuly_barbarzynca 2010-11-18, 19:06
na rajdzie mozesz byc w samym centrum akcji, masz okazje zobaczyc jak ktos dostaje w oko kamieniem wyrzuconym spod kol albo nawet jak zostaje rozjechanym - mozesz to nagrac i wrzucic na sadola w przypadku F1 siedzisz daleko od nitki toru z zatyczkami w dupie i ot cala impreza jedno i drugie najlepiej ogladac siedzac w domu tyle, ze WRC ciekawsze pomimo braku bezposredniej walki. Zreszta ile tej walki jest w F1 ??? - tyle co kot nasral
Zgłoś
Avatar
kalwi89 2010-11-19, 5:48
We pierwsze - lepsze auto i wystartuj w "Kajtkach", a poczujesz na własnej skórze odrobinę tych emocji, stań zaraz przy odcinku i poczuj ten zapach oktan,dreszcz adrenaliny jak metr od Ciebie przepierdala się na pełnej kurwie np. Subaryna.
F1 ? no tak - w TV można poczuć te "emocje", bo przecież w Polsce nie wybierzemy się na wyścig ...
BTW - byłem na niejednym rajdzie,startowałem w "kajtkach", a największym moim osiągnięciem było zobaczenie na własne oczy rajdu Colin McRae - więc nie mówcie, że nie jestem w temacie ;]

zjadło mi "ź" w pierwszym słowie
Zgłoś
Avatar
mcmt 2010-11-19, 12:06
czuly_barbarzynca napisał/a:

na rajdzie mozesz byc w samym centrum akcji, masz okazje zobaczyc jak ktos dostaje w oko kamieniem wyrzuconym spod kol albo nawet jak zostaje rozjechanym - mozesz to nagrac i wrzucic na sadola w przypadku F1 siedzisz daleko od nitki toru z zatyczkami w dupie i ot cala impreza jedno i drugie najlepiej ogladac siedzac w domu tyle, ze WRC ciekawsze pomimo braku bezposredniej walki. Zreszta ile tej walki jest w F1 ??? - tyle co kot nasral


Tyle, ze relacji z rajdow WRC nie ma. W samym centurm akcji? Chyba wieksze prawdopodobienstwo, ze jakakolwiek akcje zobaczysz jest jednak w F1, chocby dlatego, ze wraca do ciebie cyklicznie a to, czy siedzisz daleko od toru, czy blisko zalezy tylko od twojego portfela. Pomijajac kwestie bliskosci toru, na kazdej trybunie jest ogromny telebim, na ktorym wyswietlana jest relacja telewizyjna... F1 jest na pewno lepiej zorganizowana, dlatego ma znacznie wiekszy udzial w sporcie motoryzacyjnym, co za tym idzie, znacznie wiekszy rozmach i budzet.
Emocje sa jak najbardziej, ale kazdy lubi co innego.
Enjoy: sadistic.pl/smak-f1-vt50597.htm?highlight=smak
Zgłoś
Avatar
czuly_barbarzynca 2010-11-19, 21:24
wiadomo, ze sa rozne gusta i kazdy lubi to co lubi ale z siedzeniem blisko toru to pierdolisz jak potluczony - na jakim torze mozesz byc tak blisko jak w przypadku rajdow??? Mozesz miec lepsze lub gorsze miejsce na trybunie a i tak na wiekszosci torow jest to 20-50x dalej. A z ta organizacja i wynikajacym z tego udzialem w rynku to tez ladnie pojechal. Specyfika tych sprtow jest inna wiec orgnizacja i zaplecze zupelnie inne. F1 to zamkniety tor wraz cala infrastrukutra, ktora jest w to wpisana na stale a rajd to trasa wyznaczona tymczasowo na drodze publicznej wiec jak ty chcesz tu porownywac organizacje co? Powyzsze uwarunkowania wplywaja na latwosc promocji, pozyskania reklamodawcow itp a nie lepsza organizacja imprez. Baner reklamowy jest wiecej warty na zamknietym obiekcie gdzie publika i kamery maja go stale przed soba niz gdzies tam na trasie rajdu
Zgłoś
Avatar
mcmt 2010-11-20, 14:17
Blizej moze i bedziesz, ale czy bedzie to miejsce atrakcyjniejsze niz z wysokiego hotelu podczas GP Monaco lub Abu Dhabi czy z wierzowca podczas GP Singapuru?
Co do udzialu w rynku - sugerujesz, ze F1 ma mniej widzow i cieszy sie mniejszym zainteresowaniem na calym swiecie niz WRC?
Zgłoś
Avatar
yarzapp 2010-11-20, 14:51
LegendarnyZiom napisał/a:

W 3:46 po prostu nie zredukował biegu przed wejściem w ciasny zakręt i zgasł im silnik. Powiedział "fuck you" do samochodu.



Z góry zaznaczam, że się na tym nie znam, ale on nie ma przypadkiem automatycznej skrzyni? Czy ma zmianę biegów na kierownicy?
Zgłoś
Avatar
mcmt 2010-11-20, 14:54
To jest skrzynia sekwencyjna. Zalezy jak jest skonfigurowana, ale nie powinna zadlawic silnika przy braku redukcji. Zmiane biegow ma i na galce i na kierze. Pewnie silnik zadusil hamulcem a nie brakiem redukcji. Nie skupialem sie na tym fragmencie.
Zgłoś
Avatar
MerowingQ 2010-11-20, 17:38
@up up up [...]
Bolidy F1 nie wyglądają nawet jak samochód
Ta jazda po równym jak stół torze ...
Nie podoba mi się to.

Filmik jest kolejnym dowodem, że baby nadają się tylko do kuchni.
Zgłoś
Avatar
mcmt 2010-11-27, 14:10
Nie no, pewnie sie juz najezdziles i sie przejadlo...
Zgłoś
Avatar
kratek71 2011-04-25, 14:51
jak by nie było przejazd szybki ; D
Zgłoś